Najdi forum

Kukavičji Otroci oz. Otroka ni naredil moj mož

Ja, z otroci se lepo razume. Ni mu pa prav, počuti se izdanega, ker ga je vseskozi varala in ker ni biološki oče.
Zakon? Haha! Tisti, ki bo kaj takega spravil v parlamentarno proceduro, bo na naslednjih voitvah zagotovo pogorel. Pozor! Volivk je več kot polovica! Nenazadnje je zaradi volivk bila sprejeta družinska zakonodaja kakršno imamo danes. :))))

Moških, ki bi bili pripravljeni vzgajati in hraniti tujega otroka je v resnici malo, še posebej če so plod prevare. To je evolucijska reč, stara kot človeštvo.
[/quote]

moški razen za lastno rit, niso pripravljeni skrbeti za druge in jih je potrebno v to ponavadi prisiliti. Kako si potem razlagaš tisoče očetov, ki nočejo plačevati mizerne preživnine za svoje otroke, samo zato ker mama teh otrok noče več seksati z njimi?
tukaj tvoja evolucija pogori na polni črti. Pa včasih, ko je moški naseksal otroka izven zakona, pa je lahko pred tremi pričami rekel, da ni oče in je to veljalo za resnico?

Ja, z otroci se lepo razume. Ni mu pa prav, počuti se izdanega, ker ga je vseskozi varala in ker ni biološki oče.
Zakon? Haha! Tisti, ki bo kaj takega spravil v parlamentarno proceduro, bo na naslednjih voitvah zagotovo pogorel. Pozor! Volivk je več kot polovica! Nenazadnje je zaradi volivk bila sprejeta družinska zakonodaja kakršno imamo danes. :))))

Moških, ki bi bili pripravljeni vzgajati in hraniti tujega otroka je v resnici malo, še posebej če so plod prevare. To je evolucijska reč, stara kot človeštvo.
[/quote]

Več kot 20 let je tiščal glavo v pesek, in če mu žena ne bi vsega priznala, sploh ne bi nič opazil. Menda ni bil ves ta čas zaljubljen in naiven? Če ja pa bil … ma ne vem no, jaz se sprašujem, kakšen “moški” je to, da si pusti tako srati po glavi. Poskušam si ga predstavljati, najti pojasnilo in si ga nikakor ne morem v neki pozitivni luči. Zavestno je šel v zvezo, ki očitno že od samega začetka ni bila bogve kaj. Zakaj?

Ženske so sposobne varati tudi brez razloga. Že samo zato ker je “dolgčas”.
Sam imam 5 takih “prijateljic” in mi ne zmanjkuje seksa. Vedo ena za drugo in jim je vseeno. Meni tudi.
Dvomim pa, da je njihovim možem. Ampak, če sami niso sposobni dojeti da živijo v mrtvem zakonu…
[/quote]

Če je zakon mrtev, potem na varajo, ker jim je dolgčas, ampak zaradi prvega, torej mrtvega zakona, kjer ni več ničesar, ne spoštovanja, ne nežnosti in ne seksa.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

moški razen za lastno rit, niso pripravljeni skrbeti za druge in jih je potrebno v to ponavadi prisiliti. Kako si potem razlagaš tisoče očetov, ki nočejo plačevati mizerne preživnine za svoje otroke, samo zato ker mama teh otrok noče več seksati z njimi?
tukaj tvoja evolucija pogori na polni črti. Pa včasih, ko je moški naseksal otroka izven zakona, pa je lahko pred tremi pričami rekel, da ni oče in je to veljalo za resnico?
[/quote]

Kako razlagam? So pač ljudje, ki so neodgovorni.
Glede zatajitve otroka pa: Danes imaš DNK teste, ki pa so jih ponekod, v službi fanatičnega feminizma, prepovedali kot dokaz na sodišču. Folk, moški, ženske, nima veze, pač počne kar lahko, kar jim omogoča družba, zakoni… Očitno ni vse tako kot bi moralo biti in situacija se še slabša. O mizernih preživninah pa ne bi, ker te določi sodišče na osnovi dohodkov staršev.

Več kot 20 let je tiščal glavo v pesek, in če mu žena ne bi vsega priznala, sploh ne bi nič opazil. Menda ni bil ves ta čas zaljubljen in naiven? Če ja pa bil … ma ne vem no, jaz se sprašujem, kakšen “moški” je to, da si pusti tako srati po glavi. Poskušam si ga predstavljati, najti pojasnilo in si ga nikakor ne morem v neki pozitivni luči. Zavestno je šel v zvezo, ki očitno že od samega začetka ni bila bogve kaj. Zakaj?
[/quote]

Očitno ni tip človeka, ki bi obtoževal brez dokazov, zato je pač malo trajalo, da se je prepričal za kaj gre.
Moški si velikokrat pustimo srat po glavi zaradi pričakovanj družbe, zaradi družbenih norm, ker smo bili tako vzgojeni. Tu pa najdeš slepo pego pri skoraj vsakem ločencu, ki je bil prevaran. Odogovornost do družine, do otrok ti pač ne pusti ukrepanja brez dokazov, brez trdnih temeljev. Ženske se tu precej lažje odločajo, ker v večini primerov ne izgubijo stokov z otroki oz. jih le v primerih, ko je z njimi res kaj hudo narobe.
Morda je čas, da se družinska zakonodaja spremeni, da se odgovornosti in pravice uravnoteži na način, ki bi obema staršema dal enako izhodišče in možnosti.

