Najdi forum

Veš ti kaj je po koncu življenja??

Jst bi rekel tako; mlada si, pred tabo je še dolgo življenje in nisem v dvomu, da ne boš več srečna. Vem, da ko se ti zruši svet na glavo se ti vse pozitivne misli zdijo prezvezne, a vedi ni vse tako črno kot se zdi. Vedi da nisi edina, ki trpiš. Zamoti se s kakšno stvarjo, kakšnim hobijem. Na začetku bo težko, potem pa bo šlo počasi a zagotovo. Čas celi rane.

Nisem jo sama napisala. Dobila sem jo od kolegice, ko je mene zapustil fant. Ona jo je dobila nekaj let prej, ko je njo zapustil fant… Nekaka tradicija, da jo das osebi, ki se je razsla s partnerjem

Vem da ti ta trenutek ne bo v pomoč ampak vseeno vzami si čas in preberi mojo zgodbo..
Pri 16 in pol sem spoznala moškega svojih sanj..dobesedno.Oboževala sem ga in dejansko tudi on mene..Bila sem srečna, zaljubljena v glavnem oh in ah.
Ves čas sem imela prijateljico ki je bila cca.2 leti starejša od mene in tudi ona je imela resnega partnerja ves čas. Pri 22 sma se z partnerjem odločila da bova poskusila imeti otroka-namreč kazalo je na to da mogoče ne bi mogla imeti otroka.
V tej smeri sma po pol leta imela srečo in sem zanosila a žal sem v 4 mesecu splavila. No leto dni po tem se nisem mogla postaviti na noge psihično mislim in takrat je izbruhnilo.Šla sma še na letni dopust in ko sma se vrnila sma se pravzaprav skregala za skoraj nič. Mislila sem prepir kot prepir a žal sem se motila. Odselil se je in striktno je vstrajal pri svojem da ne bova več skupaj.Teden dni po tem sem ugotovila jaz sama da je skupaj z mojo prijateljico ki je v tistem tednu pustila svojega. Jaz sem bila tista ki sem jo postavila pred dejstvo. … Mesec, dva je delovalo da sta v sedmih nebesih čeprav se je on z menoj skoraj vsak dan pogovarjal. A po mesecu dni je začel nazaj meni zaupati probleme ki jih je imel ali v službi ali nasploh… V glavnem ona je popravljala moje napake a pozabila je da tudi ona ni popolna. Nikakor jima ni bilo sojeno in verjemi nobeni ni…ker gradi srečo na tvoji nesreči.
Midva sma prišla kasneje nazaj skupaj in tudi njo je njen bivši vzel nazaj.Danes je poročena a njena sreča ni popolna…ne more imeti otrok.
Nisem vraževerna niti pobožna a verjamem pa da za vsako zlo moraš biti kaznovan…tako ali drugače. Pa ne privoščim ji tega.
Poglej…vse kar sedaj izgleda tako črno..verjemi nevihta mine. Jaz sem takrat v mesecu dni ko sem zvedela shujšala skoraj 20 kg pa že prej nisem bila debela, doživela sem živčni zlom, enostavno nisem bila jaz…
Danes gledam na to drugače…stara sem 28 let in vsaka šola nekaj stane .
Obupana…ne obupaj. Ona ti nikoli ni bila prava prijateljica ker prijateljice ostanejo…partnerji gredo narazen.
Vem da je sedaj težko, da boli ampak z vsako solzo, bolečino boš postala močnejša in večja od nje in njega. Dvigni glavo in ne daj jima da vidita da trpiš..
P.S.
mogoče butasto ampak mojega je takrat ful prizadelo ko sem jaz tako shujšana, spremenjena (seveda ko sem se postavila na noge) šla na kakšen zmenek, pijačo… samo toliko da sem mu dokazala da ni edini…njemu in njej.
DRŽI SE

Hm, pojdi z mano ven na en sprehod.

New Report

Close