Najdi forum

Nikakor te ne označujem, ker te sploh ne poznam in premalo vem o tebi, da bi si ustvaril mnenje – ampak spet ločimo več vrst dejanj, ki so bodisi dobra/slaba, plemenita/neplemenita…. In dejanja v veliki meri pogojuje naš značaj.

Zgoraj si napisala:

Torej v tem stavku posredno sporočaš, da imaš svoje dejanje za egoistično (namerno in zavestno ciljano zapletanje s poročenim moškim) in hkrati opravičljivo, češ, saj so vsi ljudje egoisti, kar drugi počnejo, lahko tudi jaz, ker smo “vsi isti”, kar odraža po moje tvoj občutek prikrajšanosti, da te je življenje ogoljufalo za nekaj, pa se sedaj tako “maščuješ”. V tem jaz vidim nečimrnost, ker ne priznavaš nobenih omejitev, pravil, vrednot in ničesar “svetega” nad sabo, čeprav lahko s svojimi dejanji škoduješ drugim – razdor družine.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

joj matjazko ti si zabredel globoko…prevec mislis, prevec sklepas, pa premalo ves, kar se dejansko dogaja.
glej jaz imam cisto drugacne poglede na vse skupaj, sem za poligamijo, poliandrijo.


kar drugi delajo, me ne zanima. njihova stvar, njihovo zivljenje. Obcutek prikrajsanosti? No, ce pa ti ves, kaj se z mano dogaja, mi pa se kaj povej, kar se nevem? Nimam se mascevat za nobeno stvar, nikoli u zivljenju nisem bila prikrajsana za nic, se prevec sem imela usega.
Vsak ima svoje vrednote, kar pa pomeni, da vrednote zame niso iste kot zate.
Pa ne govori neumnosti, da lahko jaz skodujem, ce sploh neves ozadja, ampak predvidevas, posplosujes. Vidis, kar se dogaja drugje, in mislis, da to se pa potem dogaja VSAKEMU. Nevem kaksen razdor druzine neki…ce bi bilo tako, se njegova zena niti nebi porocila z njem, jo je varal ze pred poroko (pa sta porocena okoli 20let). Zena ve, da jo moz vara, pa se zmeraj ustraja z njem, ocitno ji tako pase.

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Točno tako je bilo, prišel, opravil in šel, ker je bil drugače skozi z mano, to je bilo skoraj nemogoče ugotovit, slučajno sem vidla sms, dogajalo se je podnevi (med službo), zvečer vsak dan doma…Kaj naj bo taka ženska v mojih očeh?, profesionalka, seveda. Nikoli ga nihče ni videl z njo nikjer, vedno z mano, sploh se ni čutilo, da bi bilo karkoli narobe pri naju, prepričana sem, da je bil samo seks in nič drugega. To žensko sem videla in moram povedat, da nisem bila prav nič presenečena, niti ni mlada, nikakor lepša od mene, debela…, po obnašanju pa točno to, kar sem si mislila in še vedno trdim-kurba. Ne trdim pa, da je pri vseh tako in da so vse ljubice take, kje pa, tisti moški, ki se resnično zaljubi tudi pusti ženo in gre (poznam dosti takih primerov).
Matjazko zelo dobro analizira Kačo klopotačo, nismo vsi egoisti, kot ona piše, očitno jo vseeno v srcu nekaj gloda in išče opravičilo za svoja dejanja. Njeno razmišljanje mi daje vedeti, da ni ravno tako v redu oseba, kot se opisuje. Nikakor ne more bit.

