Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Ledvicni kamni?

Ledvicni kamni?

Pred sestimi dnevi sem po menstruaciji zacutila bolecino nekje pri desnem jajcniku in jajcevodu, ze naslednji dan se je bolecina razpasila visje nad bokom, pod rebri in pa vse do ledvic, dan pozneje se je razsirila do sredine hrbta.

Ker se je zacelo nekje pri jajcniku sem obiskala ginekologinjo, katera ni zaznala nobenih ginekoloskih sprememb, vse naj bi bilo ok. Napotila me je naprej k osebni zdravnici zaradi suma na vnetje slepica, le ta me je nato napotila na urgenco s sumom na divertikulitis, saj sem pred kratkim prebolela crevesno virozo. Na urgenci so pregledali vodo, kri in me poslali domov z analgetiki, kateri mi niso omilili bolecin. Tekom noci se je bolecina se povecala, zato sem se takoj naslednji dan vrnila na urgenco, zopet so pregledali kri in vodo, tokrat so v urinu zaznali nekaj krvi, opravili so ultrazvok in pa ct brez kontrasta (zaradi morebitnih ledvicnih kamnov), pri obeh diagnostikah niso zaznali vzroka moji nevzdrzni bolecini. Ob prihodu domov iz urgence se je bolecina se povecala in se razsirila na spodnji predel vse do bezgavk oziroma pregiba spodaj, sedaj komaj hodim, ne spim, analgetiki mi ne pomagajo, bolecina ne popusca, ne vem na koga naj se obrnem ter kaksen pregled naj se opravim. Boli pa kot hudic, od bolecine se mi na trenutke kar megli pred ocmi, res gre za navdrzno ostro pekoco izrazito bolecino, katera je iz dneva v dan vse mocnejsa.
Imate morda kaksno idejo kod ni lahko tical vzrok za moje tezave in kaksne preiskave se opraviti?

Ze v naprej se vam zahvaljujem za morebitne predloge.

lp

New Report

Close