Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca KOŽICA NA PENISU

KOŽICA NA PENISU

A to kao resno? Ne bo se prehladil, tudi če se lupčkate pozimi. Nooo, kaj pa pravijo frendi? Meni se zdi normalno, če je punca seveda dovolj simpatična.

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni.

Jaz sem bil že dolgo časa nazaj obrezan pa me zanima če bi lahko kožico z vajami podalšav in če se da s katerimi

Zdravo! Poskušam uganiti, kakšen končni rezultat bi si želeli? Mislite v smislu, da bi preostanek kožice kot vlečeno testo za štrudl nategnili preko glavice?
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Mene pa zanima kako punce gledajo na penis, nazadnje pri spolnem odnosu se mi ni dvignil- nevem zakaj predvidevam da ker me je bilo strah al karkol, punca je zelo privlačna, med masturbiranjem nimam nikoli težav… pa še tole a je punci res važna velikost penisa (sicer imam normalno velikost dovolj velikega) ampak me tko nasplošno zanima…
hvala v naprej za odg.

Jaz nisem punca in jih nočem jeziti s svojimi interpretacijami njihovega mnenja. Dvomim pa, da si želijo takih do kolen ali brade in drznem si predvidevati, da velikost ni pomembna, če ni ravno v velikosti kisle kumarice. Nobena pa mi ni omenila, da bi kdaj komu sredi akcije ušla, ker stoječe dimenzije ne bi ustrezale njenim minimalnim standardom. To, da se takrat ni dvignil, pa bi res pripisal živčnosti.
Lep dan 🙂

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Ali je normalno da ob erekciji kožica ne gre sama dol in da jo rabiš spraviti dol na silo?

Da ne gre kar sama dol je normalno, če za to pptrebujete neko nenormalno ali bolečo silo pa seveda ne.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni,

Ko vlecem kozico preko glavice, me pece, ker je kozics ful rdeca. Ponavadi to cez en cas izgine, ampak zdaj je ze tega 2tedna in me zanima kaj bi to lahko bilo. Mazem si pa seveda s Canestenom, pa se neko kremo za dermatolosko uporabo imam. Glavno, ko grem z kozico preko glavice me pece, ker ne kozica zelo rdeca in tudi glavica me pece. Prosil bi za cim hitrejsi odgovor, hvala!

Pozdravljeni, če sicer ni bila preozka, je najverjetneje, da gre za vnetje.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni, zanima me kaj naj storim ker kozica je glih tok vlka da jo spravim ces glavico samo tažava jr v tem da imam zelo občutljivo glavico.. zato me pa zanima ka storiti pri tem?

Če ne gre normalno v obe smeri je najbolje, da jo pokažete zdravniku, da se dogovorita za ukrepanje.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Mene zanima, če je kaj narobe, če je mišica glavice bele barve, nekako se mi recimo vedno “lušči”. Moti me ne, mogoče edino, ko je punca s prstom pobožala, nisem skoraj nič čutil. Hvala Lp

Če govoriva o glavici brez kožice, je običajno rožnate barve in se ne lušči, ob rednem vzdrževanju se pod kožico na glavici ne pričakuje nič. Pri vnetju ali pomankljivem servisu se lahko kaj najde. Da bi bila v kakšnem stanju prav bela bela, pa si ne predstavljam.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

https://s3.postimg.io/e1mzuvu8j/z_9bdcda1f4e.jpg mišica ki je na sliki označena z rumeno, da sem bolj natančen.

Žal vas je en okol prinesu. Tisto ni mišica, tisto je frenulum, precej nekoristna stvar ki nič ne dela, zgolj ždi tam in nič ni narobe, če je bolj bela.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni

Star sem 17 let in me zanima, če je kaj narobe, da kožica ne ostane pod glavico penisa niti v erekciji niti v mehkem stanju?

Pomembnejši bi bil podatek, ali se jo da potegniti normalno preko glavice v obeh agregatnih stanjih.
Lp pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Kožico lahko potegnem kadar koli

Ne vidim omembe vredne težave, če gre gor in dol normalno in vas nikjer ne zateguje.
lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Ali je vse vredu s penisom če se dotakneš glave in te nekako zaboli oz zaskeli???

New Report

Close