Najdi forum

Kje zavarovati??

Spoštovani!

Sem novopečeni šofer, kupujem nov avto in zanima me, koliko stane popolni kasko za avto cca.3 MIL SIT,ki bi vključevala tako zavarovanje proti kraji, toči, tretji osebi, nalet živali…in podobno (Nimam nobene bonitete).
Ali mi lahko predlagate kakšno zavarovalnico, ki v primeru kakršnekoli reklamacije odreagira ažurno in ne zavlačuje kot pravijo, da to dela naša največja zavarovalnica!

Hvala za vaš odgovor in LP!

Kasko zavarovanje lahko sklenete kot osnovno varianto in pa kot razširjeno varianto(polni kasko).Za pripravo izračuna je potrebno podati vse podatke o avtomobilu,zato vam na žalost ne morem podati niti približnega izračuna.
kKo pa boste kupili avto, se lahko zopet oglasite.
Vse zavarovalnice morajo izpolnjevati tisto,kar je v pogodbah dogovorjeno. Res pa je,da se včasih kakšna stvar zatakne, najpogosteje takrat, kadar manjka kakšna dokumentacija.
iIn naloga zavarovalnih zastopnikov je, da te zadeve rešujejo skupaj s strankami.
Jaz bi sklenil tako zavarovanje pri z.Triglav ali z. maribor.
toliko zaenkrat,pa lep pozdrav

Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Hvala za odgovor!

New Report

Close