Najdi forum

Krcne zile – kako jih zdraviti

Pozdravček!

Sem najbogatejša, ker vem, da lahko pomagam ljudem in da sem mnogim tudi z migreno že pomagala. Problem je, da so ljudje nezaupljivi in dolgo mine, preden poskusijo, potem pa jim je žal, da niso že prej.
Ker tukaj ne igra glavne vloge denar, ti rade volje podarim ta obkladek. Če si le želiš in ti bo pomagalo, bova obe srečni.

Lp, Tanjulčica.

Zivio Iza!

Ze 20 dni si vsak vecer pred spanjem naredim obkladke iz svezega ognjica in si jih z elasticnim povojem privijem na noge. Zadnji teden pa se mi je na kozi na nogah kjer dajem obkladke pojavila rdecina in obmocja z malce bolj trdo, rahlo skorjasto kozo kot drugje. Problematicno pa je ker je koza na teh mestih vedno bolj razdrazena (podobno kot, da bi si jo s cim dolgo drgnil), kar me seveda vsak dan bolj pece, ko polagam nove obkladke.
Pomislil sem, ce morda ne delam kaj narobe.
Moj postopek je taksen:
V kaso natolcene cvetove in liste ognjica polagam direktno na kozo, tam kjer izstopajo zile in povijem cez z elasticnim povojem. Bi morda moral kaso dati najprej v bombazno krpo in potem vse skupaj obvezati na noge?
Zjutraj pred sluzbo si vse skupaj odvijem, sperem najprej s toplo vodo, potem pa se nekaj casa krozno oblivam noge s hladno vodo, da pospesim cirkulacijo. Cez dan se reakcija na kozi malo pomiri, nakar pa me zacne srbeti.

Najhuje pa je to, da po 20 tih dneh se vedno ne vidim bistvenega izboljsanja.

Je morda vasa sestra dozivljala podobno reakcijo in je torej potrebno vstrajati do konca ali pa prekiniti za nekaj dni, da se reakcija na kozi poleze?

Pozdravljen !

Očitno pri tebi prihaja do alergične reakcije, zato moraš prenehati z obkladki- direktno na kožo,
bolje da jih polagaš čez bombažno ali laneno krpo.
Druga stvar pa je, da NIKOLI , ampak res nikoli nog ne poviješ za čez noč z elastičnim ampak z navadnim povojem, čez pa mrežico Virfix.
Možno je, da je bilo le pretesno povito .
Sama bi najprej povila z navadnim povojem in če bo še koža rdeča, potem si alergičen in ne smeš dajati obkladkov !

lp iza

Ali ima kdo pozitivno izkušnjo z ognjičevimi obkladki ali podobnim pri odpravljanju krčnih žil?
klara

pozdravljeni!
Tudi jaz imam probleme z krčnimi žilami,sedaj po porodu pa še bolj. Zvečer me noge bolijo in v žilah po obeh nogah čutim utrip srca…Meni so se najbolj pojavile po porodu in sicer po obeh nogah od bedre potem vse dol do stopala. IN res čutim ob vsakem fizičnem naporu al pa ko sem malo več na nogah,da se mi zdi da mi kar naprej grejo ven…
Iza,
uporabljam tvoj recept z ognjičevimi obhladki,imam sicer upanje da mi bo pomagalo,če bo tako se ti nekako oddolžim,da si povedala ta recept…upam da bo deloval…lp Patricija

EKOLOŠKO KONOPLJINO MAZILO S SIVKO ALI OGNJIČEM

Pa ga imamo, dolgo pričakovano, najbolj iskano mazilo na svetu!

Sestavine:
• posušeni konopljini cvetovi;
• posušeni cvetovi sivke ali ognjiča
• bio kokosovo olje;
• bio čebelji vosek;
• bio konopljino olje;
• koncentrirana konopljina smola
Uporaba mazila
Mazilo je namenjeno predvsem lajšanju simptomov povezani s kožnimi boleznimi, uporabljamo pa ga lahko tudi za druge bolezni, kot so bolezni dihalnih poti, krvno-žilnega sistema in poškodbe mišic.
Kožne bolezni:
Luskavica, atopični Dermatitis, prhljaj, ogrci, kurja očesa, izpuščaji in alergije, Herpes, razpokane ustnice, Hemeroidi, glivice na nohtih, kožne rane, vreznine, opekline in bakterijske okužbe.
Uporaba: Vsaj 2x dnevno; zjutraj in zvečer, po potrebi več
Bolezni mišic, sklepov in kosti:
Tortikolis, bolečine v križu, bolečine v mišicah, menstrualni krči, zvini, nategi in zlomi.
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni krvno-žilnega sistema:
Flebitis, razjedanje žil, krčne žile
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni dihalnih poti:
Bronhitis, Astmatične bolezni, Kronično vnetje grla (mažete na predelu pljuč in grla)

NAROČITE NA:

[email protected]

New Report

Close