Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca KOŽICA NA PENISU

KOŽICA NA PENISU

Hvala za odgovor

lp

zdravo! mene zanima če je kaj narobe v normalnem stanju mi kožica gre preko glavice v trdem stanju pa mi gre samo bol težje

Fajn je, če gre v obeh stopnjah trdote normalno čez, ker pa gre pri vas že sedaj čez v obeh, mislim, da večjega problema ne bo in se utegne raztegniti ob uporabi.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Star sem 13 let in kožica ne gre z lahkoto dol z glavice. Ko pa pride dol je pa nemogoče, da bi kožica šla še malo bolj dolj. Zdi se kot da je kožica prilimana na malo pod glavico.

Zdravo, tu bi bilo koristno pregledati, če gre za kakšne zarastline, ki bi jih bilo treba odstraniti pri zdravniku, če tega niso preverili že pri sistematskem pregledu.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Lep pozdrav
Star sm 14let in me zanima
V zadnjem casu ko sem sel na malo potrebo me je penis malo pekel in ko sem si ga(otresel)me je tudi malo bolelo a ko sem si potegnil dol kozico me je zelo peklo seveda umivam se vsak dan a zadnje dneve vidim da je kozica malo natrgana in ko se umivam me zelo pece seveda pa sm si zacel mazati s kremo prosim za kaksen nasvet!

Če je natrgana ali razpokana, tam peče. Mazanje z mastno kremo je ok, včasih se predpiše pri zdravniku tudi tako z antibiotikom, če je potrebno in ni izboljšanja.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni!
Imam problem da mi gre med erekcijo kožica samo malo čez polovico glavice, drugače pa gre normalno. za higieno lahko skrbim. Sicer me to ne moti, me pa skrbi. star sem 18 let. Zanima pa me če se to da popraviti še kako drugače kot z operacijo, ker se le te pri svojih letih bojim kot hudič križa. Za odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem.

Hudič se ne boji več križa. Preveriti bi bilo treba, če je problem v preozki kožici ali je kriv prekratek tistemu frenulum, pa seveda koliko preozko je. Opcija je torej, da se raztegne, če gre za majhno zožitev, drugače pač tisto, česar se bojite, kot se je včasih hudič bal.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Najlepša hvala za odgovor!
Zanima pa me tudi če moram zaradi preozke kožice pri erekciji na poseg takoj, ali lahko počakam še nekaj časa da se nanj psihično pripravim? Za higieno skrbim, spolnih odnosov pa še nekaj časa nisem mislil imeti.

Ne, glede na to, da gre v pbičajnem stanju čez v obe strani, se s posegom nič ne mudi. Če bo potreben poseg pa se mi zdi precej praktično, da ga opravite prej in ne ravno na predvečer seksa.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni !.ko si potegnem kožico na penisu dol imam glavico zunaj, na koncu pa mi negre do konca dol…kaj naj naredim ? ..Hvala !

Ste pomislili na zdravnika?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zdravo.
Po internetu in po forumih sem spoznal da trpim za obolenjem fimoze.
zanima me par stvari glede tega ( star pa sem 16 let ):
-Ko sem pri 10 letih o tem povedal zdravnici je rekla da je to del pubertete in se bo samo rešilo, pa se ni, pa me zanima kako se to reši
-Katero zravljenje/reševanje tega problema je najbol primerno, in a se da to brez vednosti staršev
-Ali je lahko to pogoj za rakavo obolenje ali neplodnost
-Punca mi je predlagala sploni odnos, a se bojim da bi me bolelo oz. sploh nebi mogel, ali da se mi pretrga, pa me zanima če imate kakšen nasvet glede tega.
-V stannju erekcije pa lahko skozi kožico pod glavico vidim kake 2mm bele plasti in me zanima če je to samo nabiranje lojnic, ostankov urina, ali je to kakšno vnetje in kako močno?

V naprej se vam zahvaljujem za nasvete in odgovore.

Na plodnost nima vpliva, spolne odnose pa lahko moti, prav tako higieno. Belo so omenjeni izločki in se po njih ne sklepa na vnetje. Razpadanje teh izločkov seveda draži tkiva, a to boste uredili in ne boste imeli kar desetletja.
Pri 16 greste lahko k zdravniku sami, zdravi pa se običajno kirurško.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Lep pozdrav,
star sem 16 let in mislim da imam probleme z kozico… zanima me ali je lahko kozica vedno cez glavo tako da je vidna samo kozica in se luknje skozi katero lulas ne vidi,… ker ko si kozico dam dol (med tusiranjem in ko grem lulat ni bolece in gre lepo dol, vendar ce se takrat dotaknem dela pod kozico je neprijeten obcutek/ ali je to uredu in ga moram pustit odspodi in se bom privadil na to oz je uredu ce je prekrit in kako bo to zgledalo pri spolnem odnosu..?
Prosim za odgovor
V naprej najlepsa hvala

Zdravo, razen med umivanjem je lahko stalno pokrit in kakšni posebni rituali okrog tega niso potrebni. Tudi to, da je odkrit zelo občutljiv, je normalno in pri seksu ne bo delalo težav.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Oh hvala najlepsa za odgovor tok sem si odahnil:)
torej tudi med erekcijo je lahko skoraj cel pokrit?
Pa še eno vprasanje, pri oralnem odnosu mi je punca potegnila malo prevec kozico dol in je zabolelo tako da sem zgubil erekcijo, to ni nic narobe ane?
Najlepsa hvala in lep pozdrav

Tudi med erekcijo je lahko cel pokrit, se bo že odkril, ko bo treba. Punci namignite, da to ni štemarica za beton in da zahteva nekaj več filinga v rokah. Trajno pa ga s tem zagotovo ni pokvarila.
lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Lep pozdrav,
star sem 14 let in ko se lubckam z puno lulcek rata vlazen in od sperme pomojem zelo neprijetno je kaksna resitev mozno?
Hvala in lp

New Report

Close