Kaže te okoli? Fajn.
Samo da ne boš na koncu tipom dobra samo še za ljubice špilat?
Moj me nikoli ne bi niti povohal, če bi se kdaj pred njim spustila na tak nivo. Moški, ki imajo neke vrednote in ponos, ne pobirajo bivših ljubic.
Bo hudo, če boš naletela na enega takih, ki imajo tvojo lestvico vrednot. Ampak to je tvoja odločitev, samo otrok ne imej, ker ti še vedno plačajo največjo ceno za neumnosti svojih staršev.
Saj veš, ene stvari se nikoli ne pozabijo, da ti ne bo treba čez 20 let zardevati zaradi tvoje preteklost, ker nekateri se te bodo spominjali samo po tem.
Morda bi bilo vseeno bolje, da se to ne razve preveč naokoli, ker predvidevam da si še zelo mlada in nezrela.

sej ne morm vrjet na tem forumu pa res samo MISLITE in PREDVIDEVATE. dejansko pa noben ne ve, kako je

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

In kaj čmo drugega, kot da samo MISLIMO in PREDVIDEVAMO? Dejstev je premalo, torej se ti izjasni konkretno, saj drugače se ne moremo menit na drugačen način, kot da vzamemo posploševanje, torej največkra videno.
V svojem dolgem življenju sem imela priliko spoznati cel kup žensk, ki so bile na vrhuncu in z lahkoto dosegale vse, se delale norca iz ljudi, razmišljale podobno kot ti.
In kje so sedaj? Na dnu, TOTALNO. Ob vseh danostih jim na koncu ni uspelo iztržiti drugega, kot kup nesreče zase in to kljub “potencialu” v mladih letih.
Življenje se ne konča pri 40, takrat si šele na pol. Kaj pa ostalih PREDVIDEVANIH 40 let?
Ne misli, da se je današnje mišljenje moških tako zelo spremenilo. Če nikoli ne želiš imeti družine, otrok, je biti ljubica čisto v redu izbira, če imaš otroke, kar pa dvomim, se ti pa lahko zgodi, da bo prišel trenutek resnice tudi za njih. Verjami mi, ni prijetno izvedeti, da se mama vlači ali pa se je vlačila s poročenimi. Imaš hči, jo boš imela? Bi oddobravala njenega poročenega ljubimca? Bi imela sploh moralno pravico, da ji karkoli svetuješ v zvezi s tem?
In ja, tudi moški težko prenašajo občutek sramu zaradi preteklosti svoje izbranke, zato marsikdo pravi, enkrat ljubica, vedno ljubica, za ženo pa pošteno dekle.
Butasto ali ne, a življenje je tako, kaj čmo, ne dirigiram jaz, kam teče pot, a POSPLOŠENO je to tako.

Sorčica ; nikar tako, …. zarečenega kruha smo že vsi mi kar nekaj pojedli …. in prekleto grenek je …. ne privoščim ti, da bi se ti kar na lepem zgodila ljubica …..

kača ima najbrž svoje razloge in vzroke …. njeno življenje je njeno….

Ko sem na ta formu prišla, sem prišla z željo, da bi si odprla nove vidike in videnja …. pa, dragi moji razen nekaj svetlih pikic razen vsesplošnega zgražanja in “moj pa ne, jaz pa ne, naša družina pa že ni taka” nisem prebrala.

S svojimi čustvi ne upravljamo, lahko ih usmerjamo, ne moremo pa jih postriči (kot lase) ali pustiti rasti (kot nohte). Včasih se kaj zgodi. Upala sem, da bom zvedela kaj več o odnosih, o izkušnjah, da bom v (večini) postov zasledila kak nov vidik in o njem razmislila.

To, da si nobena, ampak prav nobena ženske ne želi, da bi si “njen” omislil ljubico, sem itak vedela prej…..

Sploh pa: bilo je vprašanje za nas ljubice, kako to sprejemamo, da mož spi še s svojo ženo …. vsi ostali posti so takšni kot večina odnosov…. vprašaš eno, odgovor pa je kar nekaj …. 🙂

Ah jej, predvidevanja …. kakšna traparija ….. do trenutka “ko se mi je zgodilo” sem tudi jaz razmišljala drugače od potem …. torej se mi zdi, da vsi ki se vam zdi, ali dozdeva, ali mislite, dokler se vam ne zgodi (daj Bog, da se vam ne bi, ker boste jezni nase…) niste poklicani da govorite kako je ….

