Najdi forum

Zaključila sem razmerje, ki ni imelo prihodnosti. On je poročen, imata otroka in ne bo se ločil. Dolgo je trajalo, zelo dolgo in bilo je nebeško.
Tako zelo ga ljubim in tako zelo boli in tako ga pogrešam. Bila sem močna in dopovedovala sem si, da je tako prav za oba in da bi se ločil, če bi me ljubil dovolj. Sedaj več ne vem kaj je prav in kaj narobe. Bil je vse, kar sem si kdaj želela, kot da je ustvarjen zame.
Želim si ga nazaj, pa čeprav samo za tiste urice. Kako naj se zadržim, kako naj bom še naprej močna, ko pa se mi meša od hrepenenja.

Marjetka

Žl le ni bil vse kar si si želela, saj je ostal tam kjer je, tebe pa je imel za popestritev. vsako nestrinjanje z mojo ugotovitvijo bi bilo nesmiselno, kaj ljubezen nima meja, ta vajina pa jo je imela, torej ni bila prava, ampak nekaj kar je zamegljilo um.

Bodi previdna, kajti lahko bi se ti zgodilo, da bi tudi tukaj ti postala druga, ostal bi pa samo zaradi nezrelosti, da bi se podal v lastni rizik, raje tako kot je, kot pa da bi kaj reskiral.

ti pa bodi vesela in pojdi in ne počni več neumnosti.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

marjeta…pusti svoj mail…ti bom kaj napisala v zvezi s tem…lp

Primož ima prav, če bi te ljubil, bi se formalno ločil, čeprav je poročen in ima otroka. To bi moral narediti, ob tem seveda, da bi še naprej čim bolj skrbel za otroka, saj so otroci najbolj prikrajšani ob ločitvah staršev.

Kristina, daj kar tu kaj napiši o tem.
Žal sem tudi jaz ena taka, ki ga ne more pozabiti in se vsak dan bori sama s seboj, da ga ne pokličem. Pa sem tudi jaz prekinila vezo, ker se ni ločil. Pa vseeno, tako ga pogrešam…

Zverca, verjamem, da vas boli, ampak težko razumem, da verjamete nekomu, da vas ima resnično rad, da ljubi samo vas, pa se ne more odločiti za vas, ampak je raje tam kjer je.

Očitno mu že tako ustreza. Nič ne obsojam, včasih se dva res lahko najdeta pozneje, čeprav sta že oba vezana, ampak ko se najdeta se odločita, da bosta živela skupaj.

To, da je pa ali pa da ni in kaj pa če bi in kje bi bilo …..mislim, sami izgovori. in ker je ljubezen slepa, potem še vedno hrepinimo po titem kar si mi predsatvljamo, da nekdo ima ali je. Zato razmislite, in pomislite same pri sebi.

Če se noče ločiti ali pustiti bivšo, kljub vem obljubam, potem zagotovo nekaj ni v redu, ali kot pravimo, ljubezen mora biti 100 %, drugače se bo ravno tako končalo z vami.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Se popolnoma strinjam s Primožem. Če je ljubezen prava, ne bo nihče dolgo razmišljal kako in kaj. Govorim iz lastnih izkušenj.
Kot še zelo mlada sem imela enoletno zvezo z moškim, ki je imel s svojo punco otroka, a nista živela skupaj. Končno sem ugotovila, da nima jajc, da bi se dokončno odločil. Sedaj pravim hvala Bogu.
S sedanjim partnerjem sva se spoznala, ko sva bila še oba poročena. Po enem mesecu sva se oba odselila v najemniški stanovanji. Vsak v svojega. S tem, da niti on niti jaz nisva prevarala svojega partnerja, ampak sva šla do konca šele potem, ko sva bila odseljena. On je pustil za sabo 20 let zakona, jaz 10, da o materialnih zadevah sploh ne govorim. Spomladi sva skupaj začela takorekoč z ničle in še trenutek nama ni bilo žal te odločitve.

Zato, punce, če mislite in upate, da vas poročeni moški ljubijo, kot vam zatrjujejo, ste naivne. Domov se lepo vračajo k svojim ženam in otrokom in do konca življenja bodo imeli družino za izgovor. Kdor te resnično ljubi, če začuti, da si ti tista prava, ne bo razmišljal in tehtal in iskal izgovor v svoji družini.
Verjamem in vem, da sedaj boli, ko ostaneš brez svoje ljubezni, ampak čas bo prinesel svoje in videle boste, da je bilo še kako prav, da ste odšle od takšnih moških.

