Najdi forum

zanima me koliko od vas punc (in magari tudi tipov) imate obrito tam spodaj?

ker moja punca JE obrita (cela, tam spodi) in po pravici povedano si ne morm vec predstavljat z vso… kosmato 🙂 (ja ok, sm se razvadu)
no sej potem sm se tudi jst in ko sva bla oba obrita je spolni odnos… waw 🙂 (mimogrede, priporocam!)

to me zanima bolj tko… za statistiko… al sva midva nenormalna proti vecini, al sva kar lepo delcek te… vecine 🙂

no?
LP

niceguy je pisal/pisala:

> zanima me koliko od vas punc (in magari tudi tipov) imate
> obrito tam spodaj?

Iskalnik (povezava Iskanje malce višje) nam pokaže 47 zadetkov. Ta tema se pojavi vsake toliko – prav tako še dolžina/debelina penisov ter vse na temo analne odprtine.

Iskalnik je namenjen preverjanju, če je bila tema že obravnavana ali ne.

Sama imam vedno do čistega obrito muco,pa okrog ritke sem tudi vedno gladka,
saj se tako fino počutim,pa partner je tudi zadovoljen,ko mu dlake ne zakrivajo
pogleda na obe luknjici.Tudi partner se redno brije,do čistega.

klara: hvala za odgovor 🙂

atasmrk: fuj!
ne ok, se hecam, drugic bom pogledu! sicer sem pogledu ostale teme na hitro ampak nisem nasel tocno tega kar sem prasal! pogledal sem samo 2-3 teme! bom… drugic…

LP

Jaz si nekaj malega pustim za povrh, okoli sem pa gladka, tudi partner se včasih postriže. Moje mnenje je, da je tako za oba boljše tako pri oralnem kot navadnem sexu.

ja jz se brijem tko ob straneh da mam pol irokezo:))če veš ka mislim…tipa pa nimam trenutn drgač mi je pa skor vseen.no ni mi glih fajn če je čist pobrit če pa je ful kosmat pa spet ne.tko pristrižen-kot jz:)

Klara kako pa teb rata se okol ritke pobrit ? a ti kdo pomaga ?

nismo tu vsi že stari znanci, eni to beremo (zelo) občasno, pa tudi vedno novi uporabniki prihajajo. taki ne gremo najprej na iskalnik gledat, če je ena tema že bila obdelana. pač pogledamo zadnjih nekaj (deset) tem in dodamo kako svojo. nekatere teme so bolj popularne od ostalih, zato se pač ponavljajo. pa kaj, če je bila ta tema že nekajkrat, zdaj so na forumu novi ljudje, z novimi mnenji… tudi mnenja se spreminjajo skozi čas

sass

Lilly: meni, ce se bi moru brit po ritki mi pomoje niti v sanjah ne bi ratalo! 🙂 sicer pa jst mojo obrijem po ritki potem ko konca ona s taglavnim delom! pa se pase :))

sass: imas vec kot prav! en tipicen primer: jst par dni nazaj! 🙂

LP

Včasih me okrog ritke pobrije parter, sama pa to naredim tako:
ogledalo daš na tla, počepneš nadenj in se lotiš dela. To me tud zelo vzburi.

ste vedli da je pri dezavuju slika iz enega ocesa pride pred sliko od drugega..zato se nam zdi da smo to ze doziveli…

al se pa res en z matrico igra ;D

dodatek-

ampak ni za bat dokler ne pritisne reset al se mu pa winsi ne obesjo 😉

dodatek-

ampak ni za bat dokler ne pritisne reset al se mu pa winsi ne obesjo 😉

Metulko Humor by: Microsoft’s Joke™

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close