Najdi forum

Lestvica: vročih 5

Natanko tako. ;))

Kaj se mi ti skoz smeješ? Pol pa nikol ne vem, kaj kateri nasmešek pomeni.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

1. hribuc
2. hribuc
4. hribuc
5. hribuc
aja
3. hribuc

pri meni pa vrstni red ni naključen

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ja volim samo sebe za druge mi se jebe!!!

Stari, maš prav, jebeš tote babe, tvoja lestvica je prava.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Malo te jezim. 😉

E, ne bo šlo, ker sem dobre volje. Zvečer grem s prijatelji na Lent, zdaj se odločam, kaj bom oblekel, po dolgem razmisleku sem se odločil za bele hlače, črtasto srajco z dolgimi rokavi in črne natikače.:)) Gasaaaaa…

ne moreš me razjezit, Ajši..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sej jaz te nočem razjezit, ampak te rada jezim na tisti ljubek način… :)))

Eh, pusti ti mene, saj veš, da se skos zezam. Lepo bodi dans na Lentu, sej me pickice tu’i gremo.

Ajd, papa

Ja, to je ženska finta, “jeziti na ljubek način…” :))))

Ajde

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

točno tak!!!

ona ajša čudna te hoče na ljubek način jezit?!?!??! WTF???

daj ti njo na ljubek način prek gobca vsipaj…če pa ti nočeš jo bom pa jaz in to z veseljem

prava, iskrena in globoka ljubezen je lahko samo med nami tipi!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ja volim samo sebe za druge mi se jebe!!!

Jaz te povabim v Penasa…. k bojo mel spet dovoljenje za bone 😛

Pa pelem te krog s čefurmobilom. :))))

Penas več nima bonov? :((

Krog s čefurmobilom-> vedno za! 😉
(se vedno na tebe zdaj spomnim, ko vidim kakega C.)

Sej zato. 🙂

Me pa veseli, da vsaj ti vedno kapiraš, kaj hočem povedat in kam cilam!

Zgodb je sicer več… ampak kokr vem je najbol resnična ta, da jih je inšpektor dobu, ko ena natakarca ni rekla za študentsko izkaznico pa vzela bon kot plačilo…

Zdej pa točno ne vem – mislim, da majo do septembra prepoved prodaje bonov za Penasa. Če pa maš kake bone (veljavne) jih pa lahko še vedno uporabiš (ni treba menjat).

Tko da… mogoče naslednje šolsko leto 😀

Uauu Spider :)))) Te dni si kr trofu, da sem vroča k me ej sonce tok popeklo, da kr gorim na dotik… Sem se pa že mal ohladila 🙂

opalala:)) ma ne ga srat, da sem na lestvici. česa tazga pa še ne. ja fajn no:))))) na vrh pa ne bi plezala, ker mi je fino od spodi opazovat:)) sicer pa prosto plezanje kar godi, če ti kdo kline primerno postavi .)

kaj sem hotla s tem povedat? pojma nimam :)))) zabluzilaaaaaaa

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close