Veliko sreče vsem!

Draga Marjeta,

tudi jaz sem bila nekoc na istem….pa sem ga pustila….in mi ni zal!
Res je, da bos pogresala vse lepe stvari, vendar vedi da ne za dolgo (vsaj dokler ne najdes tistega “ta pravega”, kot sem ga jaz). Ceprav ce pomislim nazaj, ne bi nic spremenila. To je bila zame samo ena velika zivljenska izkusnja, ki pa je imela za mene pozitiven vpliv!
Kako zdrzati????? najbolje da zaposlis svoje mozgane s cim drugim, npr. veliko beres, se zaposlis s kaksno rekreacijo, kjer imas se posebej veliko moznosti da spoznas ljudi, s katerimi potem tako ali tako delas nacrte!
Bodi mocna in javi kako ti gre!

Imam prijateljico ki se je pred štirimi leti zapletla v vezo s poročenim, 9 let mlajšim moškim in z enim otrokom. Skupaj sta bila cca 1 leto in pol potem pa je ona prekinila vezo; razlog: ker se ne bo nikoli ločil. Minili sta dve leti in on pride nazaj …. takoj na začetku mu postavi ulitimat ločitev ali pa nič. In kaj se je zgodilo? Tip se je takoj ločil in se preseli k njej. Prve pol leta je bilo vse OK – vse super, potem pa same težave in sedaj sta oba nesrečna, sicer še vedno skupaj, ampak….

LP

P.S. Bodi močna !!!!

marjeta in zverca

Mene pa zanima, ali te ni nič motilo, koje tisti moški seksal malo z tabo, pa še malo z ženo?

Odlično vprašanje. To tudi mene full zanima.

dokler tega ne boš doživel oziroma če ne boš doživel – se pravi, da bi ljubil poročeno žensko (kar pa ti tudi ne privoščim), tega pač ne boš razumel, pa če ti še tako razlagamo-jo..tako da…..lp

Ja, res ne razumem. Tudi to je res, da nisem nikoli ljubil poročeno žensko. Se jih izogibam in gledam samo za neporočenimi.
Mene bi pač motilo, če bi moja “ljubezen” seksala še s kom drugim poleg mene.

Ampak čudno, da je samskih žensk, ki ljubijo poročene moške neprimerno več kot samskih moških, ki ljubijo poročene ženske.

Jaz sem sedaj v taki zvezi, ki nima nobene perspektive in se tega krepko zavedam. Pred enim mesecem je želel narediti konec (on je brez otrok in poročen seveda, jaz pa ločena z otroki in svobodna), pa nisva mogla tega narediti,ker sem bila zelo obupana. Prišel je nazaj in izgubljam spet čas naprej z njim.
Njegova žena ve zame, me ne pozna in tiho pristaja na vse to, žal.
Dve leti se tako druživa in zelo sem se navezala nanj.
Vem, da se slepim (sebe in on mene), pač kako dolgo bo bo.
Ne vem,morda bi moral priti naslednji, da bi končala tako zvezo brez perspektiv.
Upam,da bom kdaj srečala takšnega človeka,ki me bo spoštoval, razumel in prevsem ljubil,kajti če bi imela vse to pri tem partnerju, bi se že jutri ločil zaradi mene.
To želim tudi tebi iz vsega srca!

Pozdravljena, tudi sama imam enako izkusnjo, le da je trajalo dlje kot pri tebi. Ni dolgo, kar sem prekinila. Pet tednov je od tega, vendar mi tip se vedno obcasno posilja SMS sporocila, naj ga razumem in sprejmem najino razmerje tako kot je. Jaz pa ne vem, kaj bi. Ljubila sem ga in sprejemala vse tezave, ki so spremljale naju. Vendar potrebujem kaj vec kot le trenutke. Navelicala sem se biti sama za vse praznike, pocitnice in ne znam mu dopovedati, da potrebujem kaj vec kot le kratke urice. Skratka, ne vem kaj bi. Bil je edini, ki mi je segel globoko v duso in srce, najina privlacnost je bila obojestranska in velika. Pred njim nisem imela nikogar tako blizu kot njega. Ne vem, ljubim pa ga se vedno in to ne gre kar tako.

ika
********najina privlacnost je bila obojestranska in velika. *******

hahahaha, kolk si naivna.

