Najdi forum

kupim shih-tzuja

oddam she czuja sttar je 6 let…prijaten in miren kuža.oddam ga taradi stanovanjske stiske,,,,,je čisto krven ampak bret rodovnika….tel.070619504 za informacije

Stanovanjska stiska? Nimate kam dati enega bogega sicuja? Vse se da ce se hoce, za 6-letnega psa booddja zelo stresna.
Cistokrvnih brez rodovnika ni, vas pes je mesancek podoben sicuju in edino pravilno bi bilo da pri oddaji ne zavajate ljudi z njegovo cistokrvnostjo.
Bi vam svetovala da se obrnite na rejca, ampak vem da steparjem mesancev podobnih pasmi itak ni mar kaj se potem dogaja z njihovimi psi.

Pozdravljeni!
Na to temo se oglašam z čisto drugim vprašanjem ,ker ne vem kje naj še dobim odgovor, zato se že naprej opravičujem !
Doma imamo 2 Shih-tzuja —očeta in hčerko. Stara sta 3 in 2 leti in sta prava srčka.
Sedaj pa imamo problem in sicer ,da ima psička epileptične napade .Pojavljajo se v glavnem ponoči , v razdobju od 2 do 5 mesecev .sedaj pa bi rada mnenje nekoga ,ki se spozna na te stvari .Veterinar je seznanjen z tem ,rada pa bi še drugo mnenje. Psička je bila tudi že sterilizirana in to pri 6 mesecih ,ko še ni dobila prve menstruacije .Sedaj mi pa nekateri pravijo ,da smo naredili napako in jo prezgodaj sterilizirali (kar smo naredili po nasvetu veterinarja ) ,ter da ima zato napade ..Res se v dnevih okrog napada obnaša ,kot bi se gonila ,ji nabreknejo seski ,enkrat pa je tudi krvavela po kapljicah.
Sedaj bi pa rada vedela ,kaj je z zdravljenjem —je priporočljivo ,ji bo škodovalo ,kot pravijo nekateri,—je to res samo pobiranje denarja ?
Lepo prosim za vaše iskreno mnenje ,če mi lahko kdo odgovori in pomaga v tej dilemi.
Psičko imamo neizmerno radi in bi ji pomagali ,če se le da ,ne želim pa ,da me kdo ima za norca in bom na koncu ostala brez denarja in psičke . Iskrena hvala za vaše odgovore !

Ne vem, pa mislim da tudi tu ni dosti takih ki bi vedeli. Pojdi po drugo mnenje na eno priznano veterino (meni so zelo v redu v bolnici za zivali Postojna).
P.s.: psicke nimajo menstruacije, imajo samo izcedek med gonitvijo 😉

Se strinjam z misko. G. Butinar vam bo pošteno povedal.

Najlepša hvala za obe mnenji ,si bom z njimi pomagala .
Hvala tudi za pojasnilo g.miske—saj se mi je zdelo ,!

[sup][/sup]Zdravo, če bi kdo imel shih tzuja bomo drugo leto spomladi imeli leglo 🙂
Za vse info. kar vprašajte 🙂
Pa tudi bi bilo lepo če bi kdo kaj več povedal o brejosti, mladicih….

vas se zanima?

lahko pogledate tudi po http://www.bolha.com samo pazite na mešančke. ko so večji lahko začnejo močno grizt nam se je to že zgodilo in imamo izkušnje.


moje sozalje🐶

lahko pogledate tudi po http://www.bolha.com samo pazite na mešančke. ko so večji lahko začnejo močno grizt nam se je to že zgodilo in imamo izkušnje.
[/quote]

Ah seveda, mesancki so krivi in samo mesancki grizejo … BVsak pes, ki ni vzgojen, bo grizel, ce mu lastnik pravi cas ne odvzgoji te navade. Tudi pasemski psi.

New Report

Close