Najdi forum

Ljubezenski trikotnik

Draga Klavdija!
Moški so pač takšni!Radi bi imeli vse!!!Dom,družino,ženo,otroke
in seveda tudi ljubico!!!
Ne pokaži mu da ti je hudo,(tako in tako se verjetno vidi da si shujšala).Dvigni nos,pusti cepca naj gre k ljubici,ampak pripravi se,da bo hodil jokat nazaj.
Življenje gre naprej.Uživaj ga še ti!!!!!

Lep pozdrav,pa ne se dat!!!!!!!!!!!!!

Lahko je reči, uživaj življenje še ti, ko pa se ti vse ruši….In tega “cepca” še zmeraj nadvse, nadvse ljubim…

daj ga na hladno!Ko bo videl da se odmikaš,takrat bo zrel za pogovor,sam se ti bo približal,verjemi mi!Sploh pa če te ima še vedno rad.

Problem ni v tem, da me ne bi več imel rad. Pravi, da me ljubi (in verjamem mu, ker sva se v tem času toliko pogovarjala, da vem, da je res iskren). Problem je v tem, ker se želi vrniti nazaj, pa se boji. Vprašanje je: koga? ali česa….

Joj, Klavdija, pa ne mu nasedat. Če se vrne k tebi, bo ob ljubico. Boji se, da bo z vama spet šlo narobe in se ne bo mogel vrniti k ljubici. Če pa ima dva stolčka, ima vedno rezervo. Tudi če ga ljubiš, on tebe ne, pa naj še stokrat reče , da te.Če bi te, bi jo že zdavnaj pustil. Please, ne pusti se mu. Vredna si boljšega človeka, ki te bo imel res rad.

LP,Kaja

Vidiš, moral si je najti ljubico, da sta se začela pogovarjati. Žalostno, ampak zelo pogosto.

Če si res ne predstavljaš življenja brez njega, potem ga pusti par mesecev da dela kar hoče. V končni fazi se bo on odločil. Če bo ostal pri ljubici, si ga tako in tako izgubila, če bo prišel nazaj, bo morda vajina zveza zrelejša in po vsej verjetnosti bo naslednjič dobro premislil, preden ti bo še enkrat naredil kaj takega in te tako prizadel. Mislim, da je najboljše, da mu pustiš popolno svobodo, pa se naj paca v lastnem zosu…

Boji se odgovornostiin tega da bo izvisel.Tudi če bosta spet prišla skupaj bo vedno prisoten dvom.
Opravi s tem,sicer si boš podaljšala agonijo v nedogled.

To me spominja na slogan:
“Če nekoga ljubiš, ga pusti oditi. Če se vrne, je tvoj, če se ne, ti ni bil namenjen.”

zakaj vedno vsi krivite moža in ljubico….

V tem primeru je vsekakor kriv mož in ljubica, mož zato, kr je poiskal najlažjo pot in težave reševal drugje in ne doma z ženo, ljubica pa zato, ker je ona posegla v njuno skupnost, vedela je, da je oddan – poročen in naj zato ne javka in stoka za njim, saj do njega nima nobene pravice, on je poročen !
Če se pa loči, je pa druga pesem, je prost …

hani kdaj moški najde ljubico mislim da je razlika skok čez pol ali pa razmerje in tudi ljubica je človek ki rabi ljubezen kot mož in žena…

Vesna, vaš odgovor vas izdaja, da ste ena izmed ljubic, ki niste drugega kot navadne počepke, kako bi bilo lepo na svetu ko takih trap ne bi bilo, koliko družin bi bilo srečnih in otroci bi imeli oba starša, po koncu vsakega razmerja pa vas kurbe prekolne tudi marsikateri moški, ki se na koncu kesa za skoke z vami in hoče zakon kar se le da pokrpati, vendar tako kot je bilo ni nikdar več …. zaradi vas kurb !

Kje ste Vesna, ali sem vas zadela v srčiko vašega problema ?

Klavdijo pa prosim, da odgovori, kako se odvija njen zakon ?

New Report

Close