Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Kunci – prosim par informacij

Kunci – prosim par informacij

odgovor 1: odvisno saj so na lulanje in kakanje na določenih mestih lahko navajeni, drugače pa potrebo opravljajo vsepovsod.
odgovor 2: zajčkov ne bi nič motilo če bi bili tudi en teden zaprti v kletki samo da ima hrano in vodo in vse potrebno.
odgovor 3: maček in zajec definitivno ne gresta skupaj razen če sta drug na drugega že navajena.
odgovor 4: seveda nič mu ne more škoditi le naj bo zavarovana pred vetrom, dežjem itd.
odgovor 5: moj zajec je letos dopolnil 9 let in je za zdaj zelo zdrav povprečna doba pa je okoli 10 let (nisem sigurna)
odgovor 6: božat se pustijo a jih morate na to navajati že od začetka. Hodili za vami ne bojo razen če so zelo udomačeni.
odgovor 7: velike karakterne razlike med tema dvema vrstama ni a preverite stanje in karakter preden se odločite za nakup živali.

zajec ni občutljiv na rosno travo saj so po navadi pravi zaspančki in ne hodijo ven sploh pa ne zjutraj . glede ograjice: naj bo visoka da je ne more preskočiti, drugače pa je to zanj super okolje

jaz osebno ne bi vključila te naprave saj glodalcem škoduje in lahko na njih pusti posledice.

Zajec ali kunec? Ker je tudi njun bioritem različen. Nekateri dejansko odgovarjate tako, kot bi vas spraševala o kravah, razlagali bi mi pa o konjih.

Pozdravljeni!
Imamo še eno kunčico za prodat.
Je čistokrvna levjegriva kunčica stara je sedem tednov in cena je 30 eurov.
Če koga zanima naj čimprej pokliče na 041 543 907 ker gremo na dopust, je zelo lepa zraven pa dobite še hrano in seno, imeli smo jih šest a ostala je le ona.Je luškana in majhna!

Ali je treba kunce kaj negovat oz. Čistiti(z vodo?)

Z vodo nikakor. Jih je pa treba česat, pa kremplje strižt.

New Report

Close