Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika leče

leče

Leče sem kupila nekje v marcu. Nosila sem jih celo dvakrat in od takrat so v tekočini za leče. Rada bi jih nosila naprej, pa me zanima, če so sploh še uporabne. Ne bi rada delala škode očem, vendar še uporabnih leč tudi ne bi metala stran.
Hvala za odgovor.

Zanima me ali je možno da bi nosila še kakšne druge kontaktne leče kot jih imam sedaj. Dioptrijo imam na obe očesi enako: D:-5, BC:8,6 DIA:14,5 CYL:-1,75 090 Sedaj nosim 14 dnevne leče ACUVUE OASYS for astigmatism. Hvala za odgovor. LP

Rok leč je enak, ne glede na to ali so v tekočini in jih sploh ne nosite ali jih redno nosite. Torej en mesec ali štirinajst dni.

Lp.

Seveda obstajajo druge znamke leč (v tej dioptriji), katere bi vam pa ustrezale se pa po internetu ne da odgovriti in se odločimo po pregledu v optiki.

Pozdravljeni,

zanima me, ali sploh obstajajo navadne in torične mesečne leče z BC 8.3? Med navadnimi sem našla edino Seruvue… Toda torične…
Ali sem obsojena na 14-dnevne leče? Verjetno se strinjate, da je razlika, če plačam okrog 55 € vsake 3 mesece ali pa vsake pol leta…

Da, žal ugodne variante nimate. Najbližje vam je Soflens toric z BC 8.5.

New Report

Close