To je tako, kot bi jaz (recimo) zdajle govorila o občutkih pilotiranja aviona ….. pa je moja profesija popolnoma drugačna……

Kača, ne da te zasledujem po temah, ampak te nekak na listi zadnjih postov ni bilo zgrešiti.

In šele zdaj mi je jasno, zakaj post tudi v temi o prijateljih.

Kompenziraš in se tolažiš, da nobenega nočeš zase. Pa vendar je resnica po moje nekoliko drugačna, obrnjena: vsi bi te imeli, za poseksati, noben bi ne živel s tabo.

Rada verjamem, da je prikrojevanje resnice manj boleče, kot pogledati ji v oči.

Verjetno si v očeh sebe in okolice navadna kurba, oprosti na izrazu, vendar ne najdem drugega. In ko dobiš enkrat tak sloves, tudi vlečes nase moške, ki ta profil osebe iščejo.

Ne obsojam te, ker se mi preveč smisliš.

Točno tako je bilo, prišel, opravil in šel, ker je bil drugače skozi z mano, to je bilo skoraj nemogoče ugotovit, slučajno sem vidla sms, dogajalo se je podnevi (med službo), zvečer vsak dan doma…Kaj naj bo taka ženska v mojih očeh?, profesionalka, seveda. Nikoli ga nihče ni videl z njo nikjer, vedno z mano, sploh se ni čutilo, da bi bilo karkoli narobe pri naju, prepričana sem, da je bil samo seks in nič drugega. To žensko sem videla in moram povedat, da nisem bila prav nič presenečena, niti ni mlada, nikakor lepša od mene, debela…, po obnašanju pa točno to, kar sem si mislila in še vedno trdim-kurba. Ne trdim pa, da je pri vseh tako in da so vse ljubice take, kje pa, tisti moški, ki se resnično zaljubi tudi pusti ženo in gre (poznam dosti takih primerov).
Matjazko zelo dobro analizira Kačo klopotačo, nismo vsi egoisti, kot ona piše, očitno jo vseeno v srcu nekaj gloda in išče opravičilo za svoja dejanja. Njeno razmišljanje mi daje vedeti, da ni ravno tako v redu oseba, kot se opisuje. Nikakor ne more bit.[/quote]

@ostala – moram reči, da sem presenečena nad tvojim sovraštvom do vsega ženskega, ki bi utegnilo zapeljati. Imela sem občutek, da si to fazo že prebrodila. Dejstvo pa je, da ti sploh ne veš, ali te je prevaral ali ne, je zgolj fikcija v tvoji glavi. Praviš, da noče priznati, meni se pa zdi, da ti te resnice nisi sposobna sprejeti. Vse skupaj si potisnila nekam globoko, da se čustveni proces, ki je potreben za normalno življenje v partnerstvu po prevari, sploh ni sprocesiral.
Kar pa se tiče SMS, prostitutke jih ne pošiljajo. Ampak, ali bi te bolj bolelo, če bi vedela, da se je tvoj mož zaljubil? Da je vpleten tudi s čustvi ne le tičem?
Živiš v iluziji. Ljubimca sta lahko zaljubljena, ljubezen pride mnogo kasneje, če sploh. Običajno se ljubimci sestajajo za nekaj ur in se ne šetajo po Piranu z roko v roki, ne preživljajo popoldnevov in vikendov skupaj, a to še e pomeni, da ljubimca v nekaj urah ne moreta splesti pristnega ljubečega odnosa, še posebej, če sta oba vezana. Zelo malo verjetnosti je, da bi se kdorkoli o njiju ločil, ker se zavedata, da ima njuna avantura omejen čas trajanja. Se pa ločijo in poročijo predvsem tisti, ki jih totalno odnese v zaljubljenost in pogosto zeloooo obžaljujejo ločitev.

