Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca KOŽICA NA PENISU

KOŽICA NA PENISU

Oh, saj ste polnoletni….za noben poseg zato ni treba obveščati staršev.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

me pa nekaj zanima.. ali je to samoplačniško al gre preko zavarovalnice ali kako.. če gre preko zavarovalnice bo prišlel domov izpisek zakaj se je porabilo ali?

Če je poseg medicinsko utemeljen, gre preko zavarovalnice. Tudi v tem primeru ne bodo vašim staršem poslali nobenih fotk vašega penisa in na splošno nikomur nobenega obvestila, kam je šeL zavarovalniški denar.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni,
meni pa se je pri spolnem odnosu natrgala kozica ta ki se imenuje kolikor sem zasledil frenulum, v bistvu se mi je samo po desni strani ,naredile so se mi pa 3 majhne milimetrske razpoke,ki ne pečejo in ne bolijo…zanima me ce naj se mazem z kremo kakšno ,ali je potreben obisk zdravnika?
Hvala za odgovor.

Verjetno ne bo treba do zdravnika, saj se zaceli samo. Če ne peče in ne boli ne bo treba niti mazati.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

No problem je tak .. Da ko je penis v normalnem stanju kožica gre čez glavico. Ko pa se mi dvigne in postane trd kožica ne gre čez glavico. Je to kak problem?
star sem pa 15 .

Tudi v takem stanju bi morala iti čez in če ne gre, je to lahko problem.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

dober večer. Mene zanima zakaj noče kožica preko glavice nekako se kar zrola nevem o čem je tle problem. Še nedolgo nazaj sem imel spolni odnos. Pa je bilo vse ok. Kakšen nasvet? Star sem pa 20

Če je šla nedavno čez, skoraj ni razloga, da naenkrat ne bi šla več…..lahko, da je pa ozka oz na meji…..če ne gre niti namazana čez, potem ni druge, kot da greste do zdravnika.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni, mene pa zanima sledeče, bil sem obrezan, zdaj pa, ko se je zacelilo in ko je penis v normalnem stanju, gre kožica čisto malo čez glavico (to je normalno), vendar se vmes naredi tak obroček (ta obroček ali žepek ni povsod okoli penisa samo na eni strani) in je včasih zaotečen, včasih pa ne, kot da bi se nekaj notri nabiralo, vendar se nič ne čuti in ne boli, razen malo se čuti trdo, ampak to je verjetno zaradi zacelitve kože. Od posega pa je skoraj 2 meseca. Kaj storiti?

Hvala

Lp

Ma, najboljš da se odpravte pokazat zdravniku, doma po 2 mesecih boste težko kaj naredili sami…..
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zdravo!! star sem 13 let,, imam problem…. kožica mi gre preko glavice, ampak čisto na koncu glavice se mi malo drži kožica….. kaj naj naredim? bo to pri spolnem odnosu moteče?

Zdravo!! Če si prav predstavljam, je to tako pri vseh glavicah s kožicami in ne bi smelo biti moteče.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

jst mam pa problem.. ko je ud v erekciji kozico lahko potegnem samo do toliko, da gleda pol glavice ven.. ko nato potegnem mocneje –> kar bolece, pa je ne morem spraviti celo preko glavice, saj jo zadrzuje povezava kozice iz glavico.. glavica se zato ubrne navzdol, ko je to mogoce, v erekciji ni.. je potreben poseg..?? :$$

Spoštovani :$$
Če vas to moti in predvidevam, da vas, potem bi bil potreben poseg.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

me ne moti.. samo se mi ne zdi normalno..

“normalnost” je relativna, običajno pa ni tako, kot opisujete vi. Malce se mi dozdeva, da bi vas slejkoprej pričelo motiti, pač odvisno od tega, koliko ste stari in za kaj omenjen organ uporabljate.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Star sem 16let, zanima me koliko mora it glavica cez kozico ter zakaj je to nujno?

LP

glavica ne gre čez kožico ampak obratno in iti mora cela. Ko omenjen organ dobi še kakšno funkcijo poleg ciljanja wc-ja, boste opazili zakaj

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni.
Sem star 27let in imam fimozo(kozica ne gre cez glavico).Mel sem ze spolni odnos z zascito,vendat ne ravno velikokrat.Ker me skrbi za zdravje(higieno),sem se odločil,da grem na operativni poseg.Zanima me ,kaj je lahko najhujše,kar imam,ker sem se tako pozno odločil za odpravo te tezave.Nekje sem bral o raznih okužbah in vnetjih,celo sifilisu.Sem prepozen za operacijo z 27 leti,oz.sem lahko že okužen z čim,ker nimam odrezane kozice tako dolgo?Sam ne opažam nič nenavadnega,razen odvečne kože.Tudi pri uriniranju in samozadovoljevanju nimam težav,kot naj bi jih imeli ljudje z fimozo(da urinirajo po kapljicah).
Zanima me predvsem,če sem v življenski ali kakršnikoli nevarnosti zaradi tega,ali grem lahko lepo na to operacijo in bo vse v redu?
Hvala za odgovore nasvidenje

New Report

Close