Najdi forum

koliko najvec kcal na dan?

goran man,

kolk kalorij si najvec pojedu na dan, al pa na enkrat v enem obroku?

jst pomoje tut po vec kot 10.000 kcal na enkrat… vcasih 2 uri neprestanega ”not dajanja” naenkrat…pa sam mastno pa sladko…. pol pa spat :)))

lahko odgovorite tut drugi..

respectz

Pesjan,

Težko bi točno rekel… največ v en dan… hmmm, ko sem imel ene hude priprave sem vsak dan jedel okrog 8000 kalorij/dan (pa same zdrave kalorije). Torej res prečiščeno hrano, brez maščob…. takrat sem imel v 14 dneh, kar težkih 20 treningov… in sem kljub toliki hrani shujšal v tem času za 4kg. drugače pa jem ob normalnem delavniku in treningu, kakih 4000-4500 kalorij.

Največji obrok neankrat, mislim, da ni bil nikdar čez 1500 kalorij naenkrat… pa že zelo dolgo je tega. Če je možno se držim tega, da moj obrok ne presega 600 kalorij. Jem pa 7-8 obrokov na dan, če je možno… enakomerno razporejenih čez cel dan.

LP,
Goran

PS. Ne znam si predstavljati, da bi mi uspelo pojesti 10000 kalorij naenkrat.

s pomocjo marihuane se da… se kako lahko

respectz

Kva si pa to jedu da ti je ratal 10000 kcal na enkrat, dej povej PLEAS?!!!!
Jest sm z enim obrobom zauziu najvec cca. 800-900kcal, cez dan pa cca. 4500.
P.S In kolk cajta si vztrajou na tako velikem vnosu kalorij? Kolk mas kil?

največ kalori kar jih je blo na dan se mi zdi da sm pojedla 2000,drgač pa okol 1000 pa še te vse z šporom potrošm.

največ kalori kar jih je blo na dan se mi zdi da sm pojedla 2000,drgač pa okol 1000 pa še te vse z šporom potrošm.mitja je pisal/pisala:
>
> Kva si pa to jedu da ti je ratal 10000 kcal na enkrat, dej
> povej PLEAS?!!!!
> Jest sm z enim obrobom zauziu najvec cca. 800-900kcal, cez
> dan pa cca. 4500.
> P.S In kolk cajta si vztrajou na tako velikem vnosu kalorij?
> Kolk mas kil?

KLAVDY. In kva te motjo moji pousti a je kej narobe napisan al kva!!!

ma ne vem vec, kaj sm use jedu tiste dve uri eating-rusha..
use po vrsti, salama, kruh, cokolada, sadje, med… karkoli je prslo pod roke…

sam ne mislt naprimer, da gre od 10.000 kcal na enkrat vse direkt u speh – 1kg mascobe… nasprotno, dost energije ze ze porabi za razgradnjo hrane, itak razgradnja poteka pocasi (ker je poln zelodec), dosti pa itak pokuris potem, ker potem ne mores naslednjih ”12 ur” jesti… pa se metabolizem se ti poveca, tako da tudi s tem (dolgorocno) profitiras…

ce jes npr. pohan zrezk pa pomfri, pa se nakonc slascico, pa kasn gost sok se povrh… brez problema dosezes ze v emnu obroku 3-4000 kcal.. tko da 10.000 spoh ni tak problem… seveda je drugac, ce mas majhn zelodcek..

ucasih sm to prakticirov, zdej ne vec, tega ze kasne 2 leti… takat sm dosegu 75 kg. drugace pa imam konstantno okoli 70kg +-2, v najboljsih casih 69kg, od tega samo 5kg mascobe…

sicer pa obcasno prenaziranje… js v tem ne vidim nc tolk zelo zelo slabga… ucasih, ko ljudje niso imeli usako minuto na razpolago hrano, so se morali prenazirati, da so zdrzali do nasljednje prihoznosti (nova hrana, lov…)…

peace & respectz

Pesjan,

Kaj naj ti rečem… ti maš neke svoje vidike in prepričanja, glede tega si precej drugačen od večine. Saj takšni kot so ti tudi morajo biti, mislim… da naredijo s svojimi mnenji in komentarji forume bolj zanimive.

