Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Ksenija

Ksenija

Pozdravljena!
Nič več se ne oglasiš.Kako si kaj?Jaz nisem preveč dobro,ker me hrbtenica boli, za znoret:( Mogoče poznaš kako dobro kremo proti bolečinam,ki se vmasira v hrbet?Ne vem več,kak si naj pomagam.Pa še vreme je tak bedno.
Lepo se imej

pozdravljena
ravno te dni sem mislila nate, veš se mi ravno nič ne potožišš kajit ves teden sem že okoli zdravnikov kajti zdaj se je stanje začelo slabšat in imam polno preiskav za naredit nato spet vse krvne analiza skoz dat kajti bolijo me roke nič mi ne pomaga kajti biološka bi mi zdaj morala že pomagat da bi bolečine minile. čuj jaz sem uporabljala kremo naklofen in mi je edina kaj poamagala drugače pa samo masaža, sicer sploh nisem privrženec krem če sem iskrena.ja pa tud vreme je bedno res. in kdaj imaš zdravnika v bolnici in katere tablete imaš za bolečine??
ajd fajn mi bodi in pazi nase!!
lp ksenija

Ooo:(((same slabe vesti.Se mi zdi,da se ne rešimo teh bolečin.Samo je pa grozno,ko kar naprej nekaj boli.Eh,kaj čemo.Ja,jaz vzamem lekadol,ker sem na drugo alergična.Ko je zlo hudo pa tramal(temu se izogibam,raje potrpim).Mi pa paše masaža.
Ja naslednji pregled pri revmatologinji imam koma marca al aprila,ne vem točno,ker nimam izvida pri sebi,saj ti bom še točen datum povedala,je še daleč.Drugače pa sem večkrat v Mariboru.
Kaj pa tebi hočejo zamenjat zdravila?Sem slišala,da se je eden sosedin znanec čisto pozdravil RA z biološkimi zdravili.Ne ve točno katero je jemal,je pa čisto različno,enemu pomaga to,drugemu drugo.Saj bo tebi eno tudi prijelo,boš vidla.
Drži se!

ojla
ja kaj pa vem upanje imam da bo enkrat bolje. saj mi pomagajo da me ne boli tisto da ne bi bilo za zdržat akj ko pa včasih popustijo.
bolečine so včasih resnično neznosne in zato naj bi mi dali še neke nove biološke zdravila a o njih še zaekrat ne vem nič.
torej se drži masaže če ti to pomaga.meni ja …
ok ajd drži se in piši kaj!!
lp ksenija

pozdravljena
zanima me če veš kaj o ct glave in možganov z kontrastom.?
zdaj imam pa cel kup preiskav.
ajd fajn mi bodi aja in bolečine so kaj poenjale-
lp ksenija

zdravo
Veš kaj,o teh preiskavah pa resno ne vem nič povedat.Zakaj so te pa poslali?
Jaz imam še kar naprej bolečine v hrbtu,vmes je kak dan boljše.Moram si najti dobrega ortopeda.Poznaš kakega?
Lepo se imej!

pozdravljena
jaz imam te preiskave zaradi glave nonstop me boli glava in zato vse te preiskave, saj bom vidla kak pa kaj bodo potekale.
čuj v mariboru poznam gospoda krambergerja in baje je dober ortoped le mislim da je potrebno ful čakat aobstaja v lenartu njegova ambulanta mislim da tam ni potrebno tako dolgo čakat. ti bom napisala št. mob. kjer ti bodo dali inf.(031 782 505) poskusi pa boš vidla kaj ti bodo rekli!!
ajd drži se
lp ksenija

CT slike – računalniška tomografija (prerezi možgan s tankimi x-žarki).
To bi bila kratka definicija CT-eja. Več si lahko prebereš na naslednjem linku: http://64.233.183.104/search?q=cache:GelL4T41PQsJ:www.vsz.uni-lj.si/~studenti_rtg/arhiv/zapiski/3%2520letnik/Preiskovalne%2520metode%2520-%2520zapiski%2520Mihela.doc+CT+MO%C5%BDGAN&hl=sl&ct=clnk&cd=30&gl=si&client=firefox-a

Čim bolj ugoden izvid!
LP Lenča

Zmaga je nagrada za tistega, ki vztraja toliko časa, da premaga bolečino...

pozdrav
lenča66 hvala vam za te informacije mi resnično pridejo prav.
lp ksenija

Zdravo
Ja,hvala za to telefonsko številko,bom drugi teden poklicala.
Drži se!

