Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! koloidno srebro

koloidno srebro

Ima kdo izkušnje z izdelavo koloidnega srebra, oziroma natančneje s tem strojčkem
http://koloidi.si/generator-ionic-pulser-pro/2-ionic-pulser-pro.html ?

Naprava žal nima avtomatske regulacije toka. Električna prevodnost raztopine se med elektrolizo povečuje. Zato je regulacija potrebna, če želimo kvalitetno koloidno srebro z minimalno velikostjo delcev in čim večjim deležem ioniziranega srebra, ki ga telo veliko lažje izloči.

LP

Ali ima kdo izkušnje v zvezi s kapljicami za oko.

Ervin

Pozdravljeni.Tukaj veliko berem o koloidnem srebru,pa me zanima sledeče.Pred nekaj dnevi mi je ginekolog povedal,da sem HPV pozitivna,PAP test je pokazal PIL VS C23.Sem poročena že več kot 20 let,v zakonu zelo srečna.Oba z možem se sprašujeva,kako je to mogoče,ker sva si resnično zvesta.Namreeč zdravstvo trdi,da se prenaša samo s spolnimi odnosi. Vsako leto grem na testiranje PAP testa. Lansko leto je bilo vse bp, letos pa tako visoka stopnja!! Ginekolog pravi, da ni zdravila za to, mene pa zanima, če ima gdo izkšnje podobne mojim in, če obstaja KARKOLI,kar bi uničilo virus, mogoč tudi koloidno srebro????
Načeloma se držimo čim bolj zdravega načina življenja, ker nam zdravje največ pomeni.

čudež ali………..?

Pred meseci sem našla tole srebrno mazilo v eni od “zdravih” trgovin , ki vsebuje koloidno srebro – super stvar. Pozdravi vse težave s kožo, herpes, rane…Pred kratkim sem fasala ogromen žulj, neverjetno 3 x na dan sem mazala in se je prav posušil v skoraj treh dneh.

http://www.sanomar.si/Products/9/19/SREBRNI-BALZAM-Z-IONI-SREBRA-za-intenzivno-nego-suhe-in-ali-poskodovane-koze-30ml/

Jaz jemljem koloidno srebro že pol leta in mi je čisto ok in ga jemljem po dva deci vsak dan.imel sem streptokok pljučnico in brez tega me nebi bilo več.pijemo ga vsi ker pa imam tudi veze me pokličite za zelo kvalitetno srebro.031799262.lp

Koloidni srebro je izredno učinkovito pri gripi. Zaradi dolgotrajne vročine sem sem dobil predpisane antibiotike brez kakršnega koli uspeha. Koloidni srebro je pomagalo le v nekaj dneh. Nad pričakovanji. Pri virusih preverjeno deluje.

Spoštovani.
Imam koloidno srebro in ga tudi uporabljam že več kot 10 let. Lahko ga dobite tudi pri meni.

Posredujem vse informacije o uporabi in načinu uporabe. Kontakt: [email protected]

New Report

Close