Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kje vse ste ze seksali?

Kje vse ste ze seksali?

Naslov teme pove vse….napisite kje vse ste ze seksali, s povdarkom na kaksnih nenavadnih krajih in mestih.

Meni osebno je blo vedno najbolj vsec na kaksnih mizah, v avtomobilu mi pa nikoli ni kaj prevec ratalo…

Ej ta tema je bila že nekajkrat obdelana.
Poglej starejše novice..

No pa vseeno….v avtomobilu mi je bilo vedno super, posebaj poleti, ko je toplo, vsa okna dol …., potem na bazenih, v kabinah za tuširanje, najlepše in povrh zelo sproščujoče pa mi je bilo na kakšni jasi v gozdu, tam kjer sva bila samo midva…….

Kje vse? Najbolj zanimiva mesta so bila nedvomno v morju ob rahlem dezju, v jaccuziju v toplicah, ob bregu nekega ribnika, kjer so mino hodili sprehajalci pa kljub temu si menda niso mislili,ta dva pa…razna mesta v gozdu,….
Mislim da bo dovolj. Hisne koticke bom pa pustila na miru :)…

LP

Samo utrinek… zdaj vem, zakaj se ne maram kopati v bazenih…Se vam ne zdi malo nehigiensko? Eni lulajo, drugi razmetavajo svoje semenčice…

ka pa ce mas doma lasten bazen?:))

Potem se kopaš v lastni spermi. LP

meni je miza O.K.

pomoje pod tušem…….pa še sliši se ne tolk pa lahk tud če je kdo doma:))))

Nekateri še serjejo not. Pa umazanci in nemarneži se hodijo noter cmarit in se umivat. Bljaaaahfuuuhuuhujjj!!

Saj tudi ribe fukajo v vodi, pa jo vseeno pijemo.

Bravo Anrej!

na mizi, kuhinjskem pultu, v kadi, v gozdičku, na jasi, …v avtu ŠE NISEM…

v vodi na morju je najlepse, pa na mizah, na pralnem stroju, v banji, na wcju, v parku na klopci
men osebno na trdih podlagah ni vsec, ker sem ponavadi spodaj pa potem boli hrbet..

Povsod. Na nudistični plaži, v morju, v savni, v gozdu, v parku na klopci, v avtu, v avionu, na ladji, v pisarni na mizi, v avtobusu, v bazenu, …….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close