Občasno prenažiranje… hmmm… saj vem kaj imaš v mislih. Lahko je tebi tako razmišljati, imaš očitno zelo hiter metabolizem, zato lažje učinkovito razgrajuješ hrano. Večina pa bi s tvojim početjem kmalu presegla tvojih 75kg, in najbrž hitro začela drugače razmišljati kot ti. Ampak če je to zate ok, in “še” nimaš kakšnih zdravstvenih težav zaradi svojih ekperimentiranj (enkrat bi preveč, drugič premalo)… tudi prav. Mislim, da ti je mnenje večine o tvojih idejah, nekako znano oz. ga slutiš… osebno pa vedno spoštujem vsako odločitev za katerim stoji nekdo s trdnim prepričanjem, ki ga je sposoben tudi utemeljiti.

Lep pozdrav,
Goran

goran, hvala za odgovor…

vse lepo in prav, toda fora ni samo v tem, kdo ima hiter ali pocasen metabolizem..
metabolizem se vseskozi spreminja (razen ob zelo natancnem stetju kalorij in aktivnosti), zato ga je tudi zelo lahko povecati… s pravilnim stopnjevanjem velikosti vnosa hrane lahko vsakemu, s se tako pocasnim metabolizmom, uspe povecati metabolizem, s tem da se ne bi pretirano zredil…

bolj bi povdaril tu pojem ”navajenosti”…
telo lahko tudi navadis na to, da jes npr. en dan dosti, drug dan zelo malo, ter tako naprej… (razlika med dnevoma zelo velika)…
ali take cikle se bolj spremenis… npr. 3 dni dosti, 1 dan zelo malo… ter to ponavljas.. telo se navadi na cikle, kakrsne koli, le da so podobni ciklom, ter trajajo dovolj casa… od tu tudi moje prej opisano 2 mesecno prenajedanje…. nekaj v tem smislu….
kakor koli je telo navajeno, je v redu, na malo hrane, dosti hrane, na take cikle, drugace… to je vse relativno dobro…
najslabse je, ce telo neprestano sokiras z razlicno velikostjo vnosa, tako da se mora telo vseskozi prilagajati na novo, na nov sistem, ter je vseskozi v stresu, ce temu lahko tako pravimo… to je najslabse in to vodi v debelost, ker debeli ljudje, tu lahko vzamemo americane, imajo tak nacin – neurejen – prehranjevanja..

trenutno pa probavam neko zelo ”cudno” tehniko, ki sem se jo sam zmislil.. nekaj v smislu pozitivnega misljenja, problem izgube mascob…
z mislijo (power of the mind) skusam vplivati na telo, da bi kurilo mascobe, oz. mislim doseci povecanje metabolizma… toda ne s povecanjem hrane, toda z dovolj intenzivno mislijo, naj se metabolizem poveca… bomo videli kako bo…
pomoje mi bo uspelo, ker ce dovolj verjames v nekaj, ti uspe narediti marsikaj… sploh pa medicina in znanost pozna clovesko telo samo do ”hormonskega nivoja”, so pa se nizji nivoji… ti se vrtijo okoli misli, dusevnosti… od tu psihosomatske tezave-bolezni, oz tiste ki so medicini nepojasnjene…

sicer je to vse samo moje mnenje, moja razmisljanja in prakticiranja, zato ne jemljite tega kot edino resnico…

peace

Pesjan,

Tvoje razmisljanje in ideje so mi zmeraj dobrodošle. Pravzaprav mi je zanimivo slišatei nekaj popolnoma drugačnega in skreganega z menjem večine. Kar pri tebi cenim je tvoje lastno prepričanje v tvoje teorije… saj verjamem, da če nekdo v nekaj res verjame… obstaja zelo velika verjetnost, da mu bo to uspelo.

Klub temu, da iz lastnih izkušenj vem, da je nekaj resnice na tem kaj si povedal (uspeva pa res malemu številu ljudi)… so te teorije le domneve in niso dovolj raziskane, da bi lahko z gotovostjo trdili, da je res tako… je pa res, da znanost vsega še ni pojasnila.

Vsekakor mi ne pozabi sporočiti kako ti uspeva tvoja nova tehnika (power of the mind).

Lep pozdrav,
Goran

New Report

Close