Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Arhiv Zdravje HR Obiteljska medicina konstantna glavobolja

konstantna glavobolja

Primjetila sam da kako radim od kuce imam jako cestih problema s glavoboljom.
Mislim da je to doista taj razlog, mozda i to sto sam stalno u istom prostoru plus stres, milijun drugih obaveza, djeca, vrucina, suhi zrak, vjerojatno ne pijem dovoljno vode…
Moj problem je sto ne znam kako da si pomognem.
Na pocetku sam pocela piti lupocet ali mislim da to nije dobro rjesenje pa sam prestala, sto da radim? Imam osjecaja da cu poludjeti :S
Dan mi prođe u trenu, a glavobolja je prisutna i navecer kad se umirim..
Trebala bi neki savjet, sto da radim ili kome da se obratim, vjerujem da ste vi puno pametniji od mene same.
[attachment=0]glavobolja.jpg[/attachment]

Poštovana,
mislim da nije jednostavno odgovoriti na Vaše pitanje 🙂
Razloga za glavobolju može biti milijun…od bezazlenih do ozbiljnih zdravstvenih razloga.

Ako je razlog preopterećenost, trebali bi naći način da odmorite, opustite, da se maknete iz svakodnevice… naći neki hobi, društvo za opuštanje, izdvojiti vrijeme samo za sebe( može to biti barem pola sata svakodnevno ili barem jednom tjedno, ali onda barem sat- dva).

Odmorite oči ako radite za kompjuterom, konzumirajte minimalno 1.5 litru vode dnevno, priuštite si opuštajuću kupku, otiđite na masažu…

Možda da uzmete i kakve vitamine: po meni je dobra kombinacija magnezija i B vitamina.
Ukoliko niste već neko vrijeme, provjerite krvne nalaze: željezo, hormone štitne žlijezde.
A potraje li glavobolja, svakako napraviti obradu: provjera vida, EEG, neurolog, vratna kralježnica.

lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close