Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Kratko vprašanje po op moda pri otroku

Kratko vprašanje po op moda pri otroku

Spoštovani!

Moj sin (19 mesecev star) je bil včeraj operiran zaradi nespuščenega moda na LEVI strani. Danes smo bili odpuščeni domov in zdaj zvečer, ko sem ga previla, sem opazila, da ima DESNO modo nabreklo in večje kot sicer. Otrok je bil cel dan živahen, zelo aktiven, nič jokal, na videz je čisto zdrav. Zdaj, ko je zaspal, sem mu v miru izmerila tudi vročino in je nima (36.4°C).

Je ta oteklina normalna posledica operacije? Moramo kaj ukrepati?

Najlepša hvala za odgovor.

Spoštovani!

Od vašega sporočila je minilo že 5 dni, tako da ste sedaj stvar najbrž že razjasnili. Zaradi morebitnih drugih bralcev bi bilo zanimivo, če napišete, kako se je stvar razpletla.
Načeloma bi bil moj odgovor takrat v smislu – če otroka modo boli ali celo postane trše, negibljivo, je potrebna takojšnja kontrola pri zdravniku. To se lahko zgodi z vsakim modom posebej, neodvisno od tega, kar se dogaja z drugim, kadarkoli.
Po drugi strani pa je res, da lahko oteklina – barva – modrica – seže tudi na drugo stran od strani, kjer je bil operiran. Tako da… po možnosti kratko sporočite, kaj je bilo…

Lepo pozdravljeni!

Lepo pozdravljeni! Urološko svetovanje - [url=http://centerurol.de]CenterUROL[/url]

New Report

Close