Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Kje se skrivajo samski moški – očetje?

Kje se skrivajo samski moški – očetje?

ok, prov nč ne škodi, če zna doma kej naredit 🙂
tisti z dvema levima rokama vsaj pri meni niso zaželeni

samska mamica, a sva to midva danes klepetala? 🙂

sem te izgubil… javi se kaj 😉

No, seveda, samo ne rabimo moškega zaradi tega … lažje je to nekako pokompenzirat kot to, če je štor v postelji, če je čustveni invalid in podobno.
Moj partner drugače obnavlja hišo in zelo veliko naredi sam. Recimo ena stvar, ki bi si jo želela zanj, je, da bi tu pa tam namesto bormašine vzel v roke knjigo.

Samska mamica, lahko pustiš kakšen kontakt pa kakšno rečeva oz. napiševa?
Lp
KJ

Hehe.. to pa tudi mene zanima. Sama želim spoznati resnega, odgovornega in čustveno zrelega moškega. No, takega pač jaz želim ob sebi. Ne rabim besed, želim videti dejanja. Ker nisem “odpirač za konzerve”, ga nimam namena odpirat in vleč iz njega, kaj misli, kaj čuti. Meni je razumljivo, da se o tem pogovarja. Da se sam pokaže takega kot je, nobenih polepševalnih besed, ki samo kradejo čas. Poznate kakšnega takega?

Če si v teh rečeh nista partnerja vsaj za silo podobna, potem veza pač nima osnov za obstanek.
…ženske tem rečete “sorodna duša”. ;)[/quote]
Ženke tem zunanjim stvarem ne rečemo sorodna duša, veš.. Mišljeno je v čustvenem odnosu, v tem, koliko je moški s svojo dušo zavezan zvezi. Ne to, da obadva smučata, plavata in podobno. Smučat se lahko nauči vsak.. ampak čustveno odpreti se, pa se ne zna vsak.

Lahko greš na kakšni ples tam je povno možkih ki te čakajo pa se zaljubiš se lahko .
Vendar upam da si vesela punca zato ti resnično povem samo lepo se napravi za ples .
Ko te na plesu dobi kakšni možki ki ti bo všeč ga prosi za ples .
Gotovo se bosta zaljubila na prvi dotik usnic .

Ponavadi pogovor steče, ko se človek neha obremenjevat sam s sabo in se res osredotoči na situacijo in človeka, ki je z njim.

Če je tako na obeh straneh, se začnejo prepletati energije, če pa ne…pa verjetno ni prave privlačnosti med človekoma. Privlačnosti na ravni energij.

Mislim, da je bolje, da ne zapadeš v analiziranje tega, ker potem je situacija še bolj neprijetna in nesproščena, ko se ves čas sprašuješ, kaj bo tvoja naslednja poteza ali tema pogovora. Pol začnemo vse preveč resno jemat. Človek na drugi strani pa se še bolj zapre, posebej če je bolj tihe narave.

Če nam je všeč ali ne, resnica je takšna, da povsod kjer smo v stiku z ljudmi vidimo samega sebe.

”Drugi ljudje bodo vedno videli vidike sebe, ko se sestane z reflektorjem, pa čeprav tako reflektorji odvzamemo in odsevamo nazaj energijo in čustva, ki prehajajo iz prehajočih planetov in našega okolja.”

Preberi si več na:

http://www.geneticmatrix.com/human-design-types/

Kje se pa samske mamice skrivate? Če je katera v Mariboru, ki si me želi spoznati, kar pogumno napiši sporočilo.
Sem oče 15 letnika.
[email protected]

Najdi si enega da tw bo fukal in si nenzeli noc vec bos najbolj srečna. Prezivljat se nauči samo sebe.

Odgovor na začetno vprašanje, kje se skrivamo,no, jaz se ne skrivam, marsikje sem aktiven v iskanju nove partnerke, seveda sem tudi očka in to kar treh otrok daveh še šoloobveznih, čez dve leti bo tudi to mimo,… da, skrbim zanje, redno plačujem preživnino, odnosi med nami odlični, znam jim skuhati, oprati in zlikati oblačila, tako, da če bi se javila katera, ki ima recimo enega otroka in bi rada nekoga, ki je družinski človek, kar korajžno, morda se spoznamo in kdo ve, lahko celo uspemo, torej,…. je katera na drugi strani lp

Zdravo,
nisem res prav pogumna, življenje me vedno prizemlji. Zagotovo ne rabim moškega za preživetje, imam pa včasih prebliske, da bi se s kom morda res ujela tudi jaz, da bi našla vse, kar si želim v partnerstvu, to pa je oseba (moška :)), ob in s katero bi vzajemno našla vse, česar se ne da kupit… Veš, o čem govorim? No, zato sem včasih tudi pogumna… [email protected]

JA res je ,kot je nekdo že prej pred “leti “napisal. Kdor bi res rad hitor našel prijateljstvo, zvezo ali kar pač išče, je najboljši način portal npr “Ona on” in njej podobne, da ne mislite,da pač ravno zanje delam reklamo. In res pa je,da treba tam reči bobu bob, če se nočete igrat skrivalnic ali doživet presenečenj. da na zmenek pride oseba, ki je si niti približno ne preedstavljate je takšne. ZAto treba bit predstavitev profila vsaj dokaj realno podobna našem osebnem profilu. Ne napisat, da rad kolesariš, da je to tvoj hobi, če pa si predlani šel z kolesom le do kolega, pa še to le zato, ker je bil auto takrat na servisu. Ker namreč dolgo ne moreš lagati. Nekaj časa že, dolgo pa ne!. Ženskam pa bi povedal resnico v obraz, pa čče so vse tukaj jezne- ne igrati ledenih princes, se zunaj delati nedostopne, se zapirati v svoj svet in svoje stanovanje, in tarnati in čakati na princa na belem konju, ki bo prijahal pred stanovanje, potrkal in ti podaril šopek rož ter se priklonil, ampak trebajo, če želijo koga spoznati tudi same kaj storiti. Ne trmasto vstrajati pri naravni zakonitosti, da mora moški poiskati žensko, ji dvoriti in se zanjo krvavo boriti, one pa samo z lepim ali odvračilnim nasmehom odobriti oboževalcu, če sme iti naprej ali ne, ker potem se zna zgoditi, da pač stvari ne bodo stekle. Včasih tudi trebajo one iti v akcijo. Si tudi one lahko vzamejo čas, da si izdelajo profil na portalu in se zjasnijo, da kaj iščejo, ne pa da, ugotovim od delavke na ženitni posredovalnici, da pride na eno žensko tam 10 ali 20 možkih in še celo to, da so eno imeli celo svojo, da je sploh z moškimi delala kontakte, ker drugač je zgledalo res le, kot pobiranje prispevkov tisti posredovalnici, brez primernih žensk.

New Report

Close