Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Krvni izvidi

Krvni izvidi

Pozdravljeni,

sumamed sem dobila 23.10. ki mi ga je predpisala ginekologinja, saj sempo odvzemu brisa Maternicnega vratu imela izcedek in je mislila da je mogoce vnetje maternice.
Zato mi je dala preventivno antibiotik.

Kasneje izcedka ni bilo vec.

Glede na to da mi ti nevtr. levkociti se vedno padajo in limfociti visajo, me zanima kaj je se lahko vzrok tega, da nikakor ne gredo visje eni in drugi nizje?
Glede na to da se to dogaja ze od 20.10. do danes, viroza ne more biti. Nimam niti nobenih znakov prehlada, tudi ne drugih tezav. Sem sportno aktivna vsak dan, mogice le malo utrujena.

Torej kaj storiti da se mi vse to popravi in kaksen cas je potreben?

Ne vem ce je ravno ok da na vsakih 10-14 dni dajem kontrolirat kri. Kaj ni tak da vse rabi svoj cas?
Omenjajo mi tudi hematologa zaradi teh odstopanj in limfome in levkemije in sem ze zmedena od teh stvari.

Mi lahkovi daste kaksen nasvet ali neko konkretno mnenje glede na to da ste se srecali z razlicnimi situacijami v svoji stroki?

Hvala za odgovor DR. Rebolj

Pozabila sem se vprasat kaj sploh pomenijo te enote % in pa #.
Gledena to da so procentualno nizki nevtr. in visji limfociti, vrednosti # pa normalne, v cem je sploh razlika?

Hvala se enkrat.

Vse dobro!!

# je število, % delež med vsemi celicami. Vztrajam na dosedanjih odgovorih okrog normalnosti izvidov

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close