Da se boš lahko ozdravila bolečine prevarane žene, preizkusi v mislih preigrati ob možnosti: da je imel mož profesionalko ali pa je bil slučajno zaljubljen. Opri se na tisto možnost, ki bolj boli.
Tvoje žaljitve so nedopustne in niso na mestu, predvsem pa si jih dovoli tiho, če ti kot aspirin olajšajo bolečino. Svoje mnenje boš že še spremenila.

spet samo misljenje, dalec od resnice. sem ze bila porocena, pa sem se locila. Ker mi tako zivljenje ni ustrezalo.
Pravis, da sem v pogledu drugih navadna kurba. Mogoce zate, kisti, ki me pa poznajo, pa ze nimajo takega mnenja o meni. Se prevec mi jih govori, kako bi imeli tako zeno kot sem jaz. Sploh se me pa ne drzi noben sloves, nevem od kje zdaj to.

nekaj me grize…se opravicujem ampak jaz tega obcutka nimam. Mogoce se pa grizete ve, ce imate tudi takega moza, ki se ravno zdaj spogleduje z drugo. in ce vas grize, mora tudi druge ane?


je to edina opcija zate? kaj pa VPRASATI, kaj se dejansko dogaja? To pa ne? Ce pa se ze to zgodi, pa spet zanikanje, kako lazemo sami sebe, da je pa resnica cisto drugacna.
To je tema za ljubice, nevem kdo ste vi, da nas obsojate? Pravis, da predvidevas, ker je to najveckrat videno. Ampak jaz ti povem, da v mojem primeru ni tako, pa tega nemores sprejet, ampak isces spet nekaj PO TVOJE.
Ce bi prebrala malo nazaj, bi videla, da si otrok NE ZELIM in jih NE BOM imela. NIKOLI. Tudi moza NOCEM, cem ga imela, pa ga nocem vec, NIKOLI. Pa ne da imam slabe izkusnje, nasprotno, samo to ni zame. Pa ce sprejmes ali ne.

Samo zgleda da ne sprejemate malo drugacnosti od sebe, prevec ste ozkogledni.

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Naj dodam, da mi ne gre v glavo, zakaj obsojate ljubice, ce pa so krivi (mogoce tudi vasi) mozje. Moz je tisti, ki je porocen, ki ima neko odgovornost. Ljubica je samska. Porocenim ne pise na sredini cela, da so poroceni. Zakaj branite vase moze?
Prekleta ljubica, ona je razdiralka druzin, egoistka, vas moz je pa kaj, angelcek? Mu je ljubica pojedla mozgane, da lahko razmisla le s spodno glavo? Ma dejte no.

In za vse tiste, ki znate samo predvidevat in obsojat in drugim porivat u usta svoje besede (poglej poglej, kako boljse osebe ste od ljubic, ce ne se slabse?), naj mi odgovorijo na vprasanje. Njegova zena ve, da jo moz vara. Zakaj ustraja v takem razmerju?

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Oprosti, če si se našla notri, vendar sploh ni bilo namenjeno tebi, temveč KACA_FRFOTACA. Glede na pisanje in razmišljanje predvidevam, da je mlada, nezrela in nima pojma, da so te “zafrkancije” bolj kratkega veka, ki ji pa lahko naredijo veliko, zlasti pa dolgoročno škodo.
Res poznam kar nekaj podobnih zgodb, kjer so dekleta mislila, da imajo one niti v rokah, dejansko pa so si s svojim obnašanjem same zapečatile usodo.
Osebno mi je popolnoma vseeno, kaj dela in kako živi KACA_FRFOTACA, glavno, da ni moja hči, samo tako teoretično sem ji namignila, kako kljub tej naši novi “svobodomiselni” dobi stojijo stvari – skoraj enako, kot v pamtiveku.
Vedno pa so in bodo obstojale punčke, ki nasedejo. Morda zagrenjene, prizadete celo mislijo, kako sedaj jemljejo usodo v svoje roke, dokler usoda ne obrne tega, kar so one obračale, v glavnem, na koncu STREJO same sebe.
Saj punca se je odločila, nič je ne bo premaknilo, to je samo debata. Samo je pa vseeno škoda, ker sama sebi noče dobro.
Ampak človeški rod je neumen, saj se vsi najraje učimo na svojih napakah, očitno je to v nas. Eni naredijo popravce, drugi se trudijo, a jim ne uspe, tretji niti ne probajo, četrti vse zamudijo.


