Najdi forum

Ko vara mlada slovenska mamica

Vem kako je to, sem bil točno na tem, dva majhna otroka, doma bmna videz vse ok,, ona pa se je okoki z drugimi pajsala

Ne  vtikuj se v tuja življenja!!!

Vsaka zadeva pride enkrat na plan. Prej pride, bolje je za vse. Ker kasneje je lahko še večja jeza.

Jaz sem že bila prevarana, vem kako je, pa sem vseeno mnenja, da se nimate kaj vtikat. Če mu je namenjeno, da izve, ga bo informacija že dosegla (tudi brez vas).

Dokler ne veste razloga varanja, se nimate kaj vtikat. Sama sem mnenja, da v kolikor ni rojena varalica, kar bi zih njen mož do sedaj že moral vedeti in ukrepati, potem obstaja za varanje tehten razlog. Sama se zelo strinjam iz videa v članku, da so za varanje krivi vsi, torej tudi mož, ker očitno med njima nekaj ne štima: https://sensa.metropolitan.si/osebna-rast/zakaj-odpuscanje-ne-deluje-odgovarja-matej-skufca/?utm_campaign=Echo-Sensa&utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1672411925

Pa saj nista srecna, ce ga pa vara

Absolutno povejte. Varajo namrec narcisoidne osebnosti. Moz sigurno kaj sluti, ampak ga ona vsakic zmanipulira. Jaz bi povedala, takoj. Tudi meni so povedali za ex moza. Sem bila hvalezna. Povejte mu, takoj

Objava čaka odobritev

Tocno tako je. Folk nima vec jajc povedat resnice. Meni je npr. na ona on portalu pisal moz od sodelavke. Ker mu je bila moja profilja vsec. Kap me je, saj mi je sodelavka vedno govorila, kako srecna druzina so…. TAKOJ sem ji sporocila, kdo mi je pisal. Rekla mi je HVALA in znorela nad njim…

To pač poveš in potem se ne brigaš več kaj kdo naredi z to informacijo. ker je zakon javna morala. In ravno zato se nekdo poroči da pove naglas in lahko tudi drugi ščitijo njegovo mirno zakonsko življenje. Tukaj ste pa navadne usrane riti.

Vi butalci ste pa individum-fašisti in jemljete to kot neko svetinjo in liberalnost. NE! To ni njena pravica sama po sebi da se lajha okoli vsem na očeh kot poročena ženska.

New Report

Close