Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Krvavitve in vendar pozitiven test

Krvavitve in vendar pozitiven test

Bata lepo,da se krvavitev umirja dva jaz imam pregled pri svojem ginekologu 4.11 tam bo verjetno vse jasno ampak ,ko je do takrat še tako daleč jutri imam bhcg v lj. lp.

Jakica3, ne bom se več hvalila.

Evo, danes zvečer pred pol ure, je zopet krvavitev, kar močna, rdeča kri, malo me zbada v trebuhu, samo čakam, da še bruham.

Pa cel dan nič, ne duha ne sluha o krvi.

Saj dr. Pušenjak je rekel, da itak je vseeno, če se počiva ali če se normalno živi, brez pretiravanja, danes sem šla z eno kolegico, ki ima 2 otroka, na krajši sprehod, pomagala, sem ji dvigniti voziček, kjer je bil otrok star 3 mesece čez 2 stopnici, potem pa sem še čistila tuš kabino. Kje mi je glava?

Evo, mi je že žal vsega tega, namesto, da bi počivala doma in gledala tv.

Upam, da se vse to srečno razvije ter da je od mojih 2 pikic, vsak še ena.

Javim, kako bo.

Bata.

Bata, pri meni enako, malo se je umirlilo, danes ponoči se je pa ulilio, kri in to veliko, tako da je vidna tudi v školjki, ko grem na vodo.
Meša se mi, … danes bom poizkusila izsiliti pregled pri moji G, ki ima se
sicer veliko dela, vendar jaz ne morem več …
Naj ti povem, da ves čas ležim, tako da se ne sekriraj, vse skupaj nima nobene veze, verjemi mi, jaz ležim popolnoma pri miru … pa poglej kako se zadeva odvija …

Srečno

Zdravo.
bHCG iz 1067 padel na 458 … konec zgodbe! Krvavim močneje, … sedaj ne vem ali bom ilea abrazijo ali kaj … pojma nimam, nič mi niso rekli.

Oj,dva hudo mi je zate no meni je hormon narastel za dvakrat tako,da ga imam nekaj čez 860 se pa ne upam še veseliti sej veš tako kot sem ti rekla do konca me bo strah upam seveda ,da do tja tudi pridem lp.

Bata ne špilaj se in nič ne vzdiguj počivaj pa sej ti ni treba skoz jaz malo počivam potem grem malo ven pred hišo pa spet počivam kakor se mi zazdi upam,da bo vse vredu čuvaj se lp.

Za Dva mi je zelo žal, upam, da se ji ne pridružim.

Sem klicala dr. Reša, pa je rekel, da kaj dosti ne morem pripomoči.

Sedaj od dopoldan dalje, krvavitve sploh ni več, bomo videli.

Imam pa napotnico za v PO, če bo še krvavitev prišla. Moja kri je bila 15. dan nekaj čez 700, kateri dan imaš pa ti 860, jakica 3?

Držite se. Najbolje je, da sem do četrtka doma, ko imam UZ, pa res počivam?

Bata

Oj,jaz sem danes 16 dan najprej je bilo 326 čez dva dni 442 in danes spet po dveh dneh 866 naj bi se podvajalo od 48 do 72 ur so mi rekli ,da je to vredu upam ,da res lp.

Dva!

Ali ti še krvaviš? Evo, kot sem pisala, pa sedaj danes popoldan ne krvavim več, imam samo rjavi izcedek.

Zgleda, da smo na podobnem, samo, da imaš ti naraščanje hormona, jaz pa sem dala kri samo 15. dan.

Javi se kaj.

Bata

jakica3, BRAVO! Seveda bo vse OK! izvid je super kot vidiš 🙂
Jaz močno krvavim, … čistim se zgleda, … noa pa bolje tako, kot kakšna abrazija.

Srečno vsem, za sedaj se malo odklapljam, ker moram glavo postaviti nazaj na svoje mesto 🙂

SREČNO VSEM!

Zdravo

Jaz sem v ponedeljek naredila test nosečnosti,ker je bilo že 4 dni,da mi zamuja menstruacija,test je bil pozitiven. Od danes naprej,ko grem na wc in obrišem je kri,klicala sem ginekologinjo in je rekla,da naj spremljam krvavitev in naj počivam. Mi katera lahko pove ali sem zdaj komaj dobila M ali pa bom imela splav?

New Report

Close