Najdi forum

ljubezen po internetu ?

Sej ne sodim gozda po drevesu…
Mogoce nisem bila na pravih kanalih, ampak verjemi, da sem opazila ocitno razliko med ircarji in med tistimi, ki to niso. Seveda med tistimi, ki jih poznam, pa tudi hodila sem na nas domac kanal in s tam poznam prakticno skoraj vse. Ko srecam ircarja v zivo, gleda v tla, ne pove nic in hitro odide, ko pa ga srecam na ircu, bi rekla, da je najbolj komunikativen clovek na svetu. Drugo je, da kadarkoli sem na ircu s kom nacela kaksno temo o bilocem kar ni “zurka” in racunalnistvo, je obnemel… Dobivala sem kratke odgovore, nekateri so na celi crti odpovedali. Pa nisem nacela kaksnih hudih tem, tudi strokovnih ne, mogoce le kaksno bolj zivljenjsko, ker se mi pac ne da pogovarjati “pri kaksnem grmu tocno sem bruhala prejsnji petek.” Zato sem rekla, da je irc za nerazgledane ljudi, ker se na kanalih, kamor sem hodila sama, ne znajo cisto o nicemer pogovarjati.
Je pa tudi res, da to sodim samo na podlagi mojih izkusenj in na podlagi kanalov, na katerih sem bila.
Upam, da nisem koga uzalila, saj pravim, da dopuscam izjeme.
Tukaj prav gotovo ni nihce tak, saj znate vsi kaj pametnega povedati in imate svoje mnenje, cesar na ircu, zal, nisem zasledila.
LP

marelica, vesela sem zate, da si dobila ljubezen preko irca, a moje mnenje je, da si ena izmed redkih. Lajzje je komunicirati preko irca, tam se skrivas za nickom in za ekranom, zatp veliko ljudem vcasih odpoce komunikacija v zvio. Se enkrat pa povdarjam, da ne posplosujem mojih trditev in da dopuscam tudi izjeme. Zal so me izkusnje naucile drugace.
marelica, mislim, da si napredovala v znanju slovenscine! Kar tako naprej!:))

SunShine
hvala ti za lepo mnenje. Saj sem že pisala jaz doma nisem imela interneta nisem vedela kaj je irc ena moja prijateljica, ki ima irc je z mojim možem komunicirala tako, da sta prišla do mene, ker jo je vprašal, če ima kakšno prijateljico no in tako se je začelo.
Sedaj sem srečna upam. da za vedno, ki mi vsi pravijo, da sem dobila moža enkratnega tako, da resnično sem srečna in želim, da tako ostane. Konec koncev saj človek nikoli ne ve kaj lahko doživi tako, da tudi moraš malo na to gledati upam, da mi boš dala, da imam prav pa lepo te pozdravlja marelica pa oglasi se kaj

Povedal si svoje mnenje, ne svoje izkušnje.
No, kako pa kaj izkušnje?

marelica, držim pesti da vama uspe :))) kajti jaz se še nikoli nisem občutila tako velike sreče, kot zdaj v nosečnosti…verjetno bo pa sreča še večja čez kakšen mesec, ko bom to najino štručko lahko prvič prijela….lep pozdravček

New Report

Close