ne znam nehat bit ljubica”, da se ne bova narobe raumeli. Ne moraliziram, govorim iz aspekta, kaj je bolje za nas ženske.
Nimam nič proti ljubicam, tudi te so potrebne, nekatere so postale celo znane zgodovinske osebnosti. Vendar mislim, da če se odločiš biti ljubica, potem iz tega potegni maksimalno korist.
Biti samska in imeti poročenega ljubimca? Seveda, če je premožen, te vzdržuje, ti daje darila, v redu. Imeti enega povprečneža, ki pride sem ter tja, da mu razširiš noge. Kaj ti bo ostalo od njega? Samo slab sloves.
Zato samo pravim, da če se ženska odloči biti ljubica, vedno tvega, torej naj bo vsaj v redu nagrajena. Marsikatera ne pomisli na možne povratne posledice iz okolja, ne pomisli na slab sloves, ki se jo bo držal še dolgo, dolgo po teh avanturah, kaj vse bo dobila pod nos, na morebitne težave z iskanjem življenjskega partnerja. Ni to potegnjeno iz zraka, celo v večjih mestih se lahko vse izve, zato pa sem svetovala KACI malo več diskretnosti. Ravno zaradi teh razlogov je biti brezplačna ljubica poročenemu v imenu ljubezni ena najbolj neumnih odločitev ženske.
Čisto resno, nikoli ne bi bila ljubica, če bi se namesto za družino in moža odločila drugače, bi bila kvečjemu kurtizana, ljubica pa zanesljivo ne. No, seveda sedaj oboje odpade.
Moški, ki se je odločil za ljubico in njegova družina me ne zanimajo, to je njihovo tveganje.

🙂 ….. nekako sta najini stališči spet diametralni. Ti ljubico vidiš kot nekoga, ki si “dobi” ljubimca, da jo naprimer vzdržuje, ji kupuje draga darila …..

jaz poznam plat ljubice, ki se ji je zgodil (pomembno…. tega nisem ne hotela, ne iskala, ne predvidevala) čisto povprečen moški….. krasen, a z eno lastnostjo preveč : poročen :-)…. Včasih v hecu rečem, da ima samo eno napako, ki ji je ime Anči (ime je seveda izmišljeno).

Torej…. verjamem, da obstajajo moški (IN TUDI ženske), ki varajo konstantno iz potrebe po seksu, dokazovanju, čemerkoli že…. ampak so samo eni od “podvrste”.

Obstajamo tudi taki, ki imamo radi (pa ne prosim spet plaz naj si mislim…. tako pač mislim in čutim) in smo skupaj.

zakaj se ne loči oz. ne zapusti družine? Mislite, da jih res ostane doma ob ženah velika večina samo zato, ker ljubic nimajo radi? Ne, so tudi taki, ki se odločajo koga bodo prizadeli v prvi vrsti ali sebe in ljubico (ker pač ne bosta skupaj), ali družino?

so tudi taki, ki se zbojijo, da se jim bo zgodila “vojna zakoncev Rosse”,

so tudi taki, ki se jim ne ljubi….

In na koncu koncev 🙂 so “Najini mostovi” napisani po čisto resnični zgodbi …..

Življenje piše vsakemu svojo zgodbo in verjemite mi vse besne žene, da zaradi mene njegovi gospej ni nič slabše, morda celo bolje….. morda mirno prenese marsikaj in izpusti marsikateri prepir zato, ker ve, da ni svetnik….. Morda zato ker ve, da si je “ukradel čas za sebe” z otroci toliko bolj intenzivno igra nogomet in piše referate…. ?

Ni vse dobro in ni vse slabo….

