Najdi forum

Lepo ime za punčko

ce bi izbirala bi izbrala Katarino�

Alisa

Meni res ni vsec ime Staša.

Mi smo prejšnji teden dobili deklico, ki ji je ime Libuša.

Očitno ste navdušeni nad Češko….

Ali pa nad Hrvaško. Tudi tam se najdejo Libuše.

Lepa ženska imena so zame:
Ingrid, Sigrid, Lucija, Julija, Doroteja, Valentina, Kristina, Viktorija, Meri, Martina, Virginija – Gina, Laura, Lisa, Žana, Zarja, Sole, Stella, Jelena, Rosa….

Sicer pa so okusi staršev – po mojem obče nepomembnem mnenju – in sodeč po zgornjih predlogih večinoma joj prejoj, otroci pa itak k sreči trpežni……

…. Ej Pinkibela, super si, Leonel Slobodan ali Lionel Slobodan, težka dilema, res, ampak sicer super svetovljansko in splošno uporabno ime tako v Ameriki kot na Balkanu, heh…. ubogi otrok……

Katarina, Julija

Najlepše je Ema <3 <3 <3

Prihaja najbolj rodovit mesec. Spet en kup postov “kako naj dava ime”…..
Punčka Oaza,
fant Plima

MIA

zgoraj sem prebrala za deklico ime Naomi, in nama je res lepo. Tako,da najina deklica bo Naomi

Lana,petra,barbara,sara,mia…

Lima

Doroteja, Valentina, Viktorija, Danijela, Jasmina, Kristina, Marina, Marjana, Verena

Tis mav naumn,prov res

Prijateljica ima pa trojcke.
Sem pomagala izbrati imena.
So pa doroteja (dora), teodora (tea), in teo

Punčka: Fata, Jelisaveta, Esmeralda ( po naše Esma), Petalija
Fant: Kristijano Ronaldo, Vinetu, Sandokan, Lionel-Slobodan, Mujo

Meni osebno so všeč imena, ki jih nima vsak drugi, pa tut čisto “premoderna” ne.
Sem bolj za vmesno pot. MI pa nikakor niso všeč kratka imena, ker se mi ne vem zakaj zdijo “skopa” in “nedodelana” – ne morem preko sebe, da bi mi postala všeč.
Je pa moja mami vedno rekla, da je vsako ime lepo, če ga lepo kličeš.
Nekaj predlogov: Karina, Fidelina, Isabela, Isadora, Glorija, Lejla, Anabela, Aurora, Elenora, Adelaida, Penelope, Beatris – čudovito se slišijo, veličastveno! 🙂

New Report

Close