Najdi forum

Rajši jo daj dol.

Res? Čudno, moj je namreč dokaj občutljiv pa ni nobenih problemov. Oči se mu solzijo, ampak to je zaradi dlak, ne zaradi frontlina.

Ok, tks!

Je verjetno da zaradi stalne mokrote. Jaz teh problemov nimam, mojim psom super delujejo. Delovanja ne prekine normalna mokrota, vsakodnevno namakanje pa sigurno. Ne uporabljaj je v kombinaciji z drugimi insekticidi ali podobnim, lahko pa jo skupaj z bio preparati.

Hvala Dogy! Sem včeraj med kupom opravkov pozabila iti še do veterinarja po Frontline, pa sem potem kupila v Semenarni neke ampule, ki so baje povsem naravne. Ne piše nič, kako deluje pri psih, ki se ne morejo upreti vodi, sicer pa jih baje kar pohvalijo. Bomo videli. Pa to ovratnico sem mu zaenkrat še pustila kar gor, ga bom pa opazovala in če bo reakcija, jo takoj snamem.

Najboljše izkušnje sem imela s Frontline SPRAY-jem, ki se ga ne dobi v prosti prodaji (je treba iti čez mejo oz. poiskati kje pri nas pod pultom), Frontline ampule pa mojemu psu niso nič pomagale (baje ima posebno kožo). Proti bolham pa so bile kar uspešne tablete PROGRAM, ki ne ubija bolh temveč jih sterilizira, tako da se ne razmnozujejo več.

New Report

Close