Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Koliko časa potrebujete do orgazma?

Koliko časa potrebujete do orgazma?

Vem, da je to še eno banalno vprašanje, vendar sem zelo radovedna, koliko časa potrebujete ženske do orgazma – pri samozadovoljevanju in pri spolnem odnosu brez dodatnega draženja ščegetavščka (se pravi, samo s sexom ven pa not).

Pri meni je tako, da pri samozadovoljevanju dosežem vrhunec zelo hitro (tudi v minuti, če sem razpoložena), pri “golem” sexu pa traja dlje (kaj pa vem, meni se zdi celo večnost, mogoče 10 minut s premori).

Kako pa kaj moški?

ave

no, pri meni je tako zelo različno koliko časa traja do izliva-orgazma, da bi težko rekel kakšno pametno cifro. giblje se nekje med 3 minute in pol ure ali več. odvisno tudi od tega, kolikokrat zaporedoma se sexa, pa tudi od razpoloženja.

kar se pa tiče mojih izkušenj z ženskimi orgazmi pa je stvar taka: ali ga ne doživi sploh ali pa se čas giblje tudi nekje med 15-30 minut.

toliko o mojih izkušnjah.

janez

Rožca!

Zato pa imate ženske ščegetavček in še kašno erogeno cono. V tem je tudi razlika, zakaj ti pri samozadovoljevanju hitro “pride” pri “not pa ven” pa ne. Spolnost je dajanje in jemanje. Tudi moški mora kaj dati, ne samo not. Ne bi bilo slabo, če bi se tvoji ljubimci malce poučili, seveda pa to lahko opravite skupaj, ker bi utegnilo biti še vznemirljivo.

Drugače pa je orgazem bolj v glavi kot kje drugje.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik iz drugega foruma

Brez skrbi, da od svojega moškega zahtevam nekaj več kot le “ven in not”. Mene je bolj zanimal čas brez dodatnega draženja ščegetavščka – pač tako iz radovednosti. To se včasih namreč tudi zgodi, če seksaš v avtomobilu ali v gozdu,…

Čas do orgazma je pri vsakem posamezniku različno. Vse o tem lahko izveš na SPOLNOST.COM

v roku 5min min dozivim orgazem z drazenejem scegetavcka…precej mocam stara sem med 20 in 25 let….

V povprečju rabim pol ure do uro do orgazma. Je pa pri meni zelo odvisno od odziva pri moji partnerki…
Včasih, ko ona dobi svoje, ji pade zagretost in potem pade zagretost tudi meni…

Z bivšo je bilo pa drugače, ona je po 30 minutah že nekajkrat dosegla vrhunec, ko jaz šele prvega…

Sem se pa pri obeh vedno potrudil z nežnimi dotiki in ostalimi stimulacijami…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close