Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Laminin

Laminin

Pozdravljeni bojevniki svetlobe!

Nedolgo nazaj sem zasledil oglas za nov prehranski dodatek Laminin, ki naj bi pomagal pri številnih težavah. Ko sem malo raziskoval me je zmotil cel kup pozitivnih pričevanj zadovoljnih strank, našel nisem niti enega negativnega komentarja. Seznam težav, ki jih je mogoče rešiti s tem dodatkom, je precej obsežen. Vključuje:
Manj stresa
Lepša koža
Izboljšanje spomina
Večja osredotočenost in jasne misli
Povečana vzdržljivost in energija
Več krepčilnega spanca
Vsestransko boljše počutje
Izboljšana mišični tonus in moč
Pa tudi
• onkološke bolezni, vključno z metastazami;
• sladkorna bolezen (vključno z odvisnostjo od insulina);
• bolezni srca in ožilja, hipertenzija, srčni napad, kap;
• rane različne etiologije, opekline, kakršne koli druge poškodbe kože;
• bolezni prebavil (vključno z razjedami na dvanajstniku in razjedo na želodcu, napenjanje, zaprtje, disbakterioza);
• različne zastrupitve, zastrupitev telesa, preprečevanje življenja na ekološko neugodnih območjih;
• s kemoterapijo, radioterapijo
• ginekološke bolezni (vključno z erozijo materničnega vratu in druge);
• mastitis, rupture presredka med porodom;
• debelost;
• bolezni jeter;
• zmanjšan libido.

Sestava:
• patentirana mešanica OPT9 ™ (ekstrakt plodnega jajčeca);
• izvleček iz 9-dnevnega jajca (piščančji zarodek);
• morske beljakovine;
• fito-proteini.

Oglas ameriškega podjetja LifePharm Global je sestavljen tako, da dvigne vsako bolno osebo na noge.
Izdelek prodajajo po piramidni shemi (a ni to pri nas kaznivo?) s finančnimi nagradami.
Vse izgleda zelo prepričljivo vendar mi intuicija v kombinaciji z izkušnjami iz preteklosti daje vonj po klasičnem nategu.

Leta 2012 so mi odstranili maligni tumor v možganih velikosti 6x7cm, sledilo je klasično zdravljenje z obsevanjem in kemoterapijo. Po končanem zdravljenju sem končal v penziji kot invalid 1. stopnje. Danes imam težave vezane na posledice obsevanja možganov in kemoterapije;
Prosim vas za komentar, morebitne izkušnje, morda celo strokovno mnenje.
Hvala,
Robert

Tole bi bilo treba prijavit na farmacevtski inšpektorat JAZMP

Pozanimaj se pri STROKI v lekarnah na okencu pri farmacevtkah ali pri svoji osebni zdravnici. Pred jemanjem potrebujes njihovo strokovno mnenje.

Sicer pa imas google in poglej Laminine kapsule ali sestavine neodvisno od LifePharm Eventbride organizacij, odlicna strani za raziskave je https://www.health.harvard.edu/

Fito in morske proteini sta splosno znani zadevi, nic posebnega, imas mnogo ugodnih pripravkov in dopolnil na trziscu, ostali dve sestavini pa sta le izvlečka, kar pomeni da sta v minimalnih dozah. Se pravi bi moral pojesti ogromno stevilo tablet, da bi se pokazal pravi ucinek. Kar se mene tice, tole zaenkrat ni cudezno zdravilo, ki ga caka svet in bi pomagal odpraviti vse kar si navedel.

Lp

New Report

Close