Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Zasvojenost in pomoč koliko NA DAN spije vaš mož- alkohol?

koliko NA DAN spije vaš mož- alkohol?

To natolcuješ samo zato, da opravičiš svoja dejanja.
Drgač je že otrokom v vrtcu jasno, da alkohol iz zdravstvenih vidikov NI ok.

Zame je vsak, ki VSAK dan mora neki spiti, pijanec. Pijancev je namreč več kategorij in ni pijanec samo nekdo, ki je vsak dan amortus pijan. Kdor ne more brez alkohola, je v kategoriji alkoholikov. In tisti, ki ga pije vsak dan, torej spada med tiste, ki ne morejo brez, torej spada tudi med alkoholike.[/quote]

Vsem dedcem gre najbolj na živce tvoj tip ženske..se zavedaš tega? Ja ker dec pa z veseljem ne spije en pir..kadarkoli in kjerkoli…no ja, mogoče se najde keri bebo, ki ga je mogla kera natrenirat abstinence…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Za brezveze ni nikoli….edino za največje škrtice, ki še sebi ne privoščijo…[/quote]

Bolano! Kot da je le in samo alkohol naj naj. Tvoje oobzorje pa ni glih baš široko!

R

Nič ne opravičujem svojih dejanj, to je za zdravje in tega se ne da zankat. Ko sem imel pred leti ugotovljen holesterol, mi je zdravnica rekla, da sem za tablete še premlad, da pa lahko kak črn vinček ruknem vsak dan. No in sem ga rukal in holesterol je izginil. Ker pa je preventiva boljša kot kurativa, sem sedaj na pivu zaradi ledvic in mehurja, da o prostati ne govorim.

Ampak ne morem verjet kaka čistunska klientela je tukaj, vsi možje pridni, ne pijejo….delajo, od kod potem toliko jamranja. Jaz pravim, da ni hujše ženske od tiste, ki moškemu tečnari zaradi parih perčkov za zdravje na dan…rade bi nas čim prej spravile s poti…:).

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Moj pije le na morju-pivo2-3 na dan:-)…doma samo ob nedeljah 1dl rdečega vinčka, in še to ne vsako nedeljo. Ravno tako jaz.
Ko/če pijeva, pijeva skupaj. V gostilne ne hodiva.

Za brezveze ni nikoli….edino za največje škrtice, ki še sebi ne privoščijo…[/quote]

Bolano! Kot da je le in samo alkohol naj naj. Tvoje oobzorje pa ni glih baš široko!

R[/quote]

Ko pijem pir ali špricar , tud slučajno ne pomislim na alkohol…na alkohol pomislite alergiki….
še dobro da so izumili takšne pijače…ne prestavljam si da bi moral poleti, ko žge in ko se dela lai pa na kakšni žurki, spit 5-6 l navadne vode ali soka….ZA KOZLAT!!!!

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Nič. Tudi piva ne pije.
Skupaj sva 15 let pa sem ga videla 1x s pivom v roki.

Nekajkrat na leto,ko ima kakšen frend rojstni dan, se ga napijejo do konca.

Moj za razliko od vaših na obiskih ne pije, ker vozi. Spije pa, ko je doma. Sem tudi opazila, da spije več ko ve, da ne bo sexsal 🙂

moj se ga “nalije 2-3 krat na leto ob kakšnem posebnem dogodku”, drugače pa največkrat po nekaj mesecev nič, poleti kakšno pivo na teden, tudi na morju nikoli ne pretirava… mi imamo 20 litrsko cisterno za vino, pa se nam je že dvakrat zgodilo, da se je vino po enem letu pokvarilo in smo zlili vse proč-pozabiva spit tud kakšen kozarec ob kosilu-enostavno se ne spomneva.
Velikokrat pa si privošči brezalkoholno pivo- 3-4krat na mesec recimo

Moj sploh ne uziva alkohola iz zdr. razlogov …jaz pa ravnotako ne iz drugih razlogov -> sem kot otrok bila prica vsak dan nasilju zaradi alkohola 🙁 Sem pa vesela, da ga ne jaz ne moj partner ne uzivava.

Ma je to sploh mogoče. Pa to noben ne pije.?????!!!!!!
Mogoče pa ženske zato????

To se pravi vsak dan.Ha,haaa

Monovke so popolne, enako njihovi možje….par pijančkov se nas sicer najde tukaj, samo to smo pač deci….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Veš mogoče pa pijejo, samo njihove žene tega ne vedo. Doma so pa itak najbolj pridni…
Sploh pa, katera bo priznala.

Tiste, katerih možje pijejo, se seveda ne bodo v tej temi s tem hvalile. In ker smo zgoraj od enih ženske obtožene, da smo zoprne in težakinje – ne da smo preveč nestrpne do alkohola, še veliko premalo smo, zato pa je toliko žena poročeno z alkoholiki, najmanj kakšnih 200.000.

Faca.

To sem napisala ISKRENO a je tako tezko dojet? Ali moram v detajle? Moz ima neozdravljivo bolezen in veliko zdravil , mene je oce zaradi pijanosti pretepal in psihicno uniceval…a vam je zdaj jasno? Smo pac izjeme in bi bilo lepo ce ne bi vsepovprek ljudi samo obsojali. Nimam pa cisto nic proti tistim, ki pijejo alkohol v zmernih kolicinah, pravijo celo, da je kozarec rdecega po kosilou zdravilen..hmm morda pa je res.


nekako toliko

Problem pri alkoholu je ta, da se človek SPREMENI, ko mu procenti pridejo v možgane. Moj je že po enem piru tako tečen, da ga težko prenašam, si ne predstavljam, kako bi bilo, če bi VSAK DAN morala prenašat deca, ki bi imel v riti 3 pire ali pa liter vina … Bruh…

Drugo je žurka parkrat na leto …

eni pa postanejo potem bolj prijazni, te potem ne bi motilo?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Moj ne pije alkohola. V enem letu ne pride na liter vina – to je edino kar sprejme v službi, ko kakšen kaj praznuje.

New Report

Close