Očitno ni tip človeka, ki bi obtoževal brez dokazov, zato je pač malo trajalo, da se je prepričal za kaj gre.
Moški si velikokrat pustimo srat po glavi zaradi pričakovanj družbe, zaradi družbenih norm, ker smo bili tako vzgojeni. Tu pa najdeš slepo pego pri skoraj vsakem ločencu, ki je bil prevaran. Odogovornost do družine, do otrok ti pač ne pusti ukrepanja brez dokazov, brez trdnih temeljev. Ženske se tu precej lažje odločajo, ker v večini primerov ne izgubijo stokov z otroki oz. jih le v primerih, ko je z njimi res kaj hudo narobe.
Morda je čas, da se družinska zakonodaja spremeni, da se odgovornosti in pravice uravnoteži na način, ki bi obema staršema dal enako izhodišče in možnosti.
[/quote]

Zakon že od začetka ni funkcioniral in je žena odklanjala seks. Okej, pač neki družinski vzorci očitno, da je treba v zakonu trpet, pa še po naravi zavrt, da se ni o teh zadevah nikoli pogovarjal s prijatelji, sošolci, mogoče se je poročil mlad in neizkušen, po možnosti v belem … ampak vseeno, po parih letih trpljenja bi pa menda ja lahko vklopil možgane? In pred desetimi leti vsaj poguglal, če se že pogovarjati ni mogel. Ne vem no.

Imaš prav, da je treba pravice in odgovornosti uravnotežiti, zaenkrat so na udaru neprimerno bolj ženske, moški jo, kar se tiče družinskih odgovornosti, zelo poceni odnesejo, plus ženske popušijo tudi v premoženjskih tožbah, ker sodišča vedno pritisnejo na šibkejši člen – to je pa ženska, ki nima toliko časa in denarja za preganjanje po sodiščih kot moških.
Izjemoma je obratno, par procentov moških je “oškodovanih”, kar se tiče otrok oziroma skrbništva.

Zakon že od začetka ni funkcioniral in je žena odklanjala seks. Okej, pač neki družinski vzorci očitno, da je treba v zakonu trpet, pa še po naravi zavrt, da se ni o teh zadevah nikoli pogovarjal s prijatelji, sošolci, mogoče se je poročil mlad in neizkušen, po možnosti v belem … ampak vseeno, po parih letih trpljenja bi pa menda ja lahko vklopil možgane? In pred desetimi leti vsaj poguglal, če se že pogovarjati ni mogel. Ne vem no.

Imaš prav, da je treba pravice in odgovornosti uravnotežiti, zaenkrat so na udaru neprimerno bolj ženske, moški jo, kar se tiče družinskih odgovornosti, zelo poceni odnesejo, plus ženske popušijo tudi v premoženjskih tožbah, ker sodišča vedno pritisnejo na šibkejši člen – to je pa ženska, ki nima toliko časa in denarja za preganjanje po sodiščih kot moških.
Izjemoma je obratno, par procentov moških je “oškodovanih”, kar se tiče otrok oziroma skrbništva.
[/quote]

Če bi tvoja trditev, da so zaradi zakonodaje bolj na udaru ženske kot moški držala, bi bilo precej manj ločitev. To, da jo moški, kar se tiče družinskih odgovornosti, bolje odnesejo na sodišču, je privid, ker v več kot 90% primerov sodišče otroke dodeli mami, skupno skrbništvo pa je redkost in ga sodišče določi le in sam v primeru, ko se mati otrok s tem strinja.
V bistvu je z ekonomskega stališča tako, da je starš, ki mu sodišče dodeli skrbništvo, v prednosti pred drugim. Drugi, ponavadi je to oče otrok, pa z obvezo plačevanja preživnine neredko postaje kreditno nesposoben in si zato niti ni zmožen urediti bivalnih razmer, ki bi bile primerne za to, da bi lahko prevzel skrbništvo. Skratka… začaran krog, ki ga rigidnost sodišč in CSD-jev ni zmožna preseči.
Takoj po ločitvi sem bil tudi sam v podobni situaciji, a sem ime srečo, da sem že bil lastnik podjetja, zato sem zavihal rokave, razširil posle, povečal dobiček in izničil problem kreditne nesposobnosti. Očetov s tako “srečo” lahko v Sloveniji preštejemo na prste. Če bi bil le povprečen delavec, zaposlen v nekem podjetju iz ene od delovno intenzivnih panog, bi kaj takega sploh ne bilo mogoče. Očetom v taki situaciji neredko sledi bentenje in zaničevanje mater vpričo otrok, kar na koncu vso situacijo še dodatno poslabša in tudi otrokom predstavi očeta, ki morda niti ni glavni krivec za ločitev, kot slabega, nesposobnega moškega… Skratka: Takega, kot ga izrisuje feministična propaganda.
Obenem pa pozabljate, da so taki, ki ne zmorejo in morda nočejo podpirati lastnih otrok, kljub vsemu v manjšini.

