Najdi forum

Jaz sem tudi danes dobila samo pipo….nic pa jedilnega pribora….nihce se javi ne na telefon ne na email….lopovi in barabe….nikoli vec nic ne narocim….kaj pa delajo inspektorji pri nas in pa furs….sramota…to je kraja

Kako sprožiš postopek da ti ta firma KLIK PONUDBA vrne denar?

Hvala za odgovor. Ker sem mi gre za 100 €.

Potrebno jih je prijavih. Nategnli so že na stotine ljudi.

Sem narocila 2 stvari pri njih.
Eno dobila poskodovano in neuporabno, drugo sploh nisem. Placala pa sem obe.
Gre za cca 30 eur nakup.
Sedaj jih nategujem nazaj. Narocam in ne prevzamem, tako tudi vsi moji znanci. Naj na kliku placjujejo postnino gor dol in se zajebavajo.
Enako preporocam tudi vam. Nagovorite vse vase znance, da narocajo, a ne prevzamejo. Naj pusijo na postnini barabe. Morda tako se jih hitreje resimo. Ker inspekcija ne deluje, a tudi zivce treba cuvati. Mascevanje pa je precej slatko :)))

Ja na to temo je veliko za napisati cakam paket ze 21 ddni uredu razumem bili so prazniki itd ampak 31.12.2019 mi nekdo na gmail napise da dobim naslednji teden ta teden ni bilo nic vceraj mi na fb napise nekdo dobite naslednji teden razocarana seveda nisem placala prej vedno dam po povzetju
Ker nocem da me nategujejo stevilka kot pravite odklopljena in razocarana sem sm ze narocila ampak dobila u 3 dneh zj pa studeram da bi preko nekoga drugega narocila pa da vidimo svojega nebom prevzela naj ga placajo si sami ker je to visek usega nevejo kje je paket in mislm da ga tudi poslali niso me pa zanima kje najti od kakega glavnega kak kontak

Firma ne obstaja, to en človek nateguje ljudi po Sloveniji.

Naročila par izdelkov, ker nisem bila zadovoljna s kvaliteto sem jih vrnila, od takrat (2-3 MESECE) pa malo dopisovanja brez konkretnih odgovorov, denarja pa od nikoder.

ODSVETUJEM!!!

Objava čaka odobritev

Tudi jaz sem nekaj naročil-oblačila, ni bilo pravih dimenzij in jim paket poslal nazaj, jih obvestil po e-mailu(tudi Kelmar), vendar od njih ni odgovora, kakor tudi ne vračila denarja.

Katastrofa.

S tem bi se neka inšpekcija lahko malo poigrala…

New Report

Close