Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija ležišče za novorojenčke – še enkrat

ležišče za novorojenčke – še enkrat

Pozdravljeni!

Zanima me, kakšna ležišča priporočate v posteljicah za novorojenčke: vzmetnice, pene ali latex ležišča?
Pravijo, da vzmetnice (z vzmetmi – fedri) za dojenčke niso primerne, ampak še zmeraj jih prodajo ca. 90%, so mi rekli v Baby centru. Ste s poimenovanjem jogi (pri odg. za binico) mislili vzmetnico?

Latex ležišča iz Baby centra in Pikapolonice se mi zdijo zelo trda. Sploh tista s kokosom.
Po drugi strani pa berem, da naj bi dojenček spal na tršem ležišču, da ne bi prišlo do zadušitve.

Kakšno ležišče je torej po vašem mnenju najboljše za novorojenčke oz. dojenčke?

Hvala za nasvete!

LP,
Majaks

Dober večer, Majaks,
priporočam srednje trdo ležišče. Nobena vzmetnica (jogi), razen starih, ni tako mehka, da bi se otrok vanjo pogreznil, oziroma da bi se zadušil. Po mojem je to finta drugih proizvajalcev.
Lateks, kokos, vzmeti, karkoli. Kakšne bistvene prednosti ni, razlika je v odtenkih, na katerih proizvajalci in propaganda gradijo svojo tržno nišo.

lp
Tanč

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close