Najdi forum

Pozdravljeni

Veliko stvari se mi poraja po glavi,nevem kam me to vse skupaj pelje,ce sploh kam. Se sama nevem,kdo bi vedel..

Skratka..moja zivljenska zgodba je dost bedna. Odrascala sem v enostarsevski druzini. Oce in mana locena odkar vem zase. Imela sem zelo nesreco v zvezah. Se vrtela v zacaranem krogu nasilnih partnerjev in pri zadnjem primeru ni bilo nic drugace.

Postala sem samska po 2letni nasilni zvezi. Spoznala novega in tukaj se je vse skupaj zacelo…na zacetku med in mleko,me zasipal z darili,potovanji,lepimi besedami,gestami,..on locen in z enim otrokom,jaz samska brez otrok. Nisem se zavedala da bo to spoznavanje obrodilo sadove,res ne. Jemala sem vse skupaj kot nekj lepega in brez obveznosti. Pocasi sem se zacela zaljubljati in on tudi. Sprejela sem njegovega sina (takrat je bil star 9let),vselila sva se skupaj in happy family (kao).

Bivsa zena je bila kronik,tabletomanka in psihicno bolana. Ko sva midva zacela je to samo se eskaliralo. Je nagajala ampek ne v taki meri da bi se sekirala. Sem pozrla..

Po nekem casu sva se odlocila da delava na otroku. Oba sva si zelela. Jaz sem zanosila. V tem casu mi niso podaljsali sluzbe in se na bolnisko sem sla ker se mi je posteljica luscila in sem krvavela. Skrbelo me je kaj bo. Partner takrat je pritiskal name da naj hodim na razgovore,da ne bo on vsega zmogel..skratka,stresa sem imela na pretek. Kasneje sem dobila se hipertenzijo in diabetes. Vmes se je stanje z bivso zeno zelo podlabsal v smislu da ni skrbela za otroka ko je bil pri njej,alkohol ipd ipd. Zadeve so sle na sodisce. Borbe,zajebancije take in drugacne. Jaz noseca rizicno. Spet stres in sekiranje. Podpore njegovih starsev nisem imela. Mama me ni marala kot ni marala niti nobene druge do zdaj. Ni se zanimala zame kot nosecko,me ni nikoli poklicala in vprasala kako sem ce kaj potrebujem. Se ko sta prisla z mozem na obisk sem morala kuhati kosilo. In mojemu tedanjemu partnerju se to ni zdelo nic takega. Ceprav sem si jaz zelela da se postavi zame in me kot nosecko cuva.

No,v 5. Mesecu sem dobila sluzbo in financni pritiski so se zaceli,z njegove strani. Denarja ni imel,ceprav je sluzil 2k. Jaz pa sem prejemala 740eur.

Rodila sem predcasno,2 meseca prej v xy kraju z urg.CR. Mali junak je bil 2 meseca na intenzivnem oddelku in jaz v apartmaju. Tezko mi je bilo,zelo. Borila sem se s hormoni,zalostjo,jezo,razocaranjem,obupom..in sem bila zelo obcutljiva jezna in zalostna. Od njega nisem dobila custvene podpore,to kar sem rabila. Se govoril mi je da tega ne bo prenasal da ostale niso take. Sama sem bila. Osamljena. Tega mu nikoli nikdar ne morem oprostiti. Bil je otopel in custveno odsoten z mislimi na sodiscu in pri odvetniku. Takrat je dobil tudi sina v polno skrbnistvo.

Zacele so se tezave v financah. Pritiskal name da premalo prispevam,da on daje za vse. Od mene pricakoval da dam vec kot zmorem. Vdak mesec pritisk in stres. Veckrat sem bila brez hrane primerno za mamico in tudi v nosecnosti ko sem imela diabetes,veckrat brez denarja da sem si morala sposojati od prijateljic.

Ko sem rodila in prisla domov je delala po cele dneve. Delal je od 8-16 in kasneje se Glovo vozil do 22.00 ponoci. Jaz sem bila sama z novorojenckom,njegovim sinom,po carskem rezu,..skratka obup. Tudi denarja ni bilo vec. Se zmeraj je pritiskal name da grem cez svoje zmoznosti. Bila sem cisto na tleh. Se zdaj nevem kako sem zdrzala. 😔

Pritiski so se vrstili. Jok in depresija se je poglabljala. Kazala sem mu racune kam dam svoj denar,mu kazala spletno banko v upanju da me bo razumel in me nehal pritiskat v kot. Ker nimam. Ker ne morem dat. Te pritiski so se samo se stopnjevali. Na izlete nismo hodili. On pa si je kupil avto na lizing za 400eur na mesec. Jaz nimam izpita za avto in ne vozim.

Bila sem v tem casu ze 5x na csd in vsakic isto-za ristih 5 minut sem dobila pogum d agrem stran,potem pa spet po starem.

Ni mr podpiral pri mojih podvigih. Govoril da smo druzina a to je bilo samo na papirju. Vzel mi je otroske dodatke. Kao ni vedel ko je vlagal…tako da je dobival se 80eur vec na mesec,in roko na srce ni slo za dojencka. Imam obcutek da s eje na racun statusa druzine okoristil. Z njegovim sinom od prej sta hodila na izlete,na potepe. Mene in najinega sina kot da ni bilo. Ne recem,je lepo poskrbel za dojencka ko sem bila od doma po opravkih. Njegovemu sinu nisem smela rect nic kar se tice dela doma in je bilo zmeraj kaj mu tezim da ga pustim na miru. Otrok bpgi hodi k psihologu. Nima mame takorekoc in tudi oce je totalni narcis. Zal mi ga je,a moram misliti nas ein na dojencka.

Tako da,sem ae odlocila da grem. Nimam kam it. Sla bom v materinski dom. Sama bom ostala z otrokom,vem da bo tezko a moram. Nocem da postane tako kot pri bivsi zeni in pri njunem otroku.

Kaj vi mislite na vse to?

 

 

New Report

Close