Najdi forum

Kolkokrat na teden?

Tisti, ki ste skupaj v vezi že 3, 4, 5 let in več, kolikokrat na teden “se ljubite” (kako sem fina). Kolikokrat se vam zdi malo, kolikokrat je O.K., kolikokrat je super in kdaj je alarm?

Jaz:
Skupaj: 3 leta
Sex: 3x na teden (ko je sončen teden 🙂 )

Skupaj: 5 let
Sex: 2x na teden (kadar je sreča pa več)

skupaj: 4 leta
ljubljenje: 1x na teden – če je dober teden :))

Skupej 15 let. 3-5x na teden (po 1 – 2 x na dan) :)))

Skupaj 7 let, odnosi enkrat do dvakrat na dan.
Pomembno je le, da se dobita skupaj dva, ki imata iste želje.

skupaj: 5 let
seks: 1-2x na teden (obema tko ustreza)

joj…

joj veliko al joj malo?

Ko sva ful obremenjena (fax pa služba) kvečjemu 2-3x.
Zdaj pa je itak kriza ki nimava kje. Sva pa zato prejšnji vikend nadoknadla za kak mesec nazaj : ) vam pa ne povem kolkokrat ker je bogi komaj zdržal, s tem da sem mu enkrat vmes “oprostila” in ga pustila dihat.
Upam da bo ful boljše ko bova končno skupaj.Komaj čakam

Mene zanima kolikorat se “ljubijo” tisti, ki imajo že otroke?

Nejka

Od o,5 do 3 krat tedensko.Tisti ,ki ne ve, kaj je prva cifra-1 krat na 14 dni.

************************************************************ # Enaka mnenja so dovoljena...nasprotna tudi ;~) #

3leta
5-6x na teden, mam srečo:))

Nejka mi imamo malo punčko, pa je cifra vsaj 1x na dan…Zato smo pa dobili Nejo;))) Skupaj sva 7 let.

LP

Imamo malega otroka. Skupaj sva 14 let, seksava pa 3 – 7 krat na teden. Pred kratkim, na dopustu, ko je bilo več prostega časa, sva dvignila povprečje na 14 krat na teden. Smo kljub obilni hotelski hrani kar malo shujšali. Pa se ne sekiramo preveč 😉

lp
mačkon

kako smo si različni…

midva sva skupaj 5 let, pa seksava 1-2x na teden, se pa zgodi da kakšen teden tudi spustiva… sicer malo,ko pa, pa zelo kvalitetno:)))

a ja, imava 2-letno hčerkico

lp, Urša

Od 1- do 3-krat tedensko pac glede na to, kako gresta skupaj moja sluzba in njen faks. Kako pa bo enkrat, ko bova na svojem pa se bomo videli. Ce bo odvisno od mene, se tako ne bom uspel nikoli niti oblect 😉

Tri leta skupaj,približno enkrat na 14 dni,ne živiva skupaj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close