Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Terapevtski potenciali konoplje Konopljine kapljice in smola – kakšne izkušnje imate?

Konopljine kapljice in smola – kakšne izkušnje imate?

sploh tale srečko pa pitra. Nonstop sta napreži, da lahko svoje zvarke vsiljujeta

sploh tale srečko pa pitra. Nonstop sta napreži, da lahko svoje zvarke vsiljujeta
[/quote]

Spoštovani,

nikomur ničesar ne vsiljujem. Mislim, da smo tu povečini odrasli ljudje, ki se med seboj kulturno pogovarjamo in izmenjujemo svoje izkušnje. Moje so pač take, da CBD pomaga in to tudi delim tu. Z razliko od nekaterih pa se pogovarjam kulturno.

… a je gospod Srečko kakšen zdravilec? In s čim ti pomaga?
Hvala.

No, nič ne prodajam, sem pa uporabnica cbd in niti pri Srečku, še manj pri Pitri ne vidim vsiljevanja zvarkov.
Oba svetujeta tako, da razumemo vsi uporabniki.
A veste, človek slej ali prej pride na svoje. Tako kot sem sama bila proti konzumiranju cbd in thc, sem zdaj, ko sem v bistvu podučena o vsej stvari, zagovornica pravilne(!) uporabe.
Pa mi povejte en sam razlog, zakaj ne bi bila zagovornica, če mi pomaga?

Sem avtorica vprašanja. Zanimajo me samo izkušnje s CBD kapljicami in smolo, to kar je možno legalno kupiti v Sloveniji. Torej z manj kot 0,2 % THC, za lajšanje običajnih težav s spanjem, bolečinami in podobno.

Napiši kaj konkretno te zanima, veliko smo ti že zgoraj napisali. Lahko pa me kontaktiraš na mail za dodatna vprašanja. Da, tako smolo je možno legalno kupiti v Sloveniji in ja z visoko vsebnostjo CBD (nad 30 odstotkov) zelo ugodno vpliva na boljši spanec. Priporočam pa tudi zvečer konopljin čaj.

jaz sem se udeležila že kar nekaj seminarjev na to tematiko, zanimivo pa je da jih večina povdarja, da vse kar je nad 30% cbd, je že sintetika vmes, torej 50% cbd smola le ni tako zdrava, kot mislimo da je. Je kar nekaj oseb tu gor, ki svetujejo visoko vsebnost cbd


Ne vem kdo ti je to povedal, ampak, ne drži. Jaz jemljem smolo s nad 43% CBD, popolnoma naravno. Res je, da se dobi sintetičen CBD na recept, ampak vsak, ki kaj o tem ve in vedno več je tudi zdravnikov, ti bo svetoval naravno smolo, ker poleg CBD vsebuje tudi druge kanabidiole. Še enkrat ja pri težavah vedno govorim o tako visokem % CBD, kapljice s 5% so le za vzdrževanje imunskega sistema.


Ne vem kdo ti je to povedal, ampak, ne drži. Jaz jemljem smolo s nad 43% CBD, popolnoma naravno. Res je, da se dobi sintetičen CBD na recept, ampak vsak, ki kaj o tem ve in vedno več je tudi zdravnikov, ti bo svetoval naravno smolo, ker poleg CBD vsebuje tudi druge kanabidiole. Še enkrat ja pri težavah vedno govorim o tako visokem % CBD, kapljice s 5% so le za vzdrževanje imunskega sistema.
[/quote]

ne govorim o smoli ki se jo dobi na recept, govora je bilo o smoli ki jo prodajajo različni prodajalci oziroma posamezniki. naredili so analizo različnih smol in pokazalo je da je v večini ki so imele večji odstotek cbdja notri sintetika, oziroma kolikor so rekli s pomočjo nekakšnih kristalčkov višajo cbd, kar potem spet ni čisto naravno

