Najdi forum

Komunikacija s starši

z mat enkrat na 14 dni al pa 3 tedne oz. če ona kej nuca pa pokliče tud večkrat, s fotrom se slišva mogoče 1x na dva meseca oz. k je v kolkor tolk treznem stanju da sploh kej dojema. Razlogi so pa podobni kt pri avtorci teme s to razliko, da če kej poslušam brezvezno moraliziranje al pa ni časa ipd., s fotrom sem pa omenil zakaj….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

NIMAS SRCA…VSE SE TI BO VRNILO BREZBRIZNICARe:

Avtorica, opisala si zelo podobno situacijo kot je pri meni z mamo. Malo starejša od tebe sem. Moja mi postavlja butasta vprašanja, svetuje, kot da je najpametnejša in kot da jo je kdo kaj vprašal; ne moreš ji dopovedat, da novega lonca ali gospodinjskega aparata res ne rabiš itd. Zelo hitro se užali, če dvignem glas, ko mi je dovolj. Če malo zakašljam ali se javim s hripavim glasom, je vsa zaskrbljena, kaj mi je. Če ne pokličem več kot teden dni, je zaskrbljena, zakaj se ne javim, ona sama pa poklicala ne bi. Če ji razlagam kakršne koli detajle, ki niso banalnosti, nonstop premleva o tem in potem se začne še vtikati, pametovati itd., zato se držim pravila, da manj kot ve, bolje je. Skušam se z njo slišat enkrat an teden, da se ne užali, ampak je res težka.

Jaz bom pa rekla, da imam zelo dober odnos s svojimi starši, še posebej z mami.

Slišiva se vsak dan. Vprašam kako je, kaj počne.. povem kaj je novega (če je kaj).. drugače pa imava dolge debate o tem kaj bo delala, kaj je kupila in kje, kaj je razmišljala za opremo, kaj se je zgodilo in kaj misli o tem.. skratka ne zmanjka debate.
Enkrat tedensko grem k njima na kavo in čeprav mi jamrata en čez drugega, sta že dokazala, da en brez drugega ne moreta.

https://youtu.be/Rc_NNjV0s1o

Vse dobro vama želim

Imagine living with one of these. I feel you.

New Report

Close