Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost KONZILIJ IVF – MAJ 2017

KONZILIJ IVF – MAJ 2017

Hej hej… eto čakam na ET…. pavi2?

Se že špikam po dolgem protokolu, sem pa sedaj mela še schratching pred postopkov, zdaj morajo pa samo zrasti kakšne lepe celice da bo kaj lepega za vgnezdit konc meseca 😉

Hej hej. Mi2 sva na zečetki ET. V nedeljo spet UZ…. Bomo videli kako bo…. držim pesti za super velike celice 😁

evo danes že kar fajn čutim jajčnike pa tudi napihnjena sem. upam da bojo v sredo na uz fajn folikli.

To maš zmrznjenčka zdaj?

Ja ja zamrznjenca…. brez dodatkov, v naravnem ciklusu… bomo videli kako bo ….

Ravnokar sedim pri UZ da vidimo kako daleč je ovulacija..

Držim pesti zate 😊

Ja ja zamrznjenca…. brez dodatkov, v naravnem ciklusu… bomo videli kako bo ….

Ravnokar sedim pri UZ da vidimo kako daleč je ovulacija..

Držim pesti zate 😊

Držim pesti tui zate, fajn da maš zmrznjenčka 😉

Zdravo. Eto čakam na UZ, kri že dala….

jaz mam pa jutri uz.

In kako kaže?

Hej jutri imam transfer. Kako ti?

kako je šlo, jaj mam jutri punkcijo 😉

Transfer ful o.k. tak dober filing ….. zdej čakam… v nedeljo bi mogla m dobit, pa da vidimo…

Kako je šla punkcija? Kolko celic? Držim pestiiiii

Punkcijo preživela, sicer me je včeraj popoldne kar bolelo, danes je že boljš, me pa s službe že sekirajo valda, bom še vidla će grem v ponedeljek delat, celic sem mela standard, edino važno je da so zrele, pa da me do torka kaj fajnega počaka 😉

Super sam da je punkcija za teboj… jaz sem še na bolniški, pa sem.imela sam transfer. Probaj se zmenit, da ti da bolniško, saj ti pripada.

Držim pesti za torek. Pazi nase, drugi ne bodo namesto tebe!!!

Ne gre se za to da mi nebi pripadalo gre se za to da je smotana direktorca, pripadalo bi mi itak do konca nslednjega tedna, ampak saj načelom mi ni za biti doma če se ok počutim, samo če mi pa nekdo začne težit pa že iz principa dobim odpor. in sem misla da bo vse ok, ampak fora je pa ta, da sem že cel mesec govorla da bom konec mesca doma in mi en dan pred dopustom reče da je nekaj nujnega za nardit in pol valda nisem, zdaj se ji pa mudi, pač živčen si zaradi tega tudi če si doma.

Ja… teško je to…. jaz se zdej oglašam, sama sem ves LD porabla za leonišče in ostale preglede…..

Ma saj če te ne matra in si pol bolj mirna boljše it…

Evo sem danes kar doma ostala, sem poklicala v službo in rekla da mam priporočeno bolniško in lahko danes pridem če je nujno, da pa jutri me sigurno ne bo, in je rekla da naj ne hodim, in sem šla kar nazaj ležat in spala do 12 + še slabo mi je blo, verjetno od vsega sekiranja, Včeraj imela rd in nisem nič praznovala ker sem bla cel dan živčna, in kaj mam od tega, se moram odvadit komplicirat. Ampak se mi zdi da bo boljš da sem do transferja doma, upam da bo 😉

Vse naj naj naj… naj se ti izpolni “skrita” želja 😁. Jaz sem za sptoščanje začela uporabljat jogo… je res zakon!!!
Drgač pa jaz ležim in mam že krvavitve, včeraj bi bla mogla m dobit in je nisem , danes pa za vložek ni je pa krvavo 😥… ma morem povedat, da sem še vedno prepričana da je uspelo 😁. Klicala v Lj, pravijo crinon dokler se ne ulije do konca 😁…. upanje umre zadnje…

Srečno jutri!!!!

Hvala, smo danes celo kos torte pojedli. Pa sem spet eno leto starejša 😛

Jaz sem sprobala jogo pa mi ne ustreza, mam blizu hrib in gozd in grem hodit 😉

Ojoj, a test si naredila? ali je še prezgodaj, jaz bi naredla test, klko dni po transferju maš?

Hrib je tudi super…. 😁😁😁

31 sem imela transfer…

New Report

Close