ne govorim o smoli ki se jo dobi na recept, govora je bilo o smoli ki jo prodajajo različni prodajalci oziroma posamezniki. naredili so analizo različnih smol in pokazalo je da je v večini ki so imele večji odstotek cbdja notri sintetika, oziroma kolikor so rekli s pomočjo nekakšnih kristalčkov višajo cbd, kar potem spet ni čisto naravno
[/quote]
tudi jaz ti govorim o naravni smoli. Smola, ki jo jemljem ima kot rečeno nad 43% CBD in je naravna, pridobljena iz cvetov rastline (s certifikatom). Prodajalci, ki oglašujejo pridobivajo CBD s pomočjo CO2 , kot mi je znano nihče v Sloveniji nima take aparature, ker je zelo draga, uvažajo CBD, ki je še vedno naraven ( v kristalih) iz Nemčije in Avstrije in delajo kapljice, tako, da kristale topijo v olju. Ampak to še vedno ne pomeni, da to ni naravno, kar pa je res je, da take kapljice vsebujejo po večini le CBD in ne drugih kanabidiolov. Torej ni res, da je notri sintetika in to pa je zavajanje, kristali so povsem naravni.

Edini primerek, s propadlim možganskimi celicami si ti sam. Pač, se je narava poigrala s teboj.
Po domače, glup ko Točak.


Tipičen slovenski nevoščljivec, v paru z zgornjim. Dva glupa ko Točak.


sploh tale srečko pa pitra. Nonstop sta napreži, da lahko svoje zvarke vsiljujeta [/quote]

Tretji kompanjon, cucek, ki laja v skupini.
Pezdetki, cuckasti, če nimate pametnega komentarja ni potrebno da v vsaki temi kakate in lulate.
Vam doma niso nudili nobene kulture?


Vprašanje, kakšnih seminarjev, konopljinih sigurno ne.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

uporabljam 16% od B.H. pa je super. me pa skoraj vsaki dan kličejo iz raznih podjetij za te izdelke, zdaj so začeli pa še od vrat do vrat ponujah, tečni k podrepne muhe.

Edini primerek, s propadlim možganskimi celicami si ti sam. Pač, se je narava poigrala s teboj.
Po domače, glup ko Točak.


Tipičen slovenski nevoščljivec, v paru z zgornjim. Dva glupa ko Točak.


sploh tale srečko pa pitra. Nonstop sta napreži, da lahko svoje zvarke vsiljujeta [/quote]

Tretji kompanjon, cucek, ki laja v skupini.
Pezdetki, cuckasti, če nimate pametnega komentarja ni potrebno da v vsaki temi kakate in lulate.
Vam doma niso nudili nobene kulture?


Vprašanje, kakšnih seminarjev, konopljinih sigurno ne.
[/quote]

predstavniki behemyja so imela v kranju v knjižnjici seminar na tematiko konoplje.
sicer pa ne vem kaj se toliko razburjaš in pitra isto, v sloveniji imata konkurenco, tako da nista edina, ki mislita da vse vesta in znata

Mene konkurenca ne moti. Nisem na tekmovanju.
Moti me pa, oglašanje nerazgledanih, primitivnih ljudi.

Okoli znanja, vsake oči imajo svojega malarja, samo na koncu štejejo rezultati.
Samo to je merodajno.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

No, tako agresivno kot te zadeve ponujajo v reali, ko tudi v virtuali. Očitno so marže visoke, verjetno je ogromno tudi ponaredkov, zato so pokvarjenci zavohali zaslužek.
Dobra roba se sama hvali, ko jo je treba forsirat tako agresivno, veš, da je vse fejk. Samo profit je zadaj. Ne vidim nobene razlike s farmacevtskimi lobiji. Vsakdo svoje kljuse hvali.

Pozdravljeni,

Predlagam, EKOLOŠKO KONOPLJINO MAZILO S SIVKO

Sestavine:
posušeni konopljini cvetovi; (thc)
posušeni cvetovi sivke;
bio kokosovo olje;
bio čebelji vosek;
bio konopljino olje
koncentrirana konopljina smola (thc)
Uporaba mazila

Mazilo je namenjeno predvsem lajšanju simptomov povezani s kožnimi boleznimi, uporabljamo pa ga lahko tudi za druge bolezni, kot so bolezni dihalnih poti, krvno-žilnega sistema in poškodbe mišic.

Kožne bolezni:

Luskavica, atopični Dermatitis, prhljaj, ogrci, kurja očesa, izpuščaji in alergije, Herpes, razpokane ustnice, Hemeroidi, glivice na nohtih, kožne rane, vreznine, opekline in bakterijske okužbe.

