Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Kajenje laserska terapija

laserska terapija

Pozdravljeni,
sem nova na tem forumu. Zanima me ali ima kdo izkušnje z lasersko terapijo proti odvajanju kajenja. Odlačila sem se, da po 40-letnem kajenju rečem NE cigareti. Hvala

Če je odloćitev padla je to že to, torej jaz sem se odločil in šel na lasersko in deluje, danes je 23 dni brez cigarete in nimam nobenih težav ali kakršnekoli krize, kadil sem pa več kot 32 let.

Danes je 24-ti dan brez. Tisti trenutek ko rečeš ne je to to, laserska terapije mi je bila pa v pomoč, v glavnem nimam več želje po tobaku /nikotinu/ vse ostalo je pa v glavi. Jaz sem kadil več preko 32 let in prenehal…

različni smo si..jaz sem šla na lasersko terapijo, kar ni poceni…in naslednji dan, sem že kadila. Zame je to samo nateg, ker si resnično želim, da ne bi več kadila zaradi zdravja..vendar kljub moji močni volji, želja po nikotinu je še obstajala kljub terapiji….Ko sem jim sporočila, da pri meni ni nič pomagalo, ni ne duha ne sluha od njih, pa čeprav so zatrdili, da se javljajo, če bo kakšna kriza….kAJENJE SEM ZMANJŠALA, VENDAR TO NI TO,

Natančno tako, različni smo si in tako je kakor pravi dr.Tomaž Čakš, za vsakega drugače in vsak drugače.
Jaz lahko samo povem mojo izkušnjo in pri meni je pač 100% delovalo, nobene želje in ne potrebe po tobaku in nikotinu. Rad bi povedal še to, da se moja žena žal še ni odločila in še vedno kadi. Zanimivo, da me popolnoma nič ne moti, ko prižge kakor tudi vonj po dimu tobaka me ne gane, oziroma mi sploh ne diši. Če bi mi nekdo pred enim mesecem rekel da ne bom več kadil mu prav gotovo ne bi verjel, ker sem bil, lahko rečem kar strasten kadilec. In verjetno bo kar držalo, da je v prvi vrsti važna odločitev potem pa je res vprašanje katera metoda ali terapija deluje pozitivno. Vsekakor pa danes vedno bolj verjamem, da je več kot 3/4 v glavi, ostalo pa je odvisnost. Še nekaj dni pa bom tisti denar že imel povrnjen tako da si lahko brez skrbi privoščim kaj drugega kot pa cigarete.
Pa lep pozdrav vsem iz Bohinja

New Report

Close