Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca KOŽICA NA PENISU

KOŽICA NA PENISU

Ni običajno da bi ob dotikanju glave bolel penis, če vas ob dotikanju glave boli glava, pa to ni znak bolezni penisa.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

meni se je ta fenulum ali kako ste že rekli rahlo utrgal. Sedaj imam rahlo otečeno kožico ki je preko glavice in rahlo rdečo glavico ker sem krvavel. Sicer če si kožico potegnem preko glavice ne boli me pa zanima ali moram obiskati zdravnika ali počakam da zaceli in potem vidim če me bo motilo?

Nekoliko zatrganega frenuluma ne bodo šivali nazaj in tudi ni potrebe, če se ranica slučajno ne vname, vam to ne bi smelo povzročati težav.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

A potem to sploh nima funkcije razen da je tam?

Uporabne funkcije res nima kaj dosti več kot recimo dlake na hrbtu 😉

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

dober dan

med spolnim odnosom z partnerko se mi je kozica na glavici strgala. kaj se naredi v tem primeru. strgala se je tam, kjer se drzijo skupaj kožica in glavica. ko se je to zgodilo, je prislo neki krvi, vendar pol ne več. 3 dan pa mi je kozica malo postala rdeča. kaj se nardi v tem primeru. klical sem zdravnico vendar je na dopustu. kam se lahko napotim? pustim to stat? ali kako?

hvala lp

Posebno ukrepanje ponavadi ni potrebno, da se med celjenjem ne natrga znova in znova, pa lahko pomagate s kakšno mastno kremo. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.
Objava čaka odobritev

New Report

Close