Najdi forum

Lepo ime za punčko

Laura,če bi imela dklico:)))

mi imamo Nadjo in Melanie, všeč mi je pa tudi Leneja,Trina,Lorena,Sofija,Katja,Selina ,.. imena, ki niso preveč pogosta

To je ravno toliko smiselno vprašanje, kot če bi ljudi prosila, naj ti povedo, kaj najraje pijejo.

VSAK nekaj drugega.

Enimje všeč nekaj tako običajnega kot je Nika, Ana, Eva, Mojca, đdrugim je lepo nekaj povsem neobičajnega- Adelaine, Lorelaine, Aisha. Vmes pa vsaj dva milijona opcij.

Jaz sem v starosti okoli 12 let vedela, kako bom poimenovala svoje otroke, ko (če) jih bom kdaj imela. Imela sem pripravljenih 6 imen, 3 za punčke in 3 za fantke. Ko sem spoznala sedanjega moža, sem mu v manj kot dveh mesecih povedala, kakšno družino si predstavljam v svoji prihodnosti in kakšna imena za svoje otroke. Sprva so se mu zdela imena nekoliko neobičajna, potem pa se je popolnoma zagrel zanje in ko so se otroci rodili, niti njemu ne bi bilo normalno, da bi se imenovali kako drugače, kot sva jih poimenovala 10 let preden so se sploh rodili. Imava pa tri, tako da sva imela vedno dovolj imen na zalogi. Če bi se njemu zdeli moji predlogi popolnoma nesprejemljivi, bi šla skupaj iskati nekaj, kar je NAMA obema všeč, ne pa nekaj, kar se popolnim tujcem zdi lepo ime.

Nikakor mi ni jasno, da ljudi ne zmorej najti njim všečnega imena (z ali brez pomena) niti med nosečnostjo. Kaj točno pridobiš s tem, da popolne neznance sprašuješ o tem, kakšna imena se NJIM zdijo lepa???

Meni pa je všeč Lia

pomoje jo zanima zato da bi se spomnila se na kaksno ime ki bi se v tistem trenutku zazdelo tudi njim lepo..
evo še od mene: Sissy, Sara, Taisha, Amalija, Coco ..Pa še nekaj od že naštetih:..Nika, Maruša, Sofija, Melanie, Lorelaine, Eva, Manca… .

meni nej nč ušjč

Priporočam izbiro kakšnega imena, ki ni preveč pogosto in zlajnano. Zdaj žal prevladujejo kratka imena 🙂
Moji predlogi:
– Anteja
– Anuša
– Tarin
– Keira
– Lavinia
– Katalina
– Izabela
– Nives
– Olivija
– Ondina
– Bronja
– Viktorija
– Tinkara
– Emilija (Emily)
– Danaja
– Dejana

Kaj Bronja je zate ime al kaj??? Ma deeeej…..

Predlagam, da se usmerite bolj v ekološko:
– Pšenica
– Koruza
– Soja
– Trava
– Deteljica
– Kamilica

:-))

ksenja

Seveda je Bronja lepo ime slovanskega izvora. Bolj znana je v Sloveniji morda postala po filmu Petelinji zajtrk. Sicer pa je ravno o Bronji že tekla beseda na SČ:

Moje ime je Enja. Za imena ki so mi najbolj ušeč:
-Anja
-Zala
-Melisa

Naša je tudi Trina 🙂

Moja bo pa Alexa 🙂

To je čisto stvar okusa, predvsem stvar okusa obeh partnerjev, pri nas smo mogli iskat kompromis.

pri nas sta Klara in Amadeja,

meni so všeč še Sara (čudovito ime), Tamara, Julija.

Najini sta Ava in Pika

Naša je pa Sara, če bi bila v drugo punčka bi bila Noemi. Sicer pa sem leto prvič slišala za ime Philos Sofia

Meni je veliko imen za deklice lepih, veliko več kot pri dečkih.
Moja najljubša imena za deklice:
– Viktorija
– Marija
– Melisa
– Sofija
– Ksenija
– Julija
– Katarina
– Olivija

Sara, Kendra

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- Ponudba oblačil, obutve, opreme in igrač za malčke: http://www.mojalbum.com/marsha.

Vita

New Report

Close