Najdi forum

zgleda tko:
prvič ce je dobra roba, hudo, poletiš v nebo, jasno ti je vse, dojameš ds biu čist gluh in da ma svet drug zvok, enostavno bolši lepši…no ja nis lačn p zaspan
seveda kr je hudo dobr si rečš: vau to mo p kdaj ponovu…
pa cz mesc spet…pa spet in naprj
naenkrat dojamš da ni več tak hud filing k prvič ko si letu, no pa ga probaš ujet ta filing, sj drgač nebi tega delu c nep blo tko dobr…
…skratka point no return je ze mimo tuki…
nemors se upret da nep loviu ta filing,pa makar 10g u veno u eni noči,skoz iglo v roko,
(nebom razlagu kaj rata od roke ko s zadet in kolješ z iglo po njej ko nečutiš,žile pa ni k se skrčjo)
ce ti srce zdrži in telo
BLACKOUT
MEU SM VLIK SREČE
zbudu sm se na tleh doma vse krvav okol po tleh,ob meni pa objokan obraz, zavest je prsla nzaj,
baje sm reku besedo: REŠILCA potem pa
so bli ob meni resevalci in polcaji (ob OD vedn pridejo zravn)
pelal so me n urgenco, 3 dni sm kumi dihu vse me je bulel, nism mogu spat niti jest JEBEN RECOVERY
nism se zavedu da sm su predelc
od takrt pa do zdj nc vec kouka, čist od takrt

Lep pozdrav.

Bili so časi ko smo se med vikendi in kdaj pa kdaj med tednom kr igrali z belim, od večera pa do jutra.
To je trajalo nekje leto in pol predno sem rekel KONEC!!! In zdaj je minilo že skoraj leto dni in držim se še vedno svoje odločitve in sem prepričan da se je vedno bom. Nimam več nikakeršnje želje po belem in sploh me več ne gane, vendar ko sem prenehal z konzumiranjem me je zadela depresija. Minilo je že skoraj leto in še kr ne mine včasih je malo boljš včasih pa prav moteče. Kako dolgo še se bo to dogajalo?? od teg sem že utrujen:-/

vztrajaj!

Uporabniki kokaina se sploh ne zavedajo ali pa se nočejo zavedat kaj je sploh zmešano v snovi, ki jo vlečejo skozi nos kadijo ali injekcirajo. Dobro je vedeti, da je vsaka trda droga veliko bolj nevarna za telo psiho in sposobnosti posameznika. V kokain prekupčevalci mešajo od speed-a, moke, mletega sladkorja in tudi STRIHNINA(strup proti glodalcem(podganam in mišim)), da dobijo večjo količino pri katerih na živalih povzroča hude krvavitve organov v telesu. Tisti ki to z veseljem uživate, vedite, da boste slej kot prej zboleli za boleznijo organa v telesu, tisti, ki pa še niste poskusili pa vam svetujem, da se ga ne dotaknete, ker uživanje kokaina postane zelo visoka cena kadar več ne morete pravilno funkcionirati.

kdaj si odvisen

Povejte prosim glede svojih izkušen. Moj mož ta vikend je bil zelo zadrogiran. Celo noč je mešal kokajin, marihuano in žganje, nič ni spal in se super počutil. Prepričuje me, da je to probol prvič. A je možno, če človek prvič probo kokaji in mesa to v tak koktejlj, pa mu nič ni, pa brez problema zdržal.

Ja itak da ni prvič probal, tim ima dobre izkusnje.
mi smo isto konzumirali kokain in alkohol, zelo mi je zal zaradi tega, uničiti vse, telo, psiho, delo, denar….čisto vse ti uniči
To je največe prokletstvo kar se ga daje današnji mladini.
Preprodajalci so pa taki debili da dajejo v kokain, nevarne kemikalije , kreatin, živalske hormone….samo da bi čim več zaslužili…ljudje zaradi tega umirajo….to nebodo priznali niti dilerji niti zdravstvo ker je pomoje tudi država vletene v preprodajo droge ki prinaša milionske in milionske zaslužke……pazite se, čim dlje od droge in od ljudi ki jo kunzumirajo

Jaz sem ga uporabljau 5let usak dan plus heroin tko dam.u k totalno biu

New Report

Close