Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Koliko časa se čaka izvid mamografije

Koliko časa se čaka izvid mamografije

Bila sem na mamografiji na Onkološkem inštitutu v Lj. in me zanima, koliko časa ste čakale na izvid?
Ali bi morda čas čakanja moral kaj pomeniti?
Namreč moja zdravnica me je pod nujno poslala na pregled na OI in sedaj čakam na izvid že tri tedne pa ga še vedno ni!
Hvala vsem!

Pokličite na OI ali svojo zdravnico oz. Onkologinjo, pač tja od koder ste bili napoteni na mamografijo.
Taščo je pred leti na mamografijo poslal konzilij OI, bila je na vrsti isti dan, izvid je bil pri njih v roku nekaj dni, mislim da v 3 ali 4ih dneh. Bil je negativen oz. Vse ok.
Lp

‘Samo ena z vprašanjem’, jaz na vse izvide (preiskave delam na pol leta) čakam okoli tri tedne, še kakšen dan več včasih. Mislim, da to ne pomeni boljšega ali slabšega izvida.
Želim ti, da bi bilo vse ok. Pa tudi če ne bo, ni za obupat .. za mano je operacija, kemoterapija, obsevanje … in dobri izvidi po teh preizkušnjah:)
Srečno!

Hvala vam za odgovore, klicala sem po telefonu…. nato me je nazaj poklical zdravnik. Imela že UZ in punkcijo. Izvidi slabi oziroma ne morejo določiti. Sedaj čakam, da dobim vabilo na debeloiglno punkcijo.
Morda kdo ve, koliko časa se čaka na vabilo na biopsijo in koliko časa se čaka potem na izvid?

New Report

Close