Najdi forum

Pozdravljeni,

Se opravičujem če se nisem umestila v pravo kategorijo foruma, vendar sem tukaj zasledila podobne stvari.

Torej stara sem že 30 let in od kar pomnim govorim hitro in težko razumljivo. Ta stvar me vedno bolj jezi saj se težko sproščeno pogovarjam s kom.

Če se zberem, znam povedat tudi počasi in lepo razumljivo.

Zanima me samo, če bi govor ozavestila in se trudila zmerom govorit počasi in razumljivo, če bi mi kdaj tak govor prišel v navado… Torej da nebi zmerom morala zraven razmišljat 😅

Lp

Poznam nekaj ljudi s podobnimi navadami in priznam da jih je pogosto kar tezko razumet, njim pa je ravno tako tezko to spremenit. Zato se potrudi da se s sogovornikom najdeta na pol poti in se oba prilagodita.

Lep pozdrav, pa brez hitenja v zivljenju

Pozdravljeni,

 

Veste, včasih vsem misli prehitevajo besede. Predvsem je pomembno, da se vaša duša umiri, zato za vas ne predlagam logopeda ampak meditacijo, hipnozo, NLP tehniko. Skratka, oblike sprostilnih tehnik, ki bodo umirile vašo notranjost in s tem tudi vašo podobo navzven ter s tem tudi vaš način govora.

______________________________________________ Zlo na svetu zmaguje takrat, ko dobri ljudje ne ukrepajo.

New Report

Close