Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost KRVOMOČNICA IN REZULTAT FS – prosim za mnenja!

KRVOMOČNICA IN REZULTAT FS – prosim za mnenja!

Jaz sem jo kupila v Sanolaborju.

Baje, da se dobi na Ptuju – Sanolabo, pri bolnišnici,
lp
teja

hvala za pomoč.

Tudi jaz sem danes kupila krvomočnico. Zanima me, ali jo moram piti ves ciklus (tudi od konca M in do ovulacije) ali pa samo od ovulacije do začetka M. V drugem delu ciklusa namreč jemljem utrogestan, pa ne vem, če je pametno, da uživam oboje…
Pa še to: ali krvomočnica vpliva na hipofizo in s tem na izločanje hormonov?
Hvala za odgovor in za vse nas držim pesti! 🙂

Krvomočnico naj bi se pilo prvi del ciklusa (takoj po prenehanju M pa do O) ali pa kar cel ciklus (vse do pričetka naslednje M). Kako deluje ne vem, baje pa da izboljšuje maternično sluznico in s tem olajša vgnezditev.

Jaz sem jo kupila v trgovini Sonce na Vetrinski v Mb.

Pozdravljene.
bila sem v postopku IVF pred tremi dnevi,prej sem pila čaj krvomočnice pa me zanima če katera ve če se lahko pije še naprej tudi po IVF.
HVALA

Jaz je raje nebi.

punce,uspelo nama je,sem zanosila.ta krvomočnica res pomaga.sem zelo vesela.

Ojla,
sicer sem malo bolj iz firbca tu gori – s fantom sva v ICSI postopku, tako da sva čisto na drugih temah, a me že od nekdaj zanimajo tudi alternativne stvari.
Pol ko pa še vidim, da je uspešno, me pa še bolj potegne.
Mena – čestitam in držim pesti za naprej.
Tudi sama sumim, da poleg slabega semena tudi vgnezditev ni dobra in bom mogoče poskusila, če se sedaj ne bo prijelo.
Ampak – razmišljati moramo pozitivno :-).
Čestitke še enkrat.
lp

Pozdravljene,

lahko si kupite tinkturo krvomočnice na strani http://www.zelisca-hanuman.si/index.php

jaz sem jo ravno danes dobila 🙂 in morm povedat da nima niti kakega čudnega okusa 🙂 pijeta jo oba s partnerjem, po 30 kapljic zvečer 🙂 če ima pa katera kakšna vprašanja pa lahko pokličete ali pa pošljete mail, ki je na njihovi spletni strani in vam bodo vse razložli 🙂

Pozdravljene!

Mene zanima, če je katera uživala maco in hkrati pila čaj krvomočnice? Zanima me, če se lahko to oboje uživa skupaj, ali je bolje izbrati samo eno izmed teh dveh.?

Ko prebiram te vaše poste, ko ste po pitju krvomočnice nekatere hitreje zanosile, imam še jaz upanje, da nama bo uspelo kmalu.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izkušnje in nasvete.

Krvomočnica čaj lahko kupite v vseh trgovinah z dosti založenimi čaji ali bio izdelki,ena izmed teh je Vrhnika spar trgovina pa se imenuje Dobra misel,ena je tudi v Ljubljani v Šiški zraven jagode trgovina Rž,lep pozdrav

Pozdravljene sotrpinke….imam eno vprasanje pa nikkjer nisem zasledila vprasanja….zanima me kako je s pitjem krvomocnice med sam postopkom spikanja in cakanjem na puncijo oz. Et…nwm ali naj jo pijem ali ne vendar ce resnicno pomagaa??? Pijem jo drugace ze dva meseca….zanima pa me kako je tudi s spolnimi odnosi med postopkom??? Verjetno ni nic narobe,kajne??

živijo, mislim, da ni nič narobe, če piješ med špikanjem in čakanjem na punkcijo. po punkciji jo pa nehaj piti za vsak slučaj 🙂 po transferju se nekaj dni izogibanjta spolnih odnosov, vsaj do testa, pa pred tem ko imaš ti punkcijo bo on moral dati semena in takrat je priporočljiv vsaj 3 dnevni post ( po nekod priporočajo tudi do 5 dni ).lp

Pozdravljene!
No pa da se še jaz pridružim vašemu pogovoru.
S fantom se trudiva ze eno leto da bi zanosila. Nikakor nama ne uspe.. 🙁
Sedaj sem slisala za krvomočnico in vaše izkušnje pa sem si rekla da bom poskusila tudi jaz.
Kupila sem si krvomočnico v ssnolaborju vendar na skatlici za caj pise: 1-2 žlički v 250ml vrele vode 2-3x na dan.

Sedaj me zanima kaj vi predlagate ali naj res pijem 2-3x na dan? Saj sem v veliko zgodbah prebrala da je ena šalca caja na dan dovolj oz maximum.

Hvala za vase nasvete in porocam ko bo kaj novega.
Lp

Moram deliti, ce bo katera isto iskala po forumih za resitvami, kot sem sama – ko sem tu zvedla za krvomocnico, sem jo sla kupit v Sanolabor, pila tako kot pise na skatli, zjutraj in zvecer, problizno 1 teden – takoj po menstruaciji. In ja, zanosila. 🙂 mogoce jw zaradi caja, mogoce ne, ampak pred cajem nisem zanosila kaksne pol leta. Veliko srece vsem!

New Report

Close