Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija LDN-NIZKE DOZE NALTREXONE.

LDN-NIZKE DOZE NALTREXONE.

Nov naslov teme – prestavljeno s teme FM in hašiševo olje:

avtor: jp88

(copy – paste)
Zasledila sem, v tujini je to znano za bolečine. Naj ne bi imelo nobenih stranskih učinkov …
Ampak kdo bi mi predpisal v Slo LDN?

avtor: merklova

(copy – paste):
Težko boš našla pri nas zdravnika, ki bi ti predpisal LDN.
LDN ni toliko znan proti bolečinam, kot je znan za zdravljenje avtoimunih bolezni in za jačanje imunskega sistema. Ravno tako pa zdravi več vrst raka.
Predlagam administratorju, da tole temo o LDN prestavi, oz. odpre pod naslovom LDN-NIZKE DOZE NALTREXONE.
Pri nas ti lahko kakšen psihiater predpiše 50 mg naltrexone, LDN pa ne boš dobila.
Če ti uspe dobiti 50 mg tabletke, potem 1 tabletko zdrobiš v prah, dodaš 55 ml destilirane vode, raztopiš (pazi na higieno), dobro premešaš in vsak dan zvečer predno greš spat (na obvezno prazen želodec) z brizgo, ki ima označene ml, potegneš 5 ml, zmešaš z malo vode in popiješ. Torej 1 tabletko imaš za 11 dni.
Hraniš v hladilniku, vsak dan tik predno z brizgo potegneš 5 ml, vedno dobro premešaš, ker se naltrexone zelo slabo topi in vedno dela usedlino.

Opis osebne izkušnje:

avtor: marko
datum: 23. 10. 2014

(copy – paste):

Sam sem preizkusil to zdravilo, vendar pri nas se ga ne da dobiti, zato predpisujejo eno drugo zdravilo, ki ni v taksnih manjsih odmerkih, zato je potrebno zdravilo razredciti, to pa ni ok in sem imel zelo hude bolecine v predelu trebuha in prebavilih in sem se komaj pobral nazaj, zato vam to odsvetujem.

avtor: merklova
datum: 23. 10. 2014

(copy – paste):

MARKO se ne morem strinjati s teboj.
Nizke doze naltrexone (LDN) so v razčinih državah pod različnim imenom, ampak povsod je prisotna substanca NALTREXONE, naj naštejem nekaj imen tega zdravila:

Nalorex (manufactured by Bristol-Myers-Squibb in the UK)

Nodict (manufactured by Sun Pharma in India)

Naltima (manufactured by INTAS in India)

Narpan (manufactured by Duopharma in Malaysia)

Antaxone (manufactured by Pharmazam in Spain)

Celupan (manufactured by Lacer in Spain)

Narcoral (manufactured by Siton in Italy)

Nemexin, Revez, Naltrexona, and Naltrexonum (manufactured by Bristol-Myers-Squibb in Germany)

Vsa ta zdravila so v močnejših dozah kot je LDN, zato ga je potrebno razdeliti na več odmerkov.
Kako se to naredi sem z npr. 50 mg tableto sem pisala tukaj:

18.10.14 15:34
Moderator

avtor: merklova

(copy – paste):
Težko boš našla pri nas zdravnika, ki bi ti predpisal LDN.
LDN ni toliko znan proti bolečinam, kot je znan za zdravljenje avtoimunih bolezni in za jačanje imunskega sistema. Ravno tako pa zdravi več vrst raka.
Predlagam administratorju, da tole temo o LDN prestavi, oz. odpre pod naslovom LDN-NIZKE DOZE NALTREXONE.
Pri nas ti lahko kakšen psihiater predpiše 50 mg naltrexone, LDN pa ne boš dobila.
Če ti uspe dobiti 50 mg tabletke, potem 1 tabletko zdrobiš v prah, dodaš 55 ml destilirane vode, raztopiš (pazi na higieno), dobro premešaš in vsak dan zvečer predno greš spat (na obvezno prazen želodec) z brizgo, ki ima označene ml, potegneš 5 ml, zmešaš z malo vode in popiješ. Torej 1 tabletko imaš za 11 dni.
Hraniš v hladilniku, vsak dan tik predno z brizgo potegneš 5 ml, vedno dobro premešaš, ker se naltrexone zelo slabo topi in vedno dela usedlino.

avtor: marko
datum: 25. 10. 2014

(copy – paste):

Zakaj se ne moreš strinjati z mano? Če sem jaz to zadevo preizkusil in imel hude želodčne težave in bolečine v črevesju … Pod najbolj pogoste stranske učinke je zapisano, da imaš lahko bolečine in krče v predelu trebuha, črevesja …
Meni je Naltrexone omenila in priporočala dr. na Soči in me tudi opozorila, da se ga ne da dobiti. Nato sem brskal po forumih in zasledil Revio.

OP: Tudi jaz vas prosim, gospa Felicijan, da ta prispevek prestavite na drugo temo.
hvala. lp

New Report

Close