Če bi bila res taka obojestranska privlačnost bi tip tisto drugo že zdavnaj pustil. Ampak se mi zdi da je bila privlačnost bolj enostranska, tip pa je samo vzel tisto, kar se mu je ponujalo, torej še postranski seks. Ja, če ti ne bi rekel, da te ljubi mu pa najbrž ne bi dala. Ti je rekel tisto, kar si si hotla slišat pred seksom in nič več.

Spoštovana marjeta,
ne vem, če boš tole še prebrala, vendar vsem, ki se poslužujeje tega v razmislek:

na forumu sem kakšna dva meseca, moj “nick name” je marjeta (od vsega začetka). Tudi mož me pozna pod tem imenom. Zdaj pa k bistvu! Kar slabo mi je postalo, ko me mož nekega jutra v službo pokliče po telefunu in reče ” kaj pa ta post (“konec razmerja”) pomeni? Seveda nisem nič vedela o tem, pa grem in pogledam. Ni mi jasno, kako se lahko nekdo podpiše z tujim imenom oz. ali nek forum dovoljuje dva enaka imena? Lahko si mislite, kaj bi se lahko razvilo iz vsega tega, če ne bi imela razumnega moža, kateremu sem razložila, da to nisem napisala jaz (razmerje z poročenim moškim, pa še dva otroka!!!!!!!)

Primož, če boste slučajno to prebrali, bi Vas prosila za odgovor oz. na koga se glede tega naj obrnem. Ne zdi se mi prav, da si lahko imena udeleženci foruma spreminjajo po volji (nadenejo tuja oz. pod spremenjenim pišejo tisto, česar pod svojim ne bi upali…..) Mislim, da se po imenih nekateri med sabo že dodobra poznajo, zato mi je to še bolj nerazumljivo.

Marjeta

op.: zaradi okoliščin bom prisiljena spremeniti ime

Vem kako težko je pustiti tako zvezo, ker v njo gremo ravno zato, ker smo v sebi šibki in nesigurni. Lahko ti nekdo taužntkrat reče da si bedak in da nehaj s tem ker te tip samo izkorišča…vse v tebi hrepeni po njem. Tako je pač. Sama sem že osem let “inkognito” s poročenim tipom, imava celo dve leti starega otroka,..za katerega kar lepo skrbi,… še “bolj” pa zame. Zakaj nisva skupaj? Natanko zaradi vsega tega kar so napisali že pred mano. In točno vem, da bi morala prekinit jaz. Pa če si izjokam oči, pa če mi poči srce! Sej to ni ljubezen! To je samo moja nora potreba. Samo kako jo nadzorovat? V tem je ves keč. Če bi to znala, mi tudi tega pisanja ne bi bilo treba. Najhuje je, da po tolikih poskusih neuspele “ločitve” postaneš nezaupljiv do sebe. Si sploh ne verjameš več. živiš pa tako prekleto težko. Ne nasvetov prosim! Ne pomagajo. To pišem zgolj zato, da povem kako hudo mi je. Ja, pa še to. Otroka imam zelo rada in zelo uživam v materinstvu. Ki pa je, če si tako za vse večinoma sam, kar precej naporno.

Pozdrave vsem s podobno izkušnjo, pa čeprav mi greste na živce, tako kot grem sama sebi!

********In točno vem, da bi morala prekinit jaz. Pa če si izjokam oči, pa če mi poči srce! Sej to ni ljubezen! To je samo moja nora potreba. Samo kako jo nadzorovat? ********

Pa misliš, da ne bi mogla te tvoje potrebe zadovoljit z enim samskim? Mislim že od vsega začetka? Saj je dosti samskih fantov, zakaj si izbrala poročenega?

Če ne drugega, bi vsaj otrok imel očeta vedno ob sebi.

srcu se ne da ukazovat…ne moreš mu rečt:”nehala bom ljubiti poročenega in bom našla enega samskega, ki ga bom ljubila.” ne ne….to ne gre tako…

New Report

Close