Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija Laser in fibromialgija.

Laser in fibromialgija.

Pozdravljeni, lahko vam sporočim, da imamo sedaj v Sloveniji možnost zdravljenja fibromialgije, tako kot tudi drugod po svetu, z laserskim direktnim obsevanjem krvi. Za nakup aparature z laserjem sem se odločil sam, ker je moja 71-letna mama dolga leta bolehala in trpela za to boleznijo. Ko je bila lansko leto na zdravljenju v Nemčiji pri dr. Kreisel-u, je le-ta najboljše rezultate pri njej dosegel z direktnim laserskim obsevanjem njene krvi. Bolečine so ji popustile skoraj v celoti, predvsem pa je postala bolj telesno gibčna in duševno živahnejša. To stanje je trajalo nekje 8 – 9 mesecev, nakar smo opazili, da se ji bolezen počasi zopet vrača. Po dogovoru z nemškim doktorjem, ki nam je svetoval ponovitev terapije, smo se odločili, da laserski aparat najprej najamemo in končno odkupimo za naše potrebe. Aparat je sedaj na voljo in če je kdo zainteresiran za omenjeno terapijo oziroma želi kakšno drugo informacijo s tem v zvezi, mi lahko sporoči na e-mail naslov: [email protected]
Našel sem tudi en članek v angleščini, povezan s tem v zvezi, ki ga prilagam.
Jani

New Report

Close