Najdi forum

Ko vara mlada slovenska mamica

Take stvari se ti zgodijo, če si predober do ženske.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Izmišljena zgodbica.. da se utrdi splošno biblično prepričanje grešnost ženske. Tipičen stereotipen prikaz “popolnega moškega” in grešne ženske.
Ker ja.. popolen moški po nekem magičnem čudežu vedno izzove žensko, da postane grešna.
Debilno.

Nobeno varanje se ne zgodi 100% z ene strani. Vedno sta za Tango potrebna dva, pravi angleški pregovor.

V osnovi pa imamo pravico spreminjati zgolj sebe, že v lastnem partnerstvu. Kaj počnejo drugi pari, kakšno življenje živijo, niti približno ni naša stvar.

In če je naše partnerstvo zadovoljujoče, zakaj sploh bi se obremenjeval z življenji sosedov, sodelavcev?

Zadovoljen človek se ne vtika v življenje drugih ljudi.

De omnibus disputandum..
Objava čaka odobritev

Nevem zakaj se toliko obremenjujes ,si mogoce ljubosumna?Ce te res toliko moti povej nadrejenemu in mogoce ji bo dal v drugo izmeno da se ne bosta mogla srecevati na delavnem mestu

Ljubosumje je huda reč a ne?

Je pa zanimivo, kako se vsem računi polagajo…. on kupuje, on skrbi, pri njemu živijo, on kupuje plenice, ob kuha, on sesa,  ona ne dela nič, ona se vlači, ona se nastavlja, …. kdo te račune polaga?  So kamere nastavljene?

Primitiva na višku. Daj si najdi svoj lajf.

Ti pa velik veš, presenetljivo veliko podatkov imaš , kje , kdaj, s kom…

Težko je to gledat, a pravice vtikat se nima nihče. Najprej se pol hočejo ločit in cela drama pol se pobotajo, ko zaljubljeni najstniki vse počnejo skupaj najbolj pametni in delijo nasvete o zvestobi in zakonskem življenju dokler spet kdo koga ne prevara in to se vtri na približno pet let. Trenutno v izteku runda 3. Sta pa v zakonu vedno 2 in TH cote še niso zagotovilo da je zakon srečen. To bi blo preveč enostavno. Pa kar draga marka je😉

Presenečeni bi bili, koliko mladih parov ni v monogamnih razmerjih… Jih kar nekaj poznam, ko sta se oba strinjala, da se fukata tudi z drugimi osebami in živita čist ok družinsko življenje. Vsakemu svoje, malo več odprtosti in sprejemanja ne bi škodilo. Sploh ker to ni vaša jebena stvar.

Moja babica je v miru in sreči dočakala 95let. Pa veš zakaj? Zato ker se je brigala zase in za svojo družino!!!!!  Ta stavek si vsak dan preberi pa ti bodo odlegli tuji problemi, ki se te ne tičejo.

👏👏👏

zdravo!ne vtikujte se v tuje zadeve,vsaka taksna stvar prej ko slej pride na dan.naj vsak pred svojim pragom pomete,bo imel kaj k delu.lp.

Odgovor na objavo uporabnika
Varalica, 26.12.2020 ob 21:11

Kaj mislite o mamici stara je 27let, dva mala otroka, fantek in puncka, zivi z ocetom njenih otrok pri njemu z njegovo druzino, on skrbi za druzino, kot bi si vsaka zenska zelela, je delaven in vzgleden moski,da ji vse, oblaci se v firme tako kot ona ueli, npr v th, v bistvu kupi oblacila on za celo druzino, da so obleceni kot zeli ona,ona pa ga vara z sodelavcem in se z njim v sluzbi dobiva, videli so ju tudi ko sta sexala v nocni. Ona pa se dela lepo in na videz kaze kako so srecni doma, kako so lepa druzina, na fb daje slike kako so skupaj, npr spekla mu je torto za roj. Dan s srcki. Npr, za hrbtom pa mu pocne te stvari..v sluzbi pa nam razlaga kako lepo se imajo doma Kaj mislite,kaj je z njo narobe, mu to povedati?
Nas ki delamo z njo, vse to moti in ze dlje casa razmisljamo, da bi mu to nekako povedali, niti nevemo kako, kaksna ideja?
Najhuje je to, ker tega niti ne skriva z sodelavcem, se mu nastavlja, zanj se ureja, kar se prej ni ko se to ni dogajalo, ko je v nocni, hodi za njim, nonstop si piseta, ce npr. Nista na isti izmeni
Kaj bi bilo najbolje? Ni prav, da to dela svoji druzini? Je sploh prav kaj storiti, ali bolje vse pustiti na miru?

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Pozdrav…

Ne vem, raje sodelavca ki se dobiva z njo kaj opomnite … če pa nič ne pomaga… bodite tiho…

razdrli boste zakon VI.. ne ona ne on…. se bodo pa sami zmenili…

Delam na takem mestu kje vsak dan oddajam sobe za dnevno bivanje…. kaj šele jaz vidim… in še kako znane javne osebe…. treba biti profesionalen… vse je to njihova stvar.. NE NAŠA:: NE VAŠA….. sodelavcev…

Ne vtikuj se!! Mislim da nimaš te pravice in ne razbijaj družine, saj če ni favsije je za vse dosti…

Vsak ima pravico izvedet ce se mu kaj dogajaa za hrbtom in bintudi si vsak zekel da izveee. Ni to vtikanje ampak jajca ker upa povedat. Zalostno je da ljudje rajs pustijo in ne vidijo nic njega pa vara nekdo ki verjame vanj jn vsee nekdo.pa se posmehuje za hrbtom ljubljeni osebi, smobres tako necloveski postali. Zalostnooo.

Moje mnenje je da poves.Jst sem imel podobno zadevo, in sem bio hvalezan ko so mi povedali kaj se dogaja. Zdaj je vse na tebi, po moje ni fer da ga vlece za nos…….

vsak si zasluži resnico ….. vsi ,ki pravijo , da bodite tiho , se pač s takimi dejanji strinjajo ,ker verjetno tudi sami počnejo isto 😀 …… le sporočite anonimno , naprej , bo pa že dotični gospod ugotavljal ,koliko je resnice ….. dejstvo pa je , da je krivda , pač na človeku ,ki vara in ne na tistemu ,ki pove resnico …..

Pozdravljeni,

osebno prav je, da mi po-znanec ali prijatelj pove tisto kar mora. Kaj nas pa druži v službi/družbi/… – iskrenost, pomoč, sočutje…

Vsak ki premore kanček odgovornosti ve, da odreši z resnico nekoga bremena prevare/manipulacije/igre, v katero se je nekdo zavedno spustil že pred tem. S tem, ko poveš iskreno tudi končas skirto/prekrito. S tem se postavi tudi začetek novega živlenja (naj bo to konec veze ali na novo začetek).

Vsi, ki pravite – brgite se zase – ste “ne moralni”.  nap. “če bi nekdo nekoga kloftal na cesti, bi šli tudi mimo!!! Celotna družba trpi za manjkom morale in poguma.

Lp J

 

nevem, jaz nebi povedala.. Edino, če bi mi bila ta ženska dobra kolegica, drugače pa tako soditi.. pa nebi

Vsi tisti, ki pišete, da naj se ne vtika v življenja drugih. Kdo ste vi, da boste njej govorili kaj naj dela. Če želi povedat, potem naj pove. Če ne, pač ne.

Mogoče pa je to njun fetiš. Hotwife. Ste vsi zagrenjeni in zaprti vase,… brigajte se zasebe

New Report

Close