Imam dobre izkušnje z Bowenovo terapijo. Več, glede na zanimanje.

Kaj pa je to in čemu pomaga?
Hvala in lp!

tud mene zanima kaj je to Bowenova terapija kajti resnično prvič slišim!
za razlago prosim!!!hvala
lp ksenija

Danes je bila prredstavljena v oddaji Labirint.
Poiščita z GOOglem pod Bowenova terapija ali v nemščini Bowen therapie.
Terapevti so po raznih krajih Slovenije.

pozdravljena Ksenija
Moram ti povedati,da sem ravnokar klicala na tisto št.,da se naročim pri dr.Krambergerju in mi je gospa,ki se je javila rekla,da naj pokličem v torek popoldan.Zadnje dni me malo manj boli.
Pa ti,si kaj bolje?Na preiskavi si že bila?Upam,da bo vse dobro.
Ajde,drži se!

pozdrav tud tebi
ma čuj gre nekako a le ti glavoboli ne poenjajo kajti včasih je kar hudo! a bolečine v sklepih pa so standardne in kar neznosne.
ja slikanje glave sem imela dans izvide dobim čez en teden!!
tak da še nič ne vem, ja upam da bodo bolečine ponehale. ja ko boš dobla datum mi javi, ja drži se in javi kaj!!!
lp ksenija

pozdravljena
kj zdaj nič se ne javiš? kak si in bolečine? upam da te ne mučijo preveč!
mene še kar naprej pestijo problemi in ti rečem da mi kar primankuje moči in volje a kaj ko je pa to edino da se izvlečem iz teh bolečin da jih pač sprejemam!
javi se kaj jaz imam drug teden v revmatološki regled!in ti kdaj ga iamš ti?
lp ksenija

Zdravo Ksenja
Spet sem bila par dni brez interneta,zato se nisem javila.Ja,nisem preveč dobro,na žalost.Spet prebolevam uroinfekt(zdaj je blo 4 mesece miru s tem).Upam,da se spet hitro ne ponovi.Drugače pa so bolečine v hrbtenici po malem skoz prisotne,vendar je zdaj mnogo bolje.Jaz se tudi trudim sprejemati to kar je,ker spremeniti ne morem veliko.
A so ti našli vzrok bolečin na CT?
Jaz imam pregled komaj aprila.
Lepo se imej in čimmanj bolečin

snežni pozdrav
ja kaj pa vem kaj anj ti rečem glede slikanje glave niso ničesar našli nikjer nič a men pa bo glavo raznesl.
drugače pa bolečine so v rokah vedno prisotne nič več nič manj.
uh ta uroinfekt pa res ni prijetna stavr, upam da ti bo kmalu bolje.
ajd pazi nase in mej se tud ti kar se da čimmanj bolečin.
lp ksenija

snežni pozdrav tudi od mene
Ja,že prav zimsko izgleda vse skupaj.Jaz mam rada sneg,celo zdaj,ko sem doma,ga je tako fajn gledati skozi okno:)Ko pa treba na cesto,pa ni glih tak.
Praviš,da niso nič našli,saj hvala bogu,mogoče bodo pa bolečine tako kot so prišle,tudi same odišle(jaz ti to močno želim).Jaz sem prišla zdaj ravno s pregleda in je voda danes dosti boljša.Upam,da bo zdaj en čas mir.
Lp

New Report

Close