Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija kožica na lulčku

kožica na lulčku

Upam, da ne boste hudi, ker vem, daje nekaj o tem že bilo napisanega. Ker pa sedaj oba moja otročka spita imam nekaj malega časa in ne utegnem iskati po preteklih sporočilih.

Sin je star 2,10 leta in mu kožica na lulčku ne gre preko glavice. pediatrinja mu lulčka še ni pogledala, niti nas na to ni opozorila.

Ali je prepozno, da sedaj začnemo trenirati?

Mateja

Nič bat, Mateja, nič ni prepozno. Vsak večer naj mu očka (ki ima svoje izkušnje) počasi in nežno poskuša kožico povleči nazaj, ga umije po glavici in odstrani smegmo, ki se nabira za kožico ter kožico da nazaj. Če ne gre, naj poskusi do nelagodja (če fantiček reče ne več, potem ne več). Počasi se bo kožica povlekla vedno bolj nazaj in zadeva bo opravljena.
Če pa to ne bi šlo, fantek pa bi imel slab curek urina, se pa pojdita kar pokazat. Kot sem že napisala, bolje prej kot slej.

lp
Tanč

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

kadar mali lula se mu lulček napihne kot balonček, in glavice sploh ni videt!

Je to zaskrbljujoče?

Mateja

Če je curek lep, nerazpršen, ga ne nese v levo ali desno in otrok ne izgleda ob tem boleč, je vse v redu. Sicer pa naj lulčka pregleda zdravnik, da dokončno pove svoje mnenje. Jaz žal lulčka preko te škatle ne vidim. Žal.
lp
Tanč

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close