Uporaba: Vsaj 2x dnevno; zjutraj in zvečer, po potrebi več

Bolezni mišic, sklepov in kosti:

Tortikolis, bolečine v križu, bolečine v mišicah, menstrualni krči, zvini, nategi in zlomi.

Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer

Bolezni krvno-žilnega sistema:

Flebitis, razjedanje žil, krčne žile

Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer

Bolezni dihalnih poti:

Bronhitis, Astmatične bolezni, Kronično vnetje grla (mažete na predelu pljuč in grla)

Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer

Cena bio konopljine kreme s sivko: 50ml 30,00 eur
30ml 20,00 eur

Prav tako možna dobava samo konopljine smole (thc)

[email protected]

Moram se vmešat.
Zaradi migren sem začela z jemanjem konopljine smole, oziroma jantarja. Dobila pri Bitencu. Cbd smola ima tudi 3% thc-ja. Obstaja pa tudi močnejša zadeva, ki ima vsebnost thc-ja precej višjo. Ampak za migrene mi je rekel, da je ta dovolj. No skratka, spim bolje, prej sem imela težave zaspat. Zaenkrat je to vse kar opažam, res pa je da jemljem komaj 9 dni. Seveda je treba počakat dlje na rezultate.
Me pa zanima nekaj…rada bi zanosila in me skrbi, da bi ta zadeva vplivala na plod. Iščem podatke o tem, ampak nikjer nisem nič našla. Morda kdo kaj ve o tem? Je vpliv ali ne? Bitenc je rekel, da lahko zanosim, ampak sem vseeno skeptična. Nikakor nočem ogrozit otroka. Si ne bi nikoli odpustila. Hvala!


Predvsem ti svetujem, da se preorientiraš na CBD in ne na THC, Jaka pač prodaja tako, ki ima visoko vsebnost THC in je iz indijke. Zdravi, lajša bolezenske znake, pomirja in posrkbi za boljši spanec CBD. Zato ti priporočam, da vzameš smolo z visokim odstotkom CBD (nad 30% in nizkim THC), tako ne bo nobenega problema tudi v nosečnosti in v času dojenja.

Pozdravljeni,

v kolikor želite poizkusiti z zdravljenjem atopičnega dermatitis, probajte

EKOLOŠKO KONOPLJINO MAZILO S SIVKO

Pa ga imamo, dolgo pričakovano, najbolj iskano mazilo na svetu!

Sestavine:
• posušeni konopljini cvetovi;
• posušeni cvetovi sivke;
• bio kokosovo olje;
• bio čebelji vosek;
• bio konopljino olje
• koncentrirana konopljina smola
Uporaba mazila
Mazilo je namenjeno predvsem lajšanju simptomov povezani s kožnimi boleznimi, uporabljamo pa ga lahko tudi za druge bolezni, kot so bolezni dihalnih poti, krvno-žilnega sistema in poškodbe mišic.
Kožne bolezni:
Luskavica, atopični Dermatitis, prhljaj, ogrci, kurja očesa, izpuščaji in alergije, Herpes, razpokane ustnice, Hemeroidi, glivice na nohtih, kožne rane, vreznine, opekline in bakterijske okužbe.
Uporaba: Vsaj 2x dnevno; zjutraj in zvečer, po potrebi več
Bolezni mišic, sklepov in kosti:
Tortikolis, bolečine v križu, bolečine v mišicah, menstrualni krči, zvini, nategi in zlomi.
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni krvno-žilnega sistema:
Flebitis, razjedanje žil, krčne žile
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni dihalnih poti:
Bronhitis, Astmatične bolezni, Kronično vnetje grla (mažete na predelu pljuč in grla)
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer

Cena bio konopljine kreme s sivko: 50ml 30,00 eur
30ml 20,00 eur

Naročila na: [email protected]

Pozdravljeni,

sem strokovnjakinja na področju kanabinoidov in se s cbdjem ukvarjam že vrsto let, sem pa tudi zaposlena pri podjetju Be Hempy. Imamo več kot 22.000 strank in trenutno na slovenskih tleh največ izkušenj.

Pokličite naše strokovnjake. Vam svetujejo in tudi pomagajo, da je doziranje pravilno in da čez proces zdravljenja ne greste sami.

0803429

LP, Sanja

Sanja Stepić, strokovnjakinja s področja kanabinoidov www.be-hempy.si

New Report

Close