Točno tako je bilo, prišel, opravil in šel, ker je bil drugače skozi z mano, to je bilo skoraj nemogoče ugotovit, slučajno sem vidla sms, dogajalo se je podnevi (med službo), zvečer vsak dan doma…Kaj naj bo taka ženska v mojih očeh?, profesionalka, seveda. Nikoli ga nihče ni videl z njo nikjer, vedno z mano, sploh se ni čutilo, da bi bilo karkoli narobe pri naju, prepričana sem, da je bil samo seks in nič drugega. To žensko sem videla in moram povedat, da nisem bila prav nič presenečena, niti ni mlada, nikakor lepša od mene, debela…, po obnašanju pa točno to, kar sem si mislila in še vedno trdim-kurba. Ne trdim pa, da je pri vseh tako in da so vse ljubice take, kje pa, tisti moški, ki se resnično zaljubi tudi pusti ženo in gre (poznam dosti takih primerov).
Matjazko zelo dobro analizira Kačo klopotačo, nismo vsi egoisti, kot ona piše, očitno jo vseeno v srcu nekaj gloda in išče opravičilo za svoja dejanja. Njeno razmišljanje mi daje vedeti, da ni ravno tako v redu oseba, kot se opisuje. Nikakor ne more bit.[/quote]

@ostala – moram reči, da sem presenečena nad tvojim sovraštvom do vsega ženskega, ki bi utegnilo zapeljati. Imela sem občutek, da si to fazo že prebrodila. Dejstvo pa je, da ti sploh ne veš, ali te je prevaral ali ne, je zgolj fikcija v tvoji glavi. Praviš, da noče priznati, meni se pa zdi, da ti te resnice nisi sposobna sprejeti. Vse skupaj si potisnila nekam globoko, da se čustveni proces, ki je potreben za normalno življenje v partnerstvu po prevari, sploh ni sprocesiral.
Kar pa se tiče SMS, prostitutke jih ne pošiljajo. Ampak, ali bi te bolj bolelo, če bi vedela, da se je tvoj mož zaljubil? Da je vpleten tudi s čustvi ne le tičem?
Živiš v iluziji. Ljubimca sta lahko zaljubljena, ljubezen pride mnogo kasneje, če sploh. Običajno se ljubimci sestajajo za nekaj ur in se ne šetajo po Piranu z roko v roki, ne preživljajo popoldnevov in vikendov skupaj, a to še e pomeni, da ljubimca v nekaj urah ne moreta splesti pristnega ljubečega odnosa, še posebej, če sta oba vezana. Zelo malo verjetnosti je, da bi se kdorkoli o njiju ločil, ker se zavedata, da ima njuna avantura omejen čas trajanja. Se pa ločijo in poročijo predvsem tisti, ki jih totalno odnese v zaljubljenost in pogosto zeloooo obžaljujejo ločitev.

Da se boš lahko ozdravila bolečine prevarane žene, preizkusi v mislih preigrati ob možnosti: da je imel mož profesionalko ali pa je bil slučajno zaljubljen. Opri se na tisto možnost, ki bolj boli.
Tvoje žaljitve so nedopustne in niso na mestu, predvsem pa si jih dovoli tiho, če ti kot aspirin olajšajo bolečino. Svoje mnenje boš že še spremenila.[/quote]

Ne, sem res prepričana, da je tako. Sms je poslal on, ta ženska pa je ločena, če ne bi vedela katera je, bi še mogoče razmišljala drugače. Ne živim v iluziji, ker vem, da je bilo tako. Vem, da me je varal tudi pred leti nazaj, ker sem mu dobila pisma, kjer se je javljal na oglase za seks.

Se strinjam. Sama pa se ne bi spustila v nikakršno razmerje s poročenim, ker bi ga hotela samo zase.Prvo bi vprašala če je samski, ali ločen (in to ne v postopku ločitve), šele potem bi se karkoli dogovarjala. Ne razumem ljubic. Ja, zdaj boste rekle, se pač zaljubim-na prvi pogled?Ali: saj mi je lagal, nisem vedla, rekel mi je, da se bo ločil..Ne bi mogla vztrajati v taki vezi, ker slej ali prej pridejo čustva.
Je pa res, da je najbolj kriv mož, definitivno.

“ne znam nehat bit ljubica”, seveda razumem, da se ti je zgodila ljubezen in to se mi zdi najhuje, kar se ljubici lahko zgodi. To tveganje je vedno prisotno, zato se jaz tega ne bi šla, ker mislim, da to posledično vodi še v druge želje in neizpolnjenost teh želja v trpljenje.
In za to ni kriv naš ljubimec, temveč me same!

Jaz osebno bi tu vedno vzela v ospredje sebe. Morda imam previsoke zahteve, sem egoistična? Ne vem.

Ljubezen se zgodi, res je, a ji moramo odpreti pot.
To je kot buteljka dobrega vina. Težko se ji je upreti, a se da. Spet drugi si bo natočil kozarec in mu bo dovolj. So pa ljudje, ki tega nočejo ali ne zmorejo in jo bodo izpraznili do dna, ter si povzročili zlo.

Največ trpljenja si žal povzročimo sami, to naj bo rdeča nit mojega razmišljanja.

Ta forum je pa res živahen! Ampak nekateri so se lotili teme, kot da so na fronti. In to predvsem ženske! Ampak, ljube moje, naj vam kapne v vaše možgane, da je večina sveta še vedno večgamna, torej, da ima moški povsem brez moralnih predsodkov pri ženskah ali moških več žensk in ponekod celo obratno. Spomnite se, da je tako v vsem živalskem svetu (razen treh ali štirih izjem). Spomnite se, da žena ni moževa last, prav tako ni mož ženina last in, dovolite mi, da skromno pripomnim, da se v toku življenja čustva delijo, množijo in spreminjajo. Tako ženskam kot moškim letijo čustva sem in tja. Spomnite se, da so danes vaša čustva do moža ali žene drugačna, kot so bila pred desetimi leti. Velikokrat se čustva in nagoni razdelijo tudi med ženo in ljubico ali možem in ljubimcem. Večji problem kot to, da smo ljudje radi z drugim partnerjem je ta, da se nekateri tako grozno zgražajo. Če bi njih ne bilo, bi bil svet lažji, bolj dobrohoten, lepši, zanesljivo pa v zgodovini ne bi sežigali “čarovnic”!
Zakaj ne pustite ljudi, da živijo tako, kot se njim zdi prav?
Ženske, pamet v roke – mož ni vaš, on je samo z vami in bo z vami točno toliko časa, dokler bo z vami bolj srečen, kot s katero drugo in niti trenutka več! Morda ga bo preveč omejila finančna nesposobnost, tedaj -če z vami ne bo zadovoljen – je pa velika verjetnost, da bo začel piti! V to, da je z vami srečen, pa lahko sodi tudi ljubica. Razmislite o tem.

Tako je.
Kjer se prepirata dva-e tretji dobiček-užitek ima.
Zakaj pa ne, če lahko, predvsem zaradi žen, ki ostajajo.
Ker če le-te ne bi ostajale, bi varanje izguibilo svoj smisel in čar.
ljubice si pa pač po potrebi menjajo

Ena in druga sta v bistvu v isti godlji, le igrački v rokah brezčutnega in egoistčnega moškega, ki ju izkorišča za lastno zadovoljstvo..
Zakaj potemtakem ženske udrihajo ena po drugi namesto po moškem?

Iz vidika človekovega bivanja in njegovega pravega pomena je težko razpravljati o krivdi, kdo je več kriv in kdo manj..to ne prinese nič koristnega. Nihče ni kriv in vsak po svoje..težko je nekomu kaj dopovedati, da te sliši, če si previsoko ali prenizko in tale pre ima več razsežnosti.. nekdo se rodi s takšno dušo, spet drug z drugačno.. ni lahko biti ne v vlogi ljubice, ne v vlogi žene kot žrtve in ne v vlogi moškega, ki vara..vsak po svoje trpi, pa če si prizna ali ne. Ignorirati svojo pravo prvinskost je težka naloga.. in zato je tu največje zlo obsojanje. Kajti za priznanje in rešitev je potrebno najprej razumevanje..

New Report

Close