Ja kaj pa otrok, nikoli ne bo vedel kdo je njegov oče !!!!
In tebi to ne pomeni NIČ ….
Adijo pamet —-

Kako so lahko ženske “pokvarjene” sem občutil na lastni koži.

Po zlomu gospodarstva v Sloveniji leta 2008 sem tudi sam marca 2009 pristal na Zavodu za zaposlovanje. Navkljub zelo visoki izobrazbi in delovnih izkušnjam primernega dela v Sloveniji preprosto nisem našel zato sem bil primoran delo poiskati nekje v tujini. Ker je bila tudi v tujini kriza v moji primarni panogi sem se odločil, da s pomočjo prijatelja poiščem začasno delo, ki mi bo pomagalo prebroditi poletne mesece ter se vsaj malo finančno stabilizirati. Prijatelj, s katerim sva v najinih 20-ih letih veliko prejadrala, mi je poredoval ponudbo za delo skiperja v Grčiji. Brez obotavljanja sem ponudbo sprejel.

Prvi dve tednski stranki sta bila starejša para z družinami in je vse potekalo bez problema. Naslednja stranka je bila zelo zelo premožna družina iz predmestja Moskve, ki je najela jadrnico za 3 tedne in bojda bila redna stranka podjetja. Rečeno je bilo, da naj bi na počitnice prišli oče, mati ter njuna hčerka in sin. Na dogovorjen datum sta prišla samo sin, hčerka ter njina prijateljica. Kasneje sem izvedel, da naj bi oče imel v lasti neko veliko podjetje. Ker so imeli težave v podjetju naj bi z ženo prenesla dopust na september. Sin Andrej je bil star okrog 25 let in je bil glede na izlegled tipičen bogati gay sinček. Hčerka Irina je bila tipična plavolasa dolgonoga rusinja z vsemi oblinami na pravih mestih. Imela je 24 let. Po urejenih formalnostih se je izkazalo, da sin sploh noče jadrati ampak, da se je prišel zabavat po lokalnih klubih in da bo prenočeval po lokalnih hotelih. Irinini prijateljici je bilo ime Iulija in je imela ravno tako 24 let.

Že prvi dan po izplutju je bilo več kot očitno, da sva si z Irino zelo zelo naklonjena in že drugi dan sva ob pomoči alkohola pristala v postelji. Prvi seks sem uporabil kondom, ki pa je zaradi vse strasti in divjega seksa počil. Ob njenem zagotovilu, da je zaščitena z KT sva od takrat naprej tri tedne vedno brez. Kljub temu, da je bila poleg naju na jadrnici še Iulija naju to ni kaj dosti motilo saj je bila tako kot midva zelo odprta za nove “dogodivščine”. T Irino sva se dala dol kakih 50x. Sam sem se zaljubil do ušes in nekje daleč v mislih že iskal načine, da bi zivela nekje bližje. Po treh tednih jadranja smo šli vsak svojo pot in si obljubili, da ostanemo v kontaktu.

Že po prvih nekaj sporočilih mi je postalo jasno, da nekaj ni vredu saj so sprva odgovori na moja sporočila zamujali potem pa jih sploh ni bilo več. Tako sem izgubil kontakt z Irino in Iulijo.

V letu 2013 sem se spomnil na prigode z jadranje po Grčiji in sem se odločil, da še enkrat preverim, če ju mogoče najdem kje na kakem socialnem omrežju. Na VK-ju sem našel Iulijo, ki mi je po pregovarjanju povedala vso resnico…

Irina je bila v času našega jadranja po Grčiji že poročena z 32 letnim rusom, ki je delal v podjetju njenega očeta, s katerim naj ne bi mogla zanosit. Neuspešno naj bi se trudila kar nekaj let. Poleg tega naj bi njen oče konstantno izvajal pritisk na njo glede otrok in potomcev. Iz tega razloga naj bi se odločila, da dobi nekje v tujini “darovalca”, ki poskrbi za to, kar njen mož ne more…

Cca. 3 mesece, po pogovoru z Iulijo, sem od Irine prejel sporočilo in sliko najinih dvojčkov (fantek in punčka). Edini pripis poleg slike je bil..”Vsak dan me spominjata nate. Mogoče se še kdaj kje srečava.. Irina”…

Toliko o zahrbtnosti in pokvarjenosti